Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Dywaniki welurowe / tekstylne Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Dywaniki welurowe / tekstylne Octavia II

    Zamieszczone przez Oxel
    @up
    W medycynie nie używa się benzyny, chyba że do karetek :-)
    W aptece mogłeś kupić naftę kosmetyczną ale nie benzynę.
    Tak, masz rację moja pomyłka

  • #2
    [O2] Dywaniki welurowe / tekstylne Octavia II

    Ponieważ cena oryginalnych dywaników 1Z1 061 420 jest dosyć wysoka, jestem zainteresowany zakupem tańszych z Allegro. Czy jest ktoś w stanie na podstawie własnych doświadczeń ocenić poziom konkretnych dywaników - producenta, żeby w pogoni za niską ceną nie wpaść w niską jakość (wykonanie, dopasowanie, mocowanie na fabryczne stopery)?

    Komentarz


    • #3
      witam kupiłem te :

      Link

      pasują ładnie sa grube wykonane solidnie chwalili je też na forum audi
      OCTA

      Komentarz


      • #4
        Może jestem "nie trendy", ale dywaniki powinny być gumowe, lub z innego tworzywa gumo podobnego, z brzegami nie pozwalającymi na wylanie się wody z roztopionego śniegu naniesionego butami o rzeżbie nie poślizgowej. Taki dywanik gdy niema śniegu ładnie zbiera piasek i błoto, i można go poprostu wyjąć i wysypać "zawartość" w letniej porze, a w zimie nic nie nasiąka wilgocią i nie przecieka, a gdy zbierze się trochę wody, to się delikatnie wyjmuje i wylewa na zewnątrz, nic w samochodzie nie zostaje. I to moim zdaniem było by na tyle w kwestji dywaników.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Marian 2
          Może jestem "nie trendy", ale dywaniki powinny być gumowe, lub z innego tworzywa gumo podobnego, z brzegami nie pozwalającymi na wylanie się wody z roztopionego śniegu naniesionego butami o rzeżbie nie poślizgowej. Taki dywanik gdy niema śniegu ładnie zbiera piasek i błoto, i można go poprostu wyjąć i wysypać "zawartość" w letniej porze, a w zimie nic nie nasiąka wilgocią i nie przecieka, a gdy zbierze się trochę wody, to się delikatnie wyjmuje i wylewa na zewnątrz, nic w samochodzie nie zostaje. I to moim zdaniem było by na tyle w kwestji dywaników.
          A jak ktoś ma 2 komplety dywaników zima-lato ?? na dodatek nie dopuszcza do sytuacji żeby było tyle pisaku żeby go trzeba było na dywaniku wynosić ? to co w takim wypadku
          OCTA

          Komentarz


          • #6
            kerajnt, dasz radę zrobić zdjęcie dywaników zamontowanych w samochodzie? Kierowcy i jednego z tyłu?

            Miałem już kiedyś dywaniki z MAX-DYWANIK (mają kilka kont na Allegro zarejestrowanych na jedną firmę), tylko do Seata Ibizy 6k2 i dywanik kierowcy był wycięty bardzo ekonomicznie.

            Celował bym także w jakieś cieńsze, poniżej 12 mm.

            Komentarz


            • #7
              Ze zdjęciami nie będzie problemu , zrobię Ci dziś na przodzie mam stopery z tyłu nie tak miałem w oryginale na zimę zostawiłem sobie oryginał gumowo textylne
              OCTA

              Komentarz


              • #8
                Na lato dywaniki od Carmat - premium obszyte nubukiem 404 Nie znaleziono strony - Texer
                Na zime ORI

                Obszycie tych od MAX-DYWANIK wygląda strasznie gówniane
                Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                Komentarz


                • #9
                  andrzej111, w ofercie są Basic.
                  Jak z ich dopasowaniem?

                  Komentarz


                  • #10
                    Dla mnie największym problemem jest dokupienie p o j e d y ń c z e g o gumowego dywanika - kierowcy...
                    Zawsze są jedynie komplety a ja potrzebuję tylko jednego- bo ten się najbardziej zużywa.
                    O II fl kombi elegance

                    Komentarz


                    • #11
                      Ozdar, napisz i dogadaj się, żeby zrobili Premium, kiedyś komplet premium kosztował 100zł. Dopasowanie jak ORI, jakość wyższa niż wersja premium ORI.
                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        andrzej111, wysłałem e-maila zaraz po Twoim pierwszym poście.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez andrzej111
                          Na lato dywaniki od Carmat - premium obszyte nubukiem 404 Nie znaleziono strony - Texer
                          Na zime ORI

                          Obszycie tych od MAX-DYWANIK wygląda strasznie gówniane
                          również polecam Carmat, grube porządne i dobrze dopasowane dywaniki
                          Byłe...:
                          Skoda S100L, rok produkcji: 1974
                          Skoda 120L, rok produkcji: 1988
                          Skoda Felicia, rok produkcji: 1995
                          Skoda Fabia I, rok produkcji: 2000
                          Skoda Octavia 1U, rok produkcji: 2005

                          Jest
                          Octavia 2, rok produkcji 2010

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: Dywaniki welurowe / tekstylne Octavia II

                            Zamieszczone przez Ozdar
                            Ponieważ cena oryginalnych dywaników 1Z1 061 420 jest dosyć wysoka, jestem zainteresowany zakupem tańszych z Allegro. Czy jest ktoś w stanie na podstawie własnych doświadczeń ocenić poziom konkretnych dywaników - producenta, żeby w pogoni za niską ceną nie wpaść w niską jakość (wykonanie, dopasowanie, mocowanie na fabryczne stopery)?
                            Mogę sprzedać Tobie moje oryginalne welurowe, jak będę miał chwilę czasu zrobię zdjęcia i wrzucę do działu sprzedam, ewentualnie allegro jak wolisz. Co do ceny to do dogadania na priv.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja mam przy okazji pytanie o stopery do dywaników - czy Octavia 2 przed FL nie posiada z przodu otworów na stopery do dywaników, czy są one jakoś ukryte tak, że nie mogę ich znaleźć ?

                              Komentarz


                              • #16
                                Dywaniki do Octavii II / Octavii II FL różnią się?

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ozdar, niczym
                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jakby ktoś był zainteresowany, to koszt dywaników Carmat Premium 99 zł + 15 zł kurier.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ozdar, i jak, zadowolony z jakości?
                                      Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        andrzej111, o cenę się dopytywałem ale i tak zakupiłem w zbliżonej oryginalne Skody tekstylne.

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ozdar, to kiepski wybór :P te podstawowe Skody są kiepskiej jakości, Premium odrobinę lepsza wykładzina i obszycie nubukiem. Carmat robi lepsze nić ORI
                                          Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Być może, tylko stylistycznie nie podoba mi się biała nitka w obszyciu Carmat.
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              rzeczywiście kiepsko wygląda biała, ja mam czarną
                                              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                andrzej111, no to się w takim razie z Carmat nie dogadałem... dopytywałem się dlaczego nić jest biała...

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zna ktos cene oryginalnego dywanika kierowcy z napisem "Octavia" ? Moj juz jest ciut zuzyty i tylko sam dywanik kierowcy fajnie by bylo wymienic, pozostale sa w dobrym stanie. Komplet niepotrzebny no i cena "troche" wysoka...

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X