Pomoc przy kodowaniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mez2008
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez tomek3369 Zobacz wpis
    Witam Niestety nie działa Man inny sterownik modul może nowszy o numerze 5Q0 937 084 AJ Miał ktoś z was panowie z tym do czynienia Pomożecie Pozdrawiam
    Lista wersji BCM
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Witam Niestety nie działa Man inny sterownik modul może nowszy o numerze 5Q0 937 084 AJ Miał ktoś z was panowie z tym do czynienia Pomożecie Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Bardzo dziękuję Ci za pomoc Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • Langusta
    odpowiedział(a)
    Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED wprowadzenie tej modyfikacji likwiduje błąd żarówki tablicy rejestracyjnej po wymianie na LED nawet bez CAN-bus.

    Moduł 09 BCM: 6C0 937 089 C
    Security Code: 31347
    Adaptation i zmiana w kanale:

    (1)-Leuchte25KZL HA60-Type_Of_Load_25 - z '2*5W' na 'allgemeine LED mit Open Load Diagnose'

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Witam Panowie Chcialbym założyć led w podświetlenie tablicy rejstracyjnej Podeślcie mi kodowanie aby nie wrzucało bledu Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Witam Mam podejrzenie że jakaś funkcja to blokuje tz że nie za każdym razem jest test wskażników ...Jakieś pomysły Panowie????

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    obadaj

    Zostaw komentarz:


  • dzida_
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    musi upłynąć pewien czas po wyjęciu kluczyka, do ponownego włączenia zapłonu, tak jest po prostu
    nie jestem pewien ale wydaje mi się że jeszcze sa tez inne "reguły" testu:
    mam wrażenie, że jak otwieram auto i wsiadam od razu i przekręcam kluczyk to jest, ale jak najpierw np.: wsadzam córk do fotelika a potem wsiadam i odpalam to jakby nie zawsze....

    ale tak jak napisałem - mam wrażenie - musze temat obadać,,,,

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    musi upłynąć pewien czas po wyjęciu kluczyka, do ponownego włączenia zapłonu, tak jest po prostu

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Witam Zrobiłem ostatnio kodowanie wskażników i jest mały problem tz nie za każdym razem wykonuje test Gdzie może leżeć problem ?

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Dziękuję Nie przypuszczałem że to takie proste Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    odpowiedział(a)
    Witaj Nie ja osobiście nie mam ale znajomy ma i ogarną by mi to .

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Masz kabelek i VCDS?

    Zostaw komentarz:


  • tomek3369
    rozpoczął temat Pomoc przy kodowaniu

    Pomoc przy kodowaniu

    Witam Panowie ja też potrzebował bym pomocy tj. Chciałbym zaprogramować licznik aby wykonywał test Z góry dziękuję Pozdrawiam
Pracuję...