Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ochrona komponentu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ochrona komponentu

    Czy wyświetlacz w O3 ma też ochronę komponentu?

  • #2
    Nie, nie ma.

    Komentarz


    • #3
      Jesteś pewien na 100%, tak? Mogę kupić na alledrogo dowolny wyświetlacz (wiem, że rozdzielczość itp) i będzie pasował? Jedynie jak chcę wymienić jednostkę w schowku to muszę mieć z wyłączoną ochroną?

      Komentarz


      • #4
        Wyświetlacz nie ma ochrony komponentu.
        Jednostka ma.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Amhci5 Zobacz wpis
          Jesteś pewien na 100%, tak? Mogę kupić na alledrogo dowolny wyświetlacz (wiem, że rozdzielczość itp) i będzie pasował? Jedynie jak chcę wymienić jednostkę w schowku to muszę mieć z wyłączoną ochroną?
          Tak, jestem pewny. Udzielam tylko prawdziwe odpowiedzi. Możesz kupić gdzie dusza zapragnie.
          Tylko 5F, 9,19 i niektóre 13 posiadają CP.

          Komentarz


          • #6
            Więcej modułów na MQB ma ochronę CP niż kolega wyżej podaje i wszystkie radary ACC (13) posiadają CP a nie tylko niektóre .
            Aktywacja systemów
            ElsaPro
            SFD
            Etka
            OS OE I__X VCP VCDS Cp___l
            Historia aut

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Au2 Zobacz wpis
              Więcej modułów na MQB ma ochronę CP niż kolega wyżej podaje i wszystkie radary ACC (13) posiadają CP a nie tylko niektóre .
              Tak to racja, że jeszcze niektóre moduły, ale wymieniłem główne które najczęściej się wymienia. A co do ACC do polecam się dokształcić i wówczas udzielać informacji. Jeśli pisze, że nie wszystkie to znaczy, że są na rynku dostępne takie które instalujesz i działają bez CP.!

              Komentarz


              • #8
                Przytocz mi chociaż jeden nr radaru który nie ma CP???
                Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo każdy radar ma CP chyba że mówisz o jakimś hackowanym z którym i tak miał CP ale ktoś go w nim wyłączył, jak do tej pory się nie spotkałem a aktywuje ACC pACC i travel assist a w temacie MQB i MLB następnie EVO bawię się od ponad 2013r i na temat softów co nieco wiem.
                Ostatnio edytowany przez Au2; 9992688.
                Aktywacja systemów
                ElsaPro
                SFD
                Etka
                OS OE I__X VCP VCDS Cp___l
                Historia aut

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Au2 Zobacz wpis
                  Przytocz mi chociaż jeden nr radaru który nie ma CP???
                  Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo każdy radar ma CP chyba że mówisz o jakimś hackowanym z którym i tak miał CP ale ktoś go w nim wyłączył, jak do tej pory się nie spotkałem a aktywuje ACC pACC i travel assist a w temacie MQB i MLB następnie EVO bawię się od ponad 2013r i na temat softów co nieco wiem.
                  Nie wiem czemu tak się zakręciłem tym CP. Masz oczywiście rację CP jest w każdym ACC, a ja myślałem o licencję SWaP i tak to wyszło. ... nie wszystkie radary posiadają licencję i można je używać po zdjęciu CP. Przepraszam jak Cię uraziłem.
                  Czasem każdy się pomyli, a nie ma na celu nikogo wprowadzać w błąd.
                  Tak czy siak Ekran nie posiada CP i to było tematem tego watka.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dokładnie SWaP’ów nie posiadają pierwsze generacje radarów.
                    Do nikogo nie mam urazy, poprostu byłem zdziwiony czemu się przy tym upierasz.
                    Aktywacja systemów
                    ElsaPro
                    SFD
                    Etka
                    OS OE I__X VCP VCDS Cp___l
                    Historia aut

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X