Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] chip tuning- gdzie lepiej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] chip tuning- gdzie lepiej

    Zamieszczone przez sebastian7905
    na razie nikt się tym nie zajął ,poczekamy jeszcze tydzień to może ja to załatwię
    Ok, dzięki za info

  • #2
    [O2] chip tuning- gdzie lepiej

    czesc.
    jako ze wczesniejsze autko to audi a6 2.8 quattro z 1998r (jajko)- z wiadomych przyczyn zdecydowalem sie na zwiekszenie mocy.
    przewertowalem chyba wszystkie fora i wypowiedzi gdzie, u kogo, za ile itp.
    metlik w glowie niesamowity i wlasnie- gdzie najlepiej?
    do wyboru mam;
    1. tune-up Gdansk
    2. tdi racing Brodnica
    3. brk tuning Inowroclaw.
    co polecacie koledzy?
    pozdrawiam i dzieki za szczere odpowiedzi.

    Komentarz


    • #3
      tune-up Gdansk
      Cupra 2.0 TFSI 305KM/420Nm

      https://www.youtube.com/watch?v=_SAtv9muPcE

      Komentarz


      • #4
        ja polecam brk-tuning inowrocław, ja jestem u nich po chipie i wszystko bardzo fajnie zrobione :twisted:
        Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

        obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

        Komentarz


        • #5
          Ja robiłem w Brodnicy i też mogę w 100% polecić.

          Komentarz


          • #6
            Re: chip tuning- gdzie lepiej

            BRK daje radę - ale mam dopiero 3kkm po modzie.

            W przyszłym tygodniu będę miał 5kkm więc może dopowiem coś więcej.

            Komentarz


            • #7
              kiedy robiliscie, jaki koszt?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez protazy
                kiedy robiliscie, jaki koszt?
                600pln za 1.9 TDI ASV - robiłem jakoś 1,5 miesiąca temu.
                Załączone pliki

                Komentarz


                • #9
                  [O2]

                  Witam

                  Ja robiłem w Gdańsku, tune-up i gorąco polecam. Znają się na rzeczy. W moim przypadku okazało się że mechanik u którego jakiś czas temu robiłem rozrząd spieprzył sprawę i źle go ustawił. Efekt był taki że przy pierwszym pomiarze na hamowni zamiast 105KM było tylko 94KM. Po korekcie ustawienia rozrządu wyszło już 113,5KM , a po chipe 141,9KM
                  Wcześniej miałem również problem z odpalaniem mojej skodzimy na ciepłym silniku ale i z tego została wyleczona przez zwiększeni dawek startowych.
                  A co sądzicie o tym chipie ?
                  Załączone pliki

                  Komentarz


                  • #10
                    Roberta (TUNE-UP) spokojnie można polecić każdemu, dobrze zna się na robocie. Sam dzisiaj jadę podkręcić moją skodę. Zobaczymy ile pokaże seria i co uda się uzyskać
                    Laurin&Klement

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja robiłem wczoraj w GCS Tuning... również mogę polecić...
                      Było 113,9/265
                      JEST 144,1/303 powered by GCS Tuning

                      Komentarz


                      • #12
                        A ja zrobiłem właśnie 1.8TSI DSG u Kreatora Mocy.... doszliśmy do 220KM. Za jakiś czas wkleję wykres i napiszę jak się jeździ. Pod warunkiem, że wszystko będzie dobrze...

