Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] MAXI-DOT - kodowanie i funkcje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez kaczkalolo
    a jakie to opcje bo tez mam FLke z tempomatem i kabel+vcdsa wiec pomozcie koledzy...

    [ Dodano: Sro 24 Sie, 11 12:38 ]
    jak wlaczyc w flce przez vcdsa zeby bylo duzo wiecej opcji niz w standardzie? co moze dodatkowo maxidot pokazywac???
    czy moge dodatkowo ustawic sobie przez md zeby lusterko zniazalo sie przy cofaniu itp???
    Wchodzisz w 17 Instruments, adaptacje i tam uaktywniasz opcje cruise control display. Po włączeniu tempomatu na dt w miejscu całościowego przebiegu bedzie ikonka tempomatu (jak na fotce powyzej). Podczas jazdy na tempomacie pokazuje sie aktualna predkosc wieksza czcionką, a jak np przyhamujesz to czcionka sie zmniejsza i masz podgląd na jakiej prędkości czuwa tempomat.
    Forum - Octavia Club Polska

    Co do innych opcji w md, to mozna aktywowac CH i LH. Po aktywacji zobaczysz je na md. Zakodowanie podświetlenia "nóg" rowniez pokazuje sie w menu md. Lustra mogą się ustawiać po zalaczeniu wstecznego pod warunkiem, że masz elektryczne siedzenia.

    [ Dodano: Sro 24 Sie, 11 13:25 ]
    Zamieszczone przez oolsztyniak
    a czy da się zakodować , żeby maxi dot przed fl miał chociaż niektóre opcje z tego po fl ?
    np , prędkość wyświetlana na maxi docie?
    Da sie, ale tylko po zamontowaniu tego:

    Forum - Octavia Club Polska
    @200KM

    Komentarz


    • #27
      ehh nie mam elektrycznych siedzen, dziwne ze zeby tak lusterka dzialay musza byc elektryczne siedzenia no ale coz...

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez kaczkalolo
        ehh nie mam elektrycznych siedzen, dziwne ze zeby tak lusterka dzialay musza byc elektryczne siedzenia no ale coz...
        Wydaje mi sie, ze jest to bezposrednio zwiazane z "pamięcią pozycji" w jakiech lustra muszą sie poruszać
        @200KM

        Komentarz


        • #29
          Witam!

          Wreszcie z pomocą kolegi kowal2002 udało mi się w końcu uruchomić w pełni maxidota czyli "menu" maxidota Wystarczyło zresetować licznik do ustawień fabrycznych

          Oczywiście nie obyło się jak to u mnie bywa bez niespodzianek. Najpierw po prawie 2h grzebania vcds-em przez kolegę kowal2002 nie dawało efektu. Pojechałem więc do domku i po wyłączeniu autka i odstaniu około godzinki menu maxidota zaczeło hulać

          Tak więc mod zakończony.... nareszcie :wink:

          Jeszcze raz dziękuję koledze kowal2002
          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #30
            maxpaynemm, a co masz w tym "menu Maxi-Dota" :?:
            Pozdrawiam,
            Grzesiek


            Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
            Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


            Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

            Komentarz


            • #31
              maxpaynemm,
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez maxpaynemm
                Wystarczyło zresetować licznik do ustawień fabrycznych
                możesz napisać coś więcej?
                Moja była "Czarnula" O2 (swap 2.0 FSI)
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33422

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Deo
                  maxpaynemm, a co masz w tym "menu Maxi-Dota" :?:
                  No normalne MAIN MENU :roll: :roll: to co pokazał na foto kolega natash, kilka postów wyżej. Niestety ale zaraz po zamontowaniu licznika z maxidotem to u mnie nie działało :?

                  [ Dodano: Sob 10 Wrz, 11 07:00 ]
                  El Zygmunto, nie wiem czy dobrze pamiętam bo kodował kowal2002 ale podpinasz VCDSa wchodzisz w 17-Instruments dalej Adaptation potem pierwsza opcja od góry już nie pamiętam było właśnie resetowanie zegarów i klikasz save. Nam po tym nie wyskoczył żaden komunikat potwierdzający i to nas martwiło no ale jak się okazało później to zadziałało
                  Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez maxpaynemm
                    Witam!

                    Wreszcie z pomocą kolegi kowal2002 udało mi się w końcu uruchomić w pełni maxidota czyli "menu" maxidota Wystarczyło zresetować licznik do ustawień fabrycznych

                    Oczywiście nie obyło się jak to u mnie bywa bez niespodzianek. Najpierw po prawie 2h grzebania vcds-em przez kolegę kowal2002 nie dawało efektu. Pojechałem więc do domku i po wyłączeniu autka i odstaniu około godzinki menu maxidota zaczeło hulać

                    Tak więc mod zakończony.... nareszcie :wink:

                    Jeszcze raz dziękuję koledze kowal2002
                    Kolego wlasnie mam ambiente i nie moge wejsc w menu maxidota, co trzeba zrobic dokladnie w vcdsie zeby miec pelne menu w maxidot????
                    probuje nacikac i przytrzymywac przycisk w gore ale menu sie nie pojawia....

                    Komentarz


                    • #35
                      kaczkalolo, wystarczy przeczytać jeden post wyżej...
                      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • #36
                        kaczkalolo, ale ty zmieniałeś licznik ( na taki z Maxi Dot-em ), czy zamawiałeś Maxi Dot-a przy zakupie? Bo jeśli nie to to co masz teraz u siebie w Ambiente to nie jest Maxi Dot tylko zwykły wyświetlacz ( coś jak w Half Dot w OII przed FL ).
                        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                        Komentarz


                        • #37
                          wlasnie dopiero teraz do tego doszedlem KOWAL... tzn moj bedzie mial maxi dot czekam na odbior na poczatku pazdziernika.... a te no ktorego pytale to w robocie maja i wlasnie dopiero teraz zczailem ze ten ambiente nie ma maxi dota tylko ze prawie tak samo wyglada...

                          dzieki kowal

                          Komentarz


                          • #38
                            Słuchajcie mam pytanie. Mam octavke wersje Ambiente (climatic, half-dot). Pytanie moje brzmi czy maxi dot który zakupie musi być z tego samego roku co auto ? i co jeszcze musze zrobic ? oooo i czy znacie kto mi to zaprogramuje w Bydgoszczy albo w kuj-pom ?? Bym był wdzięczny !

                            Komentarz


                            • #39
                              Ten Pan ma do sprzedania zegary z maxi-dotem do o2fl ale diesel. Mi nie podejdą bo tsi mam.

                              http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19292325

                              Może ktoś skorzysta, nie ma chyba ich na aukcji ale można zadzwonić i zapytać o cenę.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X