Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skórzane fotele

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    alebazi83, widziałem takie coś w superbach , jak dla mnie za ciemno , tym bardziej w O3 gdzie nie masz dekoru na desce , a czarna deska w O3 wygląda tragicznie według mnie.
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • #52
      widziałam ten dekor na żywo dla mnie MASAKRA, ale każdy ma swój gust i wybiera to co mu się podoba
      Zamówiona (12.12.2013)
      Zakończona produkcja (24.02.2014)
      Odebrana (14.03.2014)
      OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

      Moja długo wyczekiwana perła

      Komentarz


      • #53
        No własnie dla mnie ten standardowy wygląda strasznie tandetnie dlatego myślałem że tamten będzie lepszy

        Co do koloru deski, to wiadomo ze ładniej wygląda jasniejsza ale wtedy musiały być też fotele jasne a u mnie nie bedzie to raczej praktyczne.

        Zastanowaiałem sie jeszcze nad całą skórą, ale po przeczytaniu wysłuchaniu różnych opinii nie do konca jest praktyczna (choć nie ulegą wątpliowści że przy moim kolorze lakieru black magic) jasna skóra i deska wygląda fajnie
        Octavia 3 Combi 2.0 TDI

        Elegance+Amazing+Canton+Alcantara+Sunset+Elektrycz na klapa bag.+inne dod.

        Komentarz


        • #54
          Gosi@czek, ładne zdjęcie tylko trochę zamazane.. :wink:
          mam nadzieje że to TY oczywiście.. ?
          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
          GVI 1.4TSI
          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

          Komentarz


          • #55
            Ja się dopiero przymierzam do O3 bo zakup dopiero pod koniec roku będzie ale też własnie mam dylemat z ta kolorystyką wnętrza. Czarna strasznie smutnie wygląda. Chciałem na poczatku szarego Dynamica w Elegance ale jest za ciemno wg mnie. Potem wpadłem na pomysł zeby wziąć Ambition z czarno szarym wnętrzem i szarym Dynamiciem ale jak podpakowałem go w kilka opcji to wyszło drożej niż za elegance...

            Więc na razie została jasna skóra. Mam psa auto kupuje na kilka ładnych lat wiec pewnie po drodze dzieci się też pojawią także raczej jasny materiał, skóra plus materiał i skóra plus alcantara odpadają... Odstrasza mnie cena skóry i to, że się gniecie... niby ciężkiego zadku nie mam to może nie będzie tragedii. Ew będę meczył serwis na 4 letniej gwarancji
            A4 B6 Avant 1,9 TDI AWX

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez leszekmw
              Gosi@czek, ładne zdjęcie tylko trochę zamazane.. :wink:
              mam nadzieje że to TY oczywiście.. ?
              tak to ja, zdjęcie zamazane hmmm... trzeba zmienić

              alebazi83 standardowy również bez polotu ale dla mnie lepszy, tak jak napisałam rzecz gustu
              Forum - Octavia Club Polska
              Zamówiona (12.12.2013)
              Zakończona produkcja (24.02.2014)
              Odebrana (14.03.2014)
              OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

              Moja długo wyczekiwana perła

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X