Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda octavia 3 wymiana na lepsze radio

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda octavia 3 wymiana na lepsze radio

    Witam mam skode octavie 3 z 2015. Radio u mnie jest zwykle z wąskim wyświetlaczem, chciałbym je wymienić na radio z tej samej skody lecz już z większym wyświetlaczem? Będzie chodziło? Nie potrzebuje żadnych adapterów srerów? Programowania i wszystkie funkcje będą działać?
    Załączone pliki

  • #2
    Wyświetla się zdjęcie tylko z wyświetlaczem, czy masz jednostkę główna do schowka?
    U ciebie cała wiązka dochodzi do konsoli środkowej, w przypadku dużego wyświetlacza ma być doprowadzona za schowek.

    Komentarz


    • #3
      W schowku nie mam zmieniarki płyt

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Teramyjofu Zobacz wpis
        W schowku nie mam zmieniarki płyt
        To nie jest tylko zmieniarka. Ja w swojej O3 miałem w schowku tylko czytnik kart SD.
        To właśnie w schowku jest całe centrum multimedialne a na konsoli środkowej to tylko wyświetlacz.

        Komentarz


        • #5
          A ja właśnie nic nie mam w schowku, w konsoli środkowej mam radio a na dole pod panelem obsługi nawiewu, mam zlacze USB i aux. I co teraz?

          Komentarz


          • #6
            Do wyświetlacza który jest na zdjęciu potrzebna jest jednostka główna która instalujesz w schowku.
            Obawiam się jednak ze wiązka elektryczna która obecnie posiadasz nie będzie pasowała.
            ... Lub rozwiązanie pośrednie
            jednostka o oznaczeniu 5E0035867A

            Pewnie też potrzebne będzie jakieś kodowanie

            Albo Android np.

            Smart-Auto MT-9520
            Ostatnio edytowany przez voytec; 50618.

            Komentarz


            • #7
              Ok dzięki za pomoc?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez voytec Zobacz wpis
                Do wyświetlacza który jest na zdjęciu potrzebna jest jednostka główna która instalujesz w schowku.
                Obawiam się jednak ze wiązka elektryczna która obecnie posiadasz nie będzie pasowała.
                ... Lub rozwiązanie pośrednie
                jednostka o oznaczeniu 5E0035867A

                Pewnie też potrzebne będzie jakieś kodowanie

                Albo Android np.

                Smart-Auto MT-9520
                Cześć, jeszcze jedno pytanie, jeżeli zdecydowałbym się na Smart-Auto MT-9520, jak wygląda instalacja? Wyjmuje stare podłączam w tym samym miejscu android radio i koniec? Nie muszę nic kodować, przerabiać, dokładać itp? Dzięki za wyrozumiałość

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Teramyjofu Zobacz wpis
                  Witam mam skode octavie 3 z 2015. Radio u mnie jest zwykle z wąskim wyświetlaczem, chciałbym je wymienić na radio z tej samej skody lecz już z większym wyświetlaczem? Będzie chodziło? Nie potrzebuje żadnych adapterów srerów? Programowania i wszystkie funkcje będą działać?
                  Moja Octavia ma zamiennik:
                  obraz.png

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak z podłączeniem jest tego? Programować nie trzeba czy coś?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Teramyjofu Zobacz wpis
                      Jak z podłączeniem jest tego? Programować nie trzeba czy coś?
                      U mnie było P&P - kierownica musi mieć multi funkcję.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X