Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana żarówek na Philips H7 pro9000 ultinon led?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana żarówek na Philips H7 pro9000 ultinon led?

    Czy ktoś z Was próbował wymienić w zwykłych reflektorach żarówki mijania na LEDy od Philipsa pomimo, że nie mają homologacji w PL?
    Jeśli tak to czy dobrze się one sprawują? Jest tak duża różnica jak o nich piszą?

  • #2
    Ja u siebie w O2fl mam założone ledy H7 ale nie Philipsy tylko NHK takie jak w linku Żarówki LED H7 NHK PRO - Lampy i akcesoria
    Ze swojej strony polecam taką wymianę. Światła subiektywnie jest więcej, nie robiłem żadnych porównań przed i po. Przy soczewce nie ma problemu z odcięciem światła.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka

    Octavia 2 FL 1,4 CAXA, 12r

    Komentarz


    • #3
      U mnie akurat bez soczewki, ale widziałem testy nie tylko na soczewkach i także udowadniano, że linia odcięcia jest ok.
      Miałem nadzieję, że ktoś dokładnie w O3 FL może próbował i się wypowie. Ale dzięki.

      Komentarz


      • #4
        Wymieniłem żarówki na philips pro 9000, spisują się rewelacyjnie, świeca mocniej, nie oślepiają a przede wszystkim mają białą barwę światła. Jedyną wadą jest to że są bielsze niż fabryczne ledy do jazdy dziennej

        Komentarz


        • #5
          Najgorsze jest to co napisał Philips :
          Odpowiedzialność za to, by użytkowanie źródeł światła LED typu retrofit było zgodne z odpowiednimi przepisami, spoczywa na użytkowniku
          Lamp nie wolno używać na drogach publicznych.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X