Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na start - 1.9 TDI BXE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Na start - 1.9 TDI BXE

    tylko dbać i jeżdzić...

  • #2
    Na start - 1.9 TDI BXE

    Cześć,

    Mam trzy sprawy, w sumie naczytałem się trochę ale zapytam dla świętego spokoju.

    - Gdzie OBECNIE najlepiej zrobić chipa w Warszawie:
    na Parowcowej,
    na Mineralnej,
    czy Miondnickiej ?
    W różnych miejscach ludzie robią i nie wiem czy to z powodu cen czy fachowości która często się zmienia u niektórych bo np. mają poważniejsze tematy niż Skody 1.9

    - Szukam namiarów na kogoś kto dobrze obszywa kierownice w Warszawie lub dojeżdza,
    znalazłem dobrze wyglądającą w Poznaniu, ale nie mogę postawić auta na dłużej niż dwa dni.
    Czytałem o kimś z Radomia, ale nie wiem czy to ten sam co na allegro.

    - Szukam także mieszka z gałką,
    niektórzy kupują w Polmocie ale tam ceny 2 x wyższe niż na allegro, a te z allegro wyglądają jakby chrom miał zaraz z nich odlecieć w dodatku kolor wygląda na żółtawy ale to może być kwestia słabego zdjęcia.

    Będę wdzięczny za informację - mogą być na priv.

    --
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      bone7,
      - wirusa robiłem na Parowcowej i nie narzekam - gdzie zrobisz zależy od Ciebie :wink:
      - odnośnie kierownicy to ten z Allegro to ten sam co z Radomia (robiłem u niego i wymianę robił mi na jakimś parkingu w Wawie)
      jak chcesz wysłać gdzieś kierownicę do obszycia a nie masz drugiej to daj znać - jakaś stara mi się wala po chałupie, więc mogę pożyczyć na czas obszycia :szeroki_usmiech
      - a mieszek z gałą to poszukaj użytkownika skoda-allegro (chyba tak) to jakić polmot z Białegostoku albo Bydgoszczy (coś na "B" w każdym razie :wink: )
      sprzedaje w "normalnych" cenach ori - ja za swoją obszytą skórą dałem coś koło 120-130 pln`ów
      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • #4
        Z kierownicą dobry tip, bo moja zwykła po 100,000 km wygląda jakbym przejechał milion - złuszczona obręcz, jakaś taka pogryziona (to nie ja ).

        M.
        666 4U

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez bone7
          Szukam także mieszka z gałką,
          skórzany kpl. Cię intersuje?
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Wally co do kierownicy to być może się odezwę bo bardziej (przynajmniej na zdjęciach) podoba mi się robota człowieka z Poznania bo kierownik nie wygląda jak nadmuchany, a gałki całej w skórze -poza jedną używaną która wygląda słabo - obecnie nie ma na allegro, może piotrek_os coś ma ? ..

            piotrek_os - tak - interesuje mnie cały komplet w skórze.
            ps. skąd u Ciebie takie fajne listwy w desce i w drzwiach - co to za kolor lub jak to zrobić ?

            Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez bone7
              ps. skąd u Ciebie takie fajne listwy w desce i w drzwiach - co to za kolor lub jak to zrobić ?
              oryginał w tej wersji
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X