Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] O2 RS 2.0 TDI 125kW- chip tuning

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    martin78_1978, i zmień sobie w opisie silnik bo skoro masz BMN to nie jest to silnik CR :roll:
    NajtFukinPatrol North-West

    UNIDEN 510 XL + ML145

    BYŁ ASZ
    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
    BYŁA TEŻ CEGA
    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez WIELKIBONGO
      martin78_1978, i zmień sobie w opisie silnik bo skoro masz BMN to nie jest to silnik CR
      Jendrus91, tak samo- skoro masz CR to co cię obchodzi wymiana pompek :roll:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #28
        Na wymienie zabieraja stare pompki.

        Komentarz


        • #29
          A Ktoś mi powie czy akcja wymiany pompek ma swoja datę zakończenia? Czy np. za 2 lata mogę wymienić?
          Proszę o namiary do jakiegoś dobrego warsztatu w celu wywalenia dpf-a i z czipowania .
          Z góry dzięki

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez martin78_1978
            Proszę o namiary do jakiegoś dobrego warsztatu w celu wywalenia dpf-a i z czipowania .
            wywalenie fizyczne DPF'a - MG MotorSport;
            wywalenie elektroniczne i "korekta" softu - Dynosoft :diabelski_usmiech

            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz


            • #31
              wywalenie fizyczne i elektroniczne - SoftCar

              SOFT-CAR CHIPTUNING GDAŃSK: Chip tuning Trójmiasto
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez martin78_1978
                A Ktoś mi powie czy akcja wymiany pompek ma swoja datę zakończenia? Czy np. za 2 lata mogę wymienić?
                Proszę o namiary do jakiegoś dobrego warsztatu w celu wywalenia dpf-a i z czipowania .
                Z góry dzięki
                akcja jak akcja jest ogłaszana i zamykana przez producenta nie ma terminu waznosci jezeli producent uzna ze zrobił 95% aut to zamkna akcje ale sa tez inne kryteria które biorą pod uwage przy zamykaniu akcji

                zapraszam do Rybnika do mnie na wymianę jakby cos to na pw zapraszam,

                daleko nie masz a myślę że pare osób z forum co było na wymianie są zadowlonieni z obsługi

                Chris
                ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez S3 CHRIS
                  myślę że pare osób z forum co było na wymianie są zadowlonieni z obsług
                  MSPANC :szeroki_usmiech
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Nexus6
                    Zamieszczone przez S3 CHRIS
                    myślę że pare osób z forum co było na wymianie są zadowlonieni z obsług
                    MSPANC :szeroki_usmiech
                    teraz jeszcze czekam az Sesik bedzie stroic ciekawe jaki wynik wyskoczy na nowych pompkach wymienionych w Rybniku bedzie ogień :twisted:
                    ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                    ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                    Komentarz


                    • #35
                      Witam,

                      Nie chce zakaładac nowego tematu, wiec podepne sie tutaj.

                      Czy ktoś kto "zchipowal" swoja RS TDI sprawdzał jak zmieniają sie osiągi w stosunku do serii?
                      Jesli ktoś mierzył 0-100 lub elastyczność to mam prośbę aby sie pochwalił.

                      pzdr
                      Angrekoo

                      Komentarz


                      • #36
                        Od zera do 100 nie mierzyłem bo nie to jest najważniejsze podczas normalnej eksploatacji, ale różnice w elastyczności tak.
                        [przed/po chipie]
                        60-100
                        3 bieg - 4,4/3,8
                        4 bieg - 6,5/5,7
                        80/120
                        4 bieg - 6,3/5,7
                        5 bieg - 8,6/7,7

                        Niestety nie pamiętam już warunków pomiaru i czy były porównywalne. Mierzyłem wg prędkościomierza uwzględniając jego przekłamanie (określone GPSem).
                        Octavia II RS TDI 200/441
                        "Wojtek jak ostatnio depnął to buda dotarła do domu 10 minut po podwoziu" :twisted: :diabelski_usmiech

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X