Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowanie pod telefon GSM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Tutaj jest aktualniejsza lista: http://new.skoda-auto.com/en/downloa...s/devices.aspx

    Komentarz


    • #27
      Dzięki za link do uaktualnionej listy. Mój telefon jest z ograniczeniami dla audiostreamingu i konferencji.
      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

      Komentarz


      • #28
        Na stronie Skody w dziale akcesoria jest Uniwersalny zestaw głośnomówiący 000 051 473AA z funkcją multipoint. Niestety cały czas widnieje jako dostępny w późniejszym terminie. Czy ktoś wie czy to wogóle kiedyś będzie dostępne bo na rozwiązaniu z multipointem by mi szczególnie zależało z uwagi na konieczność używania 2 telefonów.

        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...113714#1113714

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez rezon
          (...)
          Jeśli chcesz sparować kolejny telefon - musisz któryś usunąć.
          No właśnie, mam z tym problem.... W instrukcji też jest napisane, żeby usunąć, ale nie dodali w jaki sposób. Ktoś może usuwał już zapisany profil?

          Komentarz


          • #30
            Na czym polega dokładnie obsługa głosowa dla przygotowania pod gsm?

            Tylko to że mozesz nawiązywać połączenie głosowo czy coś jeszcze?

            W instrukcji jest napisane przy obsłudze głosowej, że mozn wybierać głośność komunikatów. Jakich dokładnie?
            Octavia 3 Combi 2.0 TDI

            Elegance+Amazing+Canton+Alcantara+Sunset+Elektrycz na klapa bag.+inne dod.

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez alebazi83
              Na czym polega dokładnie obsługa głosowa dla przygotowania pod gsm?

              Tylko to że mozesz nawiązywać połączenie głosowo czy coś jeszcze?

              W instrukcji jest napisane przy obsłudze głosowej, że mozn wybierać głośność komunikatów. Jakich dokładnie?
              Na wybieraniu poszczególnych funkcji za pomocą komend głosowych zamiast wpisywania z palca. Działa też to przy Navi (wybieranie celu itp.)
              Pozdr. Przemek

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X