Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Octavia 0II listwy (ala)chromowe przy szybach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Octavia 0II listwy (ala)chromowe przy szybach

    chodzi o EDS
    EBD to korektor siły hamowania

  • #2
    [O2] Octavia 0II listwy (ala)chromowe przy szybach

    czy ktos z Was przy 0II cos takiego robił? Czy czasem nie wyszedł "wiejski tiuning"
    Załączone pliki
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • #3
      piotrek_os, wiesz że to zdjęcie jest prywatnym zdjęciem użytkownika z allegro... żebyś nie miał problemów
      RENT COMPLEX

      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Andrev3
        piotrek_os, wiesz że to zdjęcie jest prywatnym zdjęciem użytkownika z allegro... żebyś nie miał problemów
        zobacz podpis fotki, a mysle, że jegomość by nie maił do mnie żalu......a nawet jakby nie było moze to byc dla niego reklama bo takowe listwy sprzedaje.
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          piotrek_os, takie listwy widziałem tylko w suberbie, w OII ich nie było, nawet w oryginale.
          ciekawie wygląda, jak w passacie. jak cena...

          Komentarz


          • #6
            piotrek_os, daj spokój temu swojemu autu :szeroki_usmiech
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz


            • #7
              Przyłączam się również do tematu. Też mnie interesują takie listwy. Niekoniecznie muszą być dookoła mogą być również tylko na dolej linii okien też to ładnie wygląda. Kilku kolegów ma takie listwy ale w O1 a w OII jeszcze jakoś się nie spotkałem z tym. Interesuje mnie jakiej grubości musiałyby być to listwy, jakie najlepiej kupić i gdzie, jak montaż. Czekamy więc na propozycje bardziej doświadczonych w tym temacie

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez piotrek_os
                czy ktos z Was przy 0II cos takiego robił?
                Jeszcze nie widziałem czegoś takiego w O2

                Zamieszczone przez piotrek_os
                Czy czasem nie wyszedł "wiejski tiuning"
                Wielkie szczęście mam, że nie widziałem tego w O2.

                Osobiście nigdy czegoś takiego bym nie zrobił ... ale ile ludzi tyle gustów.
                Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                Komentarz


                • #9
                  Jak dla mnie to chromowane mogą byś tylko fele do O2 :wink:

                  [ Dodano: Nie 08 Mar, 09 22:48 ]
                  Mam nadzieję że nie chcesz tymi listwami uwieńczyć projektu pt "chrom lusterka, chrom klamki, chrom wstawki wszędzie gdzie się da"
                  OGIEŃTEAM by OCP

                  President Taylor III + PRESIDENT ML-145

                  www.mgregor.pl
                  www.pokerstrategy.com/u3JOTE - wejdź i graj! ; )

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja szczerze mówiąc mam mieszane odczucia. Najlepiej by było gdybym coś takiego zobaczył na żywo i wtedy bym ocenił. Srebrne listwy mi się podobają wokół okien, ale co fakt nie każdemu autku to pasuje W superbach pierwszych jednak ładnie to wygląda, a octa jest dość podobna. Jedynie co mnie troszkę przed tym blokuje, to zaokrąglona linia szyby przedniej, a listwa by tego nie przykryła i wtedy faktycznie chyba brzydko by to wyglądało. Takie ani w jedna ani w drugą i nie wiadomo jak to popchnąć

                    [ Dodano: Nie 08 Mar, 09 22:56 ]
                    Zamieszczone przez Gregor.
                    [ Dodano: Nie 08 Mar, 09 22:48 ]
                    Mam nadzieję że nie chcesz tymi listwami uwieńczyć projektu pt "chrom lusterka, chrom klamki, chrom wstawki wszędzie gdzie się da"

                    Jeżeli o mnie chodzi to w grę wchodzą tylko listwy przy oknach, ale mówię chciałbym to zobaczyć najpierw zanim coś zrobię, bo linia okien jest bardzo ładna i szkoda ją zepsuć i wmawiać sobie, że jest ok Wiadomo mądry Polak po szkodzie:>

                    [ Dodano: Pon 09 Mar, 09 12:21 ]
                    Dzisiaj przyglądałem się każdemu autu na trasie które miało srebrne listwy i każdej OII, którą widziałem i stwierdzam, że OII nie nadaje się do takiego bajeru ponieważ wszystkie auta z chromem przy oknach mają prostą, kanciastą linię a w OII linia przedniej szyby jest zaokrąglona na dole i nie bardzo by to współgrało z prostą listwą ciągnącą się pod szybą. Może ktoś, kto bardziej jest w temacie znajdzie jakieś rozwiązanie, ale na "chłopski rozum biorąc" taka listwa by tylko zepsuła to piękne auto i nie ma jej tam co wciskać i kleić na siłę Jak nie to nie

                    Komentarz


                    • #11
                      Możecie przedstawić jak to wygląda w O1? Chodzi mi tylko o sam dół okien. Jakiej grubości listwę zastosować aby nie było za pstrokato?

