Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Service - kasowanie O2 FL po 2010

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Service - kasowanie O2 FL po 2010

    Zamieszczone przez Asystentka
    aniol,Asia Asia nie ja nie ...... :diabelski_usmiech
    no pewnie...Asia Asia jak cos...ja sie tam nie boje tak jak Ty haha
    ale znajac Aniola...to egzamin obleję haha

  • #2
    Service - kasowanie O2 FL po 2010

    Koledzy jak skasować komunikat Service w O2 FL z 2010 roku. Procedura : (przycisk, zapłon, puścić, przekręcić w prawo) nie działa. Czy konieczne jest podłączenie samochodu pod kompa ??
    Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

    _

    Komentarz


    • #3
      jak MaxiDOT to wchodzisz w Przegląd i opcja RESET

      Komentarz


      • #4
        Niestety Maxidota nie posiadam.
        Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

        _

        Komentarz


        • #5
          to Vcds. tutaj masz pokazane:
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            Dziękuje Georgg liczyłem, że idzie to manualnie skasować ( bez VCDS)
            Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

            _

            Komentarz


            • #7
              Jeżeli będziesz kasował przez VCDS to pamietaj że u Ciebie jest opcja od 1.40 minuty filmu , ale spróbuj jeszcze raz z manuala jak opisywałeś na początku ale po wciśnięciu dopiero wsadź kluczyk i przekręć na zapłon i potem obrót w prawo lub lewo .
              Kiedyś kasowałem u siebie jak byłem w trasie i właśnie istotne było wyjecie kluczyka i ponowne włożenie bo po samym zapłonie też nie kasowało .

              Komentarz


              • #8
                Wojtenio na to nie zwracałem uwagi, dzięki za radę jutro to sprawdzę.
                Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                _

                Komentarz


                • #9
                  Wojtenio, ja również dziękuję! Teraz dopiero rozumiem dlaczego ostatnio przypadkiem mi się udało po kilku próbach.

                  Komentarz


                  • #10
                    Koledzy podrzućcie instrukcję zmiany ilości dni z 372 na 365 przy ustawieniu 15kkm. Czy tą zmianę dni można zrobić w każdej chwili czy dopiero jak pokaże się komunikat serwisowy?
                    U mnie w tej chwili jest 9kkm przebiegu i termin na koniec lutego (przewidywany po 365 dniach). W tej chwili w adaptacji SIA: maximum value of time to service jest 372 i nie przyjmuje zmiany po wpisaniu w New value na 365. Wyświetla ERROR: Request out of range.
                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                    =================================================

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X