Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodatki do O2FL...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dodatki do O2FL...

    adas787, prędzej się dowiesz jak podłączysz panel ramke musisz zmienić

  • #2
    Dodatki do O2FL...

    Witam, mam prośbę do użytkowników Octavii 2 FL, generalnie chciałbym doposażyć samochód w kilka dupereli tylko nie wiem gdzie takowe kupić i jak się prezentują... ;/. Chodzi mi głównie o:
    1. Oryginalne nakładki chromowane na progi.
    2. Oryginalną obudowę plastikową akumulatora.
    3. Uszczelkę podszybia aby założyć na pod maskę na pas przedni.
    4. Oryginalne końcówki wentylków SKODA.
    5. Oryginalne/Nie Oryginalne pokrowce na siedzenia... i tu jest problem bo mamy poduchy więc pytanie jakie... ;/
    6. Naklejkę pod klapę bagażnika, bądz listwę która by choniła tylni zderzak przed zarysowaniami.
    7. Nakładki z logiem OCTAVIA na uchwyty od siedzeń do regulacji.
    8. Obudowę silnika, tylko nie chodzi mi o wytłumienie pod maskę lecz obudowę zasłaniającą silnik 1,6 MPI.
    Wiem, że wiele, z tych reczy można odnaleźć na forum, ale chodzi mi głownie o podanie ori numeru części z katalogu skody oraz informację o cenie danego produktu. W przypadku np. pokrowców na siedzenia to najlepiej jakie polecacie, jak ktoś ma fotkę to fajnie jakby wrzucił...

    Komentarz


    • #3
      Rzeczywiście poczytaj najpierw forum... a wtedy być może przemyślisz zakup co niektórych "dodatków".
      Jak kupilem O II FL też myslałem o doposażaniu auta. Po przemyśleniu odpuściłem niektóre elementy.

      1. Nakładki na progi - nie ma sensu bo między chromowaną nakładkę, a próg wchodzi woda, bród, sól i efekt jest zupełnie odwrotny niż oczekiwany.
      2. Obudowa akumulatora? - a po co?
      3. :shock:
      4. Żeby mieli co ukraść?
      5. Pokrowce - chyba koszulki na siedzenia.
      6. Patrz pkt.1. a naklejka kiepsko wygląda.
      7. Szukaj na forum od kolegi Macherstudio
      8. Alledrogo.pl

      To tylko moje subiektywne zdanie. Zrobisz jak zechcesz.
      http://www.profi-it.pl
      Tanie laptopy, komputery i serwery poleasingowe, strony www, antywirusy, zdalne wsparcie informatyczne 24h...

      Komentarz


      • #4
        1. Oryginalne nakładki chromowane na progi - zapytaj w ASO, lub Allegro
        2. Oryginalną obudowę plastikową akumulatora - j/w
        3. Uszczelkę podszybia aby założyć na pod maskę na pas przedni - j/w
        4. Oryginalne końcówki wentylków SKODA - j/w
        5. Oryginalne/Nie Oryginalne pokrowce na siedzenia... i tu jest problem bo mamy poduchy więc pytanie jakie... - znajdź firmę blisko siebie, która szyje pokrowce pod wymiar
        6. Naklejkę pod klapę bagażnika, bądz listwę która by choniła tylni zderzak przed zarysowaniami - kontaktuj się z kolegą misiek^wro
        7. Nakładki z logiem OCTAVIA na uchwyty od siedzeń do regulacji - kontaktuj się z kolegą Macherstudio
        8. Obudowę silnika, tylko nie chodzi mi o wytłumienie pod maskę lecz obudowę zasłaniającą silnik 1,6 MPI - zapytaj w ASO, lub Allegro
        Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
        MOJA FURKA

        Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

        Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

        Komentarz


        • #5
          Grechulek, Co do puntu 8 to będzie ciężko w ASO taka przyjemność kosztuje 270 zł i ma numer 06A 103 925DF a na znanym portalu aukcyjnym towar bardzo poszukiwany choć by przez moją osobę a i wielu kolegów też szuka .
          Ale jak mówią kto szuka nie błądzi .

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Grechulek
            3. Uszczelkę podszybia aby założyć na pod maskę na pas przedni.
            tak się robi i niech starsi stażem się nie dziwują, przegapili temat :wink:

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez hotrain
              Zamieszczone przez Grechulek
              3. Uszczelkę podszybia aby założyć na pod maskę na pas przedni.
              tak się robi i niech starsi stażem się nie dziwują, przegapili temat :wink:
              OCB?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Grechulek
                gdzie takowe kupić

                Forum - Octavia Club Polska

                śmiało polecam :!:
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  Re: Dodatki do O2FL...

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  4. Oryginalne końcówki wentylków SKODA.
                  a jakie są nieoryginalne :diabelski_usmiech

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  W
                  5. Oryginalne/Nie Oryginalne pokrowce na siedzenia... i tu jest problem bo mamy poduchy więc pytanie jakie... ;/
                  pokrowce? taksówką jeździsz ?

                  a odnośnie, gdzie o kupić:



                  Zamieszczone przez Grechulek
                  1. Oryginalne nakładki chromowane na progi.
                  Allegro, ASO, misiek^wro

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  2. Oryginalną obudowę plastikową akumulatora.
                  j.w

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  3. Uszczelkę podszybia aby założyć na pod maskę na pas przedni.
                  j.w

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  6. Naklejkę pod klapę bagażnika, bądz listwę która by choniła tylni zderzak przed zarysowaniami.
                  j.w

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  7. Nakładki z logiem OCTAVIA na uchwyty od siedzeń do regulacji.
                  .
                  macherstudio, allegro, aukro.cz

                  Zamieszczone przez Grechulek
                  8. Obudowę silnika, tylko nie chodzi mi o wytłumienie pod maskę lecz obudowę zasłaniającą silnik 1,6 MPI.
                  allegro, ASO

                  wystarczy poszukać na forum wszystko jest opisane. Zacznij szukać a nie czekać na gotowe, aż CI podadzą na tacy - trochę własnej inicjatywy
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #10
                    Co do puntu 8 to będzie ciężko w ASO taka przyjemność kosztuje 270 zł
                    ...OJCZE NIEBIESKI...

                    Komentarz


                    • #11
                      Spróbuj znaleźć te części na Náhradní díly a doplňky Škoda - OB Autodíly i Milotec - Kvalitní autodoplňky Škoda od českého výrobce - jakbyś się zdecydował, to mogę zamówić i dostarczyć do Bielczy, jak będę tam następnym razem :-)
                      korespondent zagraniczny Kytutr / Bydlątko w kolorze Red Corrida

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X