                      Komentarz


                      • #12
                        Z tego co mi się udało zorientować to najczęściej te listwy o szerokości 12 mm są zakładane, ale jeżeli dla Ciebie byłyby te za grube to 9 mm

                        Komentarz


                        • #13
                          ja mam w planach również coś takiego zazdroszczę np Audi czy VW Skoda prawie to samo
                          autoKOWALSKIszkoła ul. Lutomierska 69 Łódź tel. 602 465 680 ZAPRASZAM !!!

                          VW POLO 9N 2004r. obecnie
                          Skoda Octavia II 2007r. SPRZEDANA
                          Skoda Octavia Combi II FL 2010r. obecnie

                          Komentarz


                          • #14
                            a te listwy to nie odkleją się od uszczelek?
                            1.8T AGU L&K

                            2.0TDI BKD ELEGANCE

                            TOYOTA LAND CRUISER J95

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Maru 123
                              a te listwy to nie odkleją się od uszczelek?
                              nie, ale nie możesz przekraczać 40km/h

                              Komentarz


                              • #16
                                Panowie tak teraz przeglądałem zgromadzone przeze mnie foty różnych octavek i mam jedna właśnie z takimi listwami



                                Jedno jest pewne, nie wygląda to WOGÓLE :zastrzelic


                                Noi tak teraz patrze że kolega czyzyk64 ma taka listwe.. widac to nawet na fotce w podpisie :P

                                Komentarz


                                • #17
                                  tu jest wersja dla Chińczyków octavia II i tu też
                                  Daniel

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    W tym temacie chodzi o listwy pod uszczelka, wokół okien :idea:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jak dla mnie to bezguście ta octa na zdjęciu od miguello. A co do listew wokół okien to musiałbym to na żywo zobaczyć, ale nie wydaje mi się żeby dodały one uroku w tym przypadku wręcz przeciwnie Felga ładna ale nie do tego auta a te srebrne listwy na zderzakach i listwach bocznych to w ogóle lipa jakaś. A na chińska wersje to nawet szkoda słów Ale każdy ma inny gust, który trzeba uszanować

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Mnie tez sie nie podoba ale w ramach pomocy wkleiłem fotke

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          No i pytanie czynie zacznie toto świszczeć.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            odgrzewam kotleta,


                                            czy ktoś może od tego czasu wykonał podobnego moda??, tj. chrom wokół okien?


                                            rodzi mi się w głowie coś takiego jak w superbie, czyli słupki w PIANO BLACK, tylne szyby ciemne ( za sprawą zasłonek) i być może listwa chrom, np. wzdłuż dolnej linii okien

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez locaj85
                                              odgrzewam kotleta,


                                              czy ktoś może od tego czasu wykonał podobnego moda??, tj. chrom wokół okien?


                                              rodzi mi się w głowie coś takiego jak w superbie, czyli słupki w PIANO BLACK, tylne szyby ciemne ( za sprawą zasłonek) i być może listwa chrom, np. wzdłuż dolnej linii okien

                                              Obrazek
                                              jak nie będą to orginalne listwy dedykowane do o2 to kazde inne będą troche wioską zajezdzać....
                                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                no włąśnie tego się boję troszku, chociaż na poprzedniej skodzianie miałem przez dwa lata na klapie bagażnika taką tanią z metra i nic nie złaziło, elegancko wyglądała ( okoliczności zdjęcia nieco tragiczne :twisted:

                                                ops:

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez locaj85
                                                  no włąśnie tego się boję troszku, chociaż na poprzedniej skodzianie miałem przez dwa lata na klapie bagażnika taką tanią z metra i nic nie złaziło, elegancko wyglądała ( okoliczności zdjęcia nieco tragiczne

                                                  Obrazek
                                                  off road jak sie patrzy na klapie bedzie ok bo jest linia prosta, przy szybach le listwy muszą byc powyginane i tutaj zaczyna sie problem z czasem a po za tym chrom jest chyba przyklejany na uszczelke gumową?

                                                  Słyszłałem kiedys o magikach co przyklejali listwy chromowe do mebli
                                                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X