Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kierunkowskazy / Cofania / LED

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kierunkowskazy / Cofania / LED

    Cześć
    Macie wiedzę jakie są dobre zamienniki LED żarówek kierunkowskazów i cofania ?
    Dzięki za podpowiedzi

  • #2
    aryziomex kiedyś bawił się w to , dobre parę lat jeżdżą u mnie i nic się nie dzieje . Powinien ci coś podpowiedzieć

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
      aryziomex kiedyś bawił się w to , dobre parę lat jeżdżą u mnie i nic się nie dzieje . Powinien ci coś podpowiedzieć
      Niestety już się w to nie bawię choć mogę strzelać które produkty będą dobre i nie będą waliły błędu na szafie, co do przednich kierunków (PWY24W) to są tam inne jak z tyłu (BAU15s) które były montowane w O2, wsteczny to taki sam jak w O1/FL-O2/FL czyli (BA15s)

      Co do wstecznych to takie obstawiam na 90% że będą dobre i nie będą waliły błędem:
      42.3zł |BMTxms Canbus 1156 BA15S P21W żarówka LED do Skoda Superb Octavia 2 MK2 FL 1Z A5 2009 2010 2011 2012 2013 LED światła cofania|Lampy sygnałowe| - AliExpress

      Nie znam wtyku gniazda ale jeśli jest to taki sam jak w O2 czyli BAU15S no to na 90% powinny być dobre takie:
      64.78zł 44% OFF|AUXITO 2x1156 BAU15S PY21W LED Canbus nie Hyper Flash BA15S P21W żarówka LED T20 W21W 7740 żarówki ledowe światło kierunkowskazów 12V|Lampy sygnałowe| - AliExpress
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

      Komentarz


      • #4
        Ja do wstecznego brałem takie Link
        Rok już siedzą i nic się nie dzieje. Światło dość mocne..
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          Jako ciekawostkę mogę dodać, że po wymianie żarówek w podświetleniu wnętrza i tablicy rejestracyjnej na LED po prostu VCDS-m ustawiłem na te odbiorniki "ALL LED" i zmniejszyłem jasność do 70 %. Raz że nocą w kamerze cofania nie odbija mi się niebieska poświata od podświetlenia tablicy rej, a dwa od tamtej pory żadna żarówka nie padła, a już długo na nich jeżdżę. 70 % to i tak jasno, a LED może tak się nie męczy.

          Komentarz


          • #6
            Dziś założyłem ledy na oświetlenie tablicy. I w sumie nic więcej nie zakładam z oświetlenia. Mi wystarczy. LED do dziennych,biksenony,tył wygląda jak LED ,wsteczne zmienione na LED i teraz tablica. Wygląda teraz bomba. Myślałem o halogenach,ale jeżdżąc z doświetlaniem zakrętów pewnie długo nie wytrzyma LED.
            Kupiłem tej samej firmy co poprzednie. Czyli M-Tech. Brak błędów itd.
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              Rybus85 nie lepiej dać oryginalne ledy 000052110, tylko jakieś zamienniki?

              Komentarz


              • #8
                Działa. I ułamek ceny oryginału Jak się coś będzie działo to będę myślał nad zmianą. Skoro wsteczne działają od ponad roku bez problemu(używane praktycznie codziennie bo tyłem wjeżdżam zawsze) to z tymi też nie będzie problemu.
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • #9
                  Tak czy inaczej oryginał to oryginał i za cenę pizzy masz porządny produkt.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X