Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 2 sedan obniżenie i felga 19" ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 2 sedan obniżenie i felga 19" ?

    Zamieszczone przez Pixon
    A to przewidujesz takie wykorzystanie bagażnika? Myślałem, że ludzi z takimi szalonymi pomysłami nie ma zbyt wielu :lol:
    oj tam szalone...
    umiejętność wykorzystywania tego co ma się pod ręką

  • #2
    Octavia 2 sedan obniżenie i felga 19" ?

    Witam
    Posiadam octavke z 2008 roku nie po fl 1.9tdi podkręcona na 140km i przymierzam się do zakupu felg 19" z kapciem 215/35/19 i do tego planuje zmienić sprężyny na coś takiego Link. Dodam że posiadam orginalne sportowe zawieszenie. Mam pytanko czy to wszystko będzie grało razem i czy ktoś może podesłac jakąś fotkę z takim zestawem na swoim aucie jak to wygląda bardzo bym prosił Przepraszam jeżeli zakładam kolejny podobny temat ale chce być pewny że kasa będzie dobrze wydana.

    Komentarz


    • #3
      MaNiEk91, po 1 link nie działa.
      po 2 napisz jakieś parametry felgi (szerokość i et) choć przy 19" obstawiam ok 8,5" więc opona 215 będzie miała już spory naciąg.
      no i co to znaczy, że masz oryginalne sportowe zawieszenie - coś bardziej konkretnego?
      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

      Komentarz


      • #4
        link do sprężyn apex -35mm Link
        a tu link do felg ROZMIAR 8,5X19CALI ET 35 Link co to znaczy naciąg ? że felga będzie szersza jak opona ? Sportowe zawieszenie - przy zakupie auta w wersji elegant była możliwość dokupienia sportowego zawieszenia to wszystko. Zawieszenie wydaje się troszkę twardsze od zawieszenia w mojej drugiej octavii.

        Komentarz


        • #5
          Naciąg to jest jeżeli felga jest bardzo szeroka a opona nie jest odpowiednio szeroka wtedy powstaje skos (naciąg)

          Coś podejrzanie tanie te 19` z audi :?
          http://carsdetailing.blogspot.com/

          Komentarz


          • #6
            gusiak11,

            bo to chińczyki

            Orginały masz np tu Allegro Aluhit

            tylko 1800 PLN za sztuke

            MaNiEk91, jak umiesz po niemiecku to przegladaj to forum
            Octavia Forum

            Jest tam sporo Octavek na 19"

            Komentarz


            • #7
              Noo właśnie tak mi się wydawało znajomy szukał 19`stek to audi to cena oscylowała gdzieś 5000-6000 a nie 3000 za komplet więc wydawała się podejrzana a jak to chinol to za free bym ich nie chciał

              Pozdro
              http://carsdetailing.blogspot.com/

              Komentarz


              • #8
                gusiak11, no za free to ja bym je wziął z chęcią. ale 3tys to zdecydowanie za dużo jak za nie. Lepiej poszukać jakiegoś kompletu w używkach moim zdaniem.
                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez lukasz3112
                  free to ja bym je wziął z chęcią
                  Gdzieś kiedyś na OCP ktoś pisał a propos tych chińskich wynalazków, ja wybieram zdrowie i życie swoje, najbliższych oraz osób trzecich na drodze niż "punkty" lansu więc nawet za free nie dzięki
                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez gusiak11
                    Gdzieś kiedyś na OCP ktoś pisał a propos tych chińskich wynalazków, ja wybieram zdrowie i życie swoje, najbliższych oraz osób trzecich na drodze niż "punkty" lansu więc nawet za free nie dzięki
                    tu pisali... Link
                    skończyło się na szczęście bez ofiar....
                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                    Komentarz


                    • #11
                      No ale nie przesadzajcie, że wszystko co chińskie jest badziew (choć w większości tak ). nie chodziło mi już tyle o zakładanie chińskich felg do auta ale fajne stoliki można by z nich zrobić, dlatego napisałem, że za free bym wziął
                      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez lukasz3112
                        nie chodziło mi już tyle o zakładanie chińskich felg do auta ale fajne stoliki można by z nich zrobić, dlatego napisałem, że za free bym wziął
                        :haha:
                        Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                        => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                        => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                        => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                        "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                        Komentarz


                        • #13
                          tak dla przykładu
                          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                          Komentarz


                          • #14
                            zmieniacie temat Panowie :P te felgi już są pewne i nie zmienie zdania i nie tego chciałem się dowiedzieć :P po za tym za felgi orginalne nie dam 8 tyś i 1500 opony bo to pół wartości auta... :/ nadal zadaje pytanie czy ktoś ma u siebie 19" i obniżeniem -35mm ??? chciałbym zobaczyć jak to się komponuje razem

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez MaNiEk91
                              czy ktoś ma u siebie 19" i obniżeniem -35mm ??? chciałbym zobaczyć jak to się komponuje razem
                              zobacz u kolegi Artura

                              Forum - Octavia Club Polska

                              Seat Leon ST FR by mirek_p11

                              Fotki
                              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                              Fotki

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez mirek_p11
                                MaNiEk91 napisał/a:
                                czy ktoś ma u siebie 19" i obniżeniem -35mm ??? chciałbym zobaczyć jak to się komponuje razem


                                zobacz u kolegi Artura
                                On ma chyba 2x-35mm prawie :lol:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez MaNiEk91
                                  zmieniacie temat Panowie te felgi już są pewne i nie zmienie zdania
                                  Kolego to jest twoje zdanie masz do tego prawo my tylko chcieliśmy Ci doradzić ale wybór należy do Ciebie
                                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X