Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przekładka 1,6MPI na 2,5MPI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    pietrek125, jak robisz już swapa to zapakuj jakąś 6 manual..pewnie któraś z vaga podejdzie :P

    Komentarz


    • #27
      pietrek125 a szacowałeś mniej więcej jakie będą koszta całej operacji?
      Rafał

      Komentarz


      • #28
        Myślę, że bez 10tyś na początek się nie obędzie... ale późniejsza sprzedaż BSE, skrzyni, osprzętu LR , oraz resztek Jetty powinny zmniejszyć tą kwotę "nawet o połowę" jak mawia Anna Lucińska :P


        Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
        CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

        Komentarz


        • #29
          A jest jakaś "dedykowana" instalka do 2.5mpi? Z tego co się orientuje to raczej jest to bardzo prosty silnik, więc instalacja też specjalnie droga być nie powinna.
          Rafał

          Komentarz


          • #30
            Kupuje sie normalna instalacje Sterownik silniak 6 cylindrowego do tego 5 wtryskow, reduktor i cala reszta.

            Nie wiem tylko jak z montazem, czy tam jest normalny prosty kolektor jak w 1.6MPI czy jakies jakis udziwniony niczym ten z VR6 w Golfie 4 i pochodnych, gdzie 3 cylindry sa gdzies indziej

            2.3l z Toledo czy Passata ma normalny kolektor w linii.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #31
              Normalny plastikowy taki jak w BSE, ale jedną rurę więcej...
              Link

              [ Dodano: Sro 16 Mar, 16 21:43 ]
              Odgrzewam zmumifikowanego kotleta... trochę to trwało , ale w końcu udało się znaleźć dawcę, a raczej dawczynię... :P no muszę przyznać, że motor ciągnie zdrowo i jest niesamowicie elastyczny...Po świętach będę się przymierzać do swap-a.


              Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
              CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

              Komentarz


              • #32
                Hej, czy jest na forum spis bebechów potrzebnych do tego swapa? Generalnie silnik z jak największa ilością osprzętu. Kolektor wydechowy na pewno bo 4 cylindry.
                Ale co jeszcze by się przydało? Znalazłem dawcę stąd pytam. Sam koszt dawcy to 11 tys....

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X