Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Felgi 17 cali OZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Felgi 17 cali OZ

    Temat możemy zamknąć, odłączyłem akumulator na ok. trzy godziny, następnie podłączyłem, centralny zamek ruszył, na Maxi docie widać otwierające się drzwi, szyby działają. Wcześniej akumulator był odłączony na ok. 10 - 30 min. i nic to nie dawało. Co prawda akumulator po dwóch dniach tego stanu się rozładował (był jakiś większy pobór prądu, wczoraj auto jeszcze paliło), to i tak z takiego obrotu sprawy jestem zadowolony. Dzięki wszystkim za pomoc. :szeroki_usmiech
    My website; windykacja (http://forum.meble.pl/)

  • #2
    [O2FL] Felgi 17 cali OZ

    Z góry przepraszam jeśli gdzieś już jest odpowiedź na moje pytanie..
    Czy takie felgi podejdą do mojej skody?
    8j17, centrujący otwór 66,5, et35, oczywiście 5x112

    Komentarz


    • #3
      Forum - Octavia Club Polska
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez krzysku
        Mihau napisał/a:
        - rozstaw śrub 5x112
        - ET czyli osadzenie możesz wybierać w granicach 35-52 (im mniejsza wartość tym felga będzie ładniej wypełniała nadkole)
        - otwór centrujący 57,1mm, jeżeli kupujesz z innym to szukaj z większym i wtedy zastosujesz pierścienie centrujące
        - i najważniejsze nie kupuj taniego, chińskiego gówna tylko same sprawdzone firmy :!: :!:
        Już bez przesady z tym tłuczeniem. Na 16" jest spoko komfortowo, od 17" zaczyna się powoli pogarszać choć jak przechodzi się tylko o 1" to, aż tak nie jest to zauważalne.

        Czy to by była odpowiedź na moje pytanie?? heheh

        Komentarz


        • #5
          Jurij, powinieneś zobaczyć i zapytać w wątku wskazanym przez kolegę Mihau a nie powielasz temat i idziesz na łatwiznę

          Zamieszczone przez Jurij
          8j17, centrujący otwór 66,5, et35, oczywiście 5x112
          będzie ok, tylko będziesz musiał kupić pierścienie centrujące

          Seat Leon ST FR by mirek_p11

          Fotki
          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
          Fotki

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X