                        Komentarz


                        • #13
                          Jednak jeśli chodzi o silniki VAG to moim zdaniem najlepszą firmą jest Compsport. Oni najlepiej znają tą grupę silników i to przetestowali.
                          Octavia 2 RS-R 350hp

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez 1bizkit
                            Jednak jeśli chodzi o silniki VAG to moim zdaniem najlepszą firmą jest Compsport. Oni najlepiej znają tą grupę silników i to przetestowali.
                            Oprócz compotów jest przynajmniej jeszcze z min 6-7 firm które mają vaga w małym paluszku :wink:
                            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                            Komentarz


                            • #15
                              Oczywiście że są ale akurat z tą firmą mam największe doświadczenie. Oprócz tego większość znajomych jeździ na ich programie i jeszcze nie słyszałem krytyki (oprócz ceny).
                              Octavia 2 RS-R 350hp

                              Komentarz


                              • #16
                                jeśli chodzi o sam program to jedź tam gdzie masz bliżej...oczywiscie z zachowaniem rozsądku....ale w każdym regionie kraju są przynajmniej ze 2 firmy które zrobia to ok.....jechac przez pół Polski zeby zrobić program .... :lol: :lol:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez 1bizkit
                                  Jednak jeśli chodzi o silniki VAG to moim zdaniem najlepszą firmą jest Compsport. Oni najlepiej znają tą grupę silników i to przetestowali.
                                  Zamieszczone przez 1bizkit
                                  Oczywiście że są ale akurat z tą firmą mam największe doświadczenie. Oprócz tego większość znajomych jeździ na ich programie i jeszcze nie słyszałem krytyki (oprócz ceny).
                                  To co najwyżej może świadczyć, że są najlepszymi tunerami twoich samochodów - bo innych nie sprawdzałeś. Tak jak koledzy pisali - jest co najmniej kilka firm, które mają co najmniej takie samo doświadczenie i osiągnięcia.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez 1bizkit
                                    Jednak jeśli chodzi o silniki VAG to moim zdaniem najlepszą firmą jest Compsport. Oni najlepiej znają tą grupę silników i to przetestowali.
                                    A moim nie :P Przetestowali na kim?
                                    OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                    DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                    Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez rOBERTO795
                                      Zamieszczone przez 1bizkit
                                      Jednak jeśli chodzi o silniki VAG to moim zdaniem najlepszą firmą jest Compsport. Oni najlepiej znają tą grupę silników i to przetestowali.
                                      A moim nie :P Przetestowali na kim?
                                      Na tych którzy później jeździli do lepszych
                                      Best ET = 13.666
                                      Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                      PerfectService by DGW

                                      http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez
                                        jechac przez pół Polski zeby zrobić program
                                        jeżeli liczy się jakość i poźniejszy komfort to jak najbardziej można :diabelski_usmiech
                                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Robiłem poprzednie samochody w V-Tech oraz Masters i nie byłem zadowolony. Znajomy ma Audi zestrojone na 280KM w CTR i tez nie jest zadowolony. Nie chce narzucać kto lepszy a kto nie ale mówię o swoich doświadczeniach oraz informacje otrzymane od znajomych.
                                          Octavia 2 RS-R 350hp

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez karpecik
                                            A ja zrobiłem właśnie 1.8TSI DSG u Kreatora Mocy.... doszliśmy do 220KM.
                                            ściąga majtki jak przyciśniesz :?:
                                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                            GVI 1.4TSI
                                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Majtki nie, ale jak depnąłem to panel radia wypadł, został w powietrzu w miejscu i zabrał się dopiero z tylnym siedzeniem... :lol:

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez 1bizkit
                                                Robiłem poprzednie samochody w V-Tech oraz Masters i nie byłem zadowolony. Znajomy ma Audi zestrojone na 280KM w CTR i tez nie jest zadowolony. Nie chce narzucać kto lepszy a kto nie ale mówię o swoich doświadczeniach oraz informacje otrzymane od znajomych.
                                                A kto to jeździ do vtechu? Tam się jedzie tylko raz i już sie nie wraca :lol:
                                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez 1bizkit
                                                  Robiłem poprzednie samochody w V-Tech oraz Masters i nie byłem zadowolony.
                                                  Z czego nie byłeś zadowolony konkretnie?

                                                  Zamieszczone przez 1bizkit
                                                  Znajomy ma Audi zestrojone na 280KM w CTR i tez nie jest zadowolony
                                                  Nie jest zadowolny bo??
                                                  OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                                  DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                                  Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X