Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Przyciemnienie szyb?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ja montowałem folię ALPHA PLUS 05 na cały tył w O2FL kombi. Folia jest praktycznie nieprzeźroczysta i w srebrnym autku wygląda bardzo fajnie. Przede wszystkim jednak auto znacznie mniej się nagrzewa, a dzieciaki śpią już kilka minut po wsadzeniu w foteliki. No i nie widać, co mam w aucie nawrzucane ...
    Montowała mi to firma AUTO HIT z Bytowa, koszt to 370 zł, montaż zajął 2,5 godziny, zdążyłem więc w tym czasie zwiedzić zamek w Bytowie. Dostałem też "Zaświadczenie i instalacji folii samochodowej" i 5-o letnią gwarancję.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Maicroft
      Tymi za 30zl to zycze powodzenia wykleic tylna szybe w kombi, ktora jest mocno wygieta, a ta folia jest slabo termokurczliwa
      te folie nie są w ogóle termokurczliwe, raz przystawiłem opalarkę z daleka to się pomarszczyła i zrobiła się kulka z niej

      Komentarz


      • #28
        lukaszp1981, no to ładnie pojechałeś z ta opalarką. Dobrze, że szyby za mocno nie podgrzałeś :diabelski_usmiech
        A tak na marginesie, do tej folii to bardziej nadaje się suszarka do włosów.
        Jest OIIFL 1.4 TSI + DSG7, Elegance.

        Komentarz


        • #29
          drgranatt,
          Nie próbowałem suszarką :shock:
          Folie, którymi ja przyciemniam wygrzewam opalarką. Tylko ona kosztuje na sam tył samochodu ok 120zł+robota.

          Komentarz


          • #30
            Jako że u siebie planuje zmienić stare folie (źle nałożone, po 4 latach widać bąble) i też się zastanawiałem czy dać 80 czy 95% wklejam zdjęcia octavek aby ułatwić innym wybór.

            Generalnie różnią się tym że przy 95% nawet w słoneczny dzień nie widać środka

            Ja zerwę 80 i dam 95%

            Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy która będzie mi przyciemniać szyby, mam nadzieje że komuś ułatwi decyzje.

            [ Dodano: Czw 03 Paź, 13 14:07 ]
            Nie, tylko tyle zdjęć mi podesłali.
            Załączone pliki
            Skodzinka kochana <3

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X