Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Chip Tuning

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ja robię minimum bez wymiany podzespołów akurat sąsiad okazało się tam pracuje i mam trochę taniej.
    BHP +31
    NM +55
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #77
      jakbli trochę traca gotowcem skoro pisza ile KM i ile NM bo przyrost mocy zalezy od kondycji silnika sprzegla itd

      Komentarz


      • #78
        Na podstawie tego co zrobili sugeruja max osiągi tylko a ile to sprawdzą po na hamowni

        Komentarz


        • #79
          Robiłem kilka dni temu fabię II fl z silnikiem 1.6 TDI CAYB. Pierwszy pomiar na hamowni i pokazało się 105 KM i 260 Nm. Powinno być 90 KM.
          Po zrobieniu softu jest 133 KM i 336 Nm.
          Teraz dopiero jedzie. Mały szatan się zrobił.
          Załączone pliki
          Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

          Komentarz


          • #80
            Witam kogo możecie polecić do zrobienia chipa w Octavi Rs z 2007r kod silnika BMN zastanawiam się nad S-PERFORMENCE z Wrocławia oraz DYNOSOFT z Katowic z góry dziękuję .

            Komentarz


            • #81
              Ctr zabrze i chyba opole

              Komentarz


              • #82
                Panowie czy ktoś z wawki posiada galletto v54 i jest chcemy na pomoc mi w modyfikacji ? Ewentualnie tuner z wawy który w dobrych pieniądzach ogarnia chiptuning

                Komentarz


                • #83
                  Robiłem ostatnio rozeznanie we Wrocławiu bo sam stoję przy dylemacie robić czy nie robić. Póki co wymieniłem panewki i czekam na regenerację turbo. Ceny chyba mogę podać - jak nie to proszę usunąć posta, firmy jakie znalazłem i odpisały na zapytanie Wycena poprzez e-mail dla mojej BXE - osiągi po mapie wszędzie podobne do 145ps i 320Nm:
                  Vag4You Skokowa - 500
                  BMG Tuning - 1100
                  V-tech Tuning - 1200
                  VAGTUNE - 1000
                  Ecuproject - 1100
                  ADT - 1000
                  Btune - 1100
                  Chip tuning Oleśnica - 800
                  Gołym okiem widać, że Skokowa i Oleśnica są najtańsze. Jest tu ktoś kto ich odwiedził?
                  Wirus -> 136 KM 310 Nm
                  https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez Angel Zobacz wpis
                    Robiłem kilka dni temu fabię II fl z silnikiem 1.6 TDI CAYB. Pierwszy pomiar na hamowni i pokazało się 105 KM i 260 Nm. Powinno być 90 KM.
                    Po zrobieniu softu jest 133 KM i 336 Nm.
                    Teraz dopiero jedzie. Mały szatan się zrobił.
                    Angel ile kosztował mod? Jak teraz się auto spisuje, jakieś problemy?
                    Wirus -> 136 KM 310 Nm
                    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

                    Komentarz


                    • #85
                      Koszt to 1300
                      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                      Komentarz


                      • #86
                        Angel ja robiłem chipa w dwóch miejscach we Wrocku (brakuje Ci jeszcze kilku dobrych miejsc na liście jak Jetronik, Profi-rutbo, czy S-Performance), ale z tych co masz na liście bierz VAGTUNE, w dodatku dobrą cenę masz. Te najtańsze to chyba wstawiają co najwyżej boksy z allegro do środka, bo hamowni nie mają.

                        GARAŻ

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X