Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radary i inne do nawigacji Columbus2 8" i Amundsen2 6.5"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radary i inne do nawigacji Columbus2 8" i Amundsen2 6.5"

    Chciałem Was zainteresować Persoanl POI do navi Columbusa i Amundsena (ale tylko 6,5") Radary i inne dodatki które widać w Europie:
    a szczegóły znajdziecie tutaj:
    Link

    i tu jest taka ciekawostka:
    Galeria zdjęć aukcji Allegro - POI duża galeria fotek Galerie Allegro.pl

    Więcej fotek jest tu:
    Galeria zdjęć aukcji Allegro - POI duża galeria fotek Galerie Allegro.pl
    Ostatnio edytowany przez maol72; 34410.
    O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
    -----------------------------------------------------
    Moja eReSka

    Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

  • #2
    Czy da się tak ustawić, aby amudsen dawał jakiś komunikat o np. zbliżaniu się do foto radaru?

    Drugie pytanie, jak jest z aktualizacjach, trzeba kupować kolejny pakiet czy przez jakiś czas będziesz wysyłał aktualizacje?
    O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

    Komentarz


    • #3
      22Tomasz - Jeśli masz nowszy sprzęt 2 generacji (MIB2) to będziesz miał podmenu: Wskazówka "Moje cele specjalne"

      Sprawdź w swojej nawigacji: Ustawienia > Komunikaty nawigacji > Wskazówka "Moje cele specjalne".
      Tutaj można włączyć/wyłączyć ostrzeżenia dźwiękowe przed zbliżaniem się do punktów POI, w tym pakiecie jest to dla kategorii 01 do 06. Ja mam Columbusa MIB1 - niestety.

      Od grudnia 2016 chce wprowadzić dwa rodzaje aukcji. Pierwszy - pakiet miesięczny (na dany miesiąc za 20 zł) i drugi Abonament roczny za 200zł . Będę co miesiąc rozsyłał paczkę z aktualnymi Personal POI dla osób które się zdecydują. Teraz np. Lotosów jest już 483 ale ostatnio przybyło 12 nowych lokalizacji a ubyło 6.
      Napisz do mnie na [email protected] to prześle Ci małą ulotkę, bo tutaj nie mogę zamieścić normalnego zdjęcia tylko zdjecia z linkiem a na Galeriallegro nie mam dodanej tej fotki. Mam ją w Instrukcji obsługi.
      Ostatnio edytowany przez maol72; 34410.
      O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
      -----------------------------------------------------
      Moja eReSka

      Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za odpowiedź, i jeszcze jedno pytanie.
        I będzie można jeszcze wybrać tak, żeby ostrzeżenie było tylko przy radarach i kontrolach, a przy np. stacjach i sklepach było cicho?

        ps. mam mib2.
        ps2. maila później wyślę
        O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

        Komentarz


        • #5
          Tak TOmasz - odczytaj wiadomość ode mnie i daj znać. Spocik w sobotę 3.12 możliwy.
          Ostrzeżenia dźwiękowe są dla kategorii 01 do 06. Jak powiedział kolega z innego forum, "dla tych policyjnych". Ale pod warunkiem że jest MIB2. Nie ma możliwość WŁ/WYŁ dla poszczególnej z kategorii. W tym pod menu włącza/wyłącza się dla wszystkich moich POI a w tej paczce dźwięki są dla kat 01 d0 06.

          Ostatnio edytowany przez maol72; 34410.
          O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
          -----------------------------------------------------
          Moja eReSka

          Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

          Komentarz


          • #6
            Ulotkę wydrukowałem do jpga - 2 strony.

            O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
            -----------------------------------------------------
            Moja eReSka

            Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez maol72 Zobacz wpis
              Tak TOmasz - odczytaj wiadomość ode mnie i daj znać. Spocik w sobotę 3.12 możliwy.
              Ostrzeżenia dźwiękowe są dla kategorii 01 do 06. Jak powiedział kolega z innego forum, "dla tych policyjnych". Ale pod warunkiem że jest MIB2. Nie ma możliwość WŁ/WYŁ dla poszczególnej z kategorii. W tym pod menu włącza/wyłącza się dla wszystkich moich POI a w tej paczce dźwięki są dla kat 01 d0 06.
              Dzięki za info, tyle mi wystarczy. Niestety nie miałem okazji wczoraj podjechać, wybrałem sanki z młodym

              Zamówię sobie przez allegro podstawowy pakiet na próbę i dam znać jak działa.

              Pzd
              O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

              Komentarz


              • #8
                Ja w sobotę przetestowałem w Seacie Atece . Ma Navi 8" 2 gen i ma to podmenu Wskazówka "Moje cele specjalne". Są krótkie "klaksoniki".
                W Columbusach i Amundsenach (5,6" w Octavi i 8" w Superbie) też to będzie śmigało .
                O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                -----------------------------------------------------
                Moja eReSka

                Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                Komentarz


                • #9
                  W Columbusach i Amundsenach (oczywiście że 6,5" w Octavii i 8" w Superbie) też to będzie śmigało
                  O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                  -----------------------------------------------------
                  Moja eReSka

                  Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X