Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sound System CANTON - czy warto? + Pakiet Dynamic - warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Właśnie mnie olśniło żeby mieć Ele+Amaz+Canton+Dynam należy zmienić 1.4 TSI na 1.2 TSI 105 KM... ) (Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!)
    Paseratti B8 1.8 TSI DSG

    VW Jetta 1.2 TSI

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Prim
      Właśnie mnie olśniło żeby mieć Ele+Amaz+Canton+Dynam należy zmienić 1.4 TSI na 1.2 TSI 105 KM... ) (Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!)
      No ja nie miałem problemu z zamówienie