Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja dodatkowe ruchu wycieraczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aktywacja dodatkowe ruchu wycieraczek

    Witam. Według tego filmu poniżej da się zakodować dodatkowy ruch wycieraczek po spryskiwaczu. Zrobilem wszystko wedlug instrukcji na filmie lecz nie działa to u mnie. Czy moze ktos wie jak to zrobić czy jeszcze cos trzeba zrobic oprocz tego co na filmie?

  • #2
    Jeżeli zrobiłeś dokładnie jak na filmiku to powinno działać.

    Komentarz


    • #3
      No to niestety nie działa to u mnie ani podczas jazdy ani na postoju. Dodam ze mam tez inne numery sterownika.

      Komentarz


      • #4
        u mnie z przodu też nie działa - za to z tyłu działa
        byc może autor filmu nie ma czujnika deszczu i być może wtedy jest inne kodowanie

        Komentarz


        • #5
          Podczas jazdy działa jak sie spryska to 3 razy i chwile przerwy i 4 dodatkowy ruch jest. Na postoju tego nie ma.

          Komentarz


          • #6
            daj se z tym siana , najgorsze co moze byc , szyba po 3 ruchach jest czysta i juz sucha prawie i co ... i jeszcze raz wycieraczka ci maznie ....
            wyłączyłem to lata temu

            Komentarz


            • #7
              A ma ktoś kodowanie na świecenie dwóch świateł przeciwmielnych tył?

              Komentarz


              • #8
                spacewalker i po tych 3 razach płyn Ci się nie rozlewa z powrotem na szybę? U mnie ciąg powietrza przesuwa płyn spod wycieraczek i te dodatkowe maźnięcie jest zbawienne, bo i tak bym musiał ponownie wycierać, bo 3 razy to za mało.

                Komentarz


                • #9
                  nie, to co piszesze to miałem naście lat temu jak kupiłem auto, ile się naklołem by to wyłączyc, kto i po co to wymyslił .sam sobie maźniesz wtedy kiedy uznasz za stosowne

                  Komentarz


                  • #10
                    Bardzo przydatna funkcja, która jest standardowo stosowana w japońskich samochodach, jak również "aerodynamiczny stożek" na brzegu bocznej szyby, który ma za zadanie rozpylać strumień wody z szyby czołowej...


                    Proszę o infomracje, jak ją aktywować. Mój samochód nie ma tej funkcji i bardzo mi jej brakuje, ale ja jestem rozpieszczony przez japońską motoryzację (niedościgniony wzór dla czeskich skorupek).

                    Komentarz


                    • #11
                      Etranger jeszcze nie sprzedałeś tego "gniota". Naprawdę męczące są już te twoje "spostrzeżenia".
                      Kup sobie wkońcu upragnioną Toyotę.

                      Komentarz


                      • #12
                        spacewalker uznałem za stosowne, by auto to robiło za mnie.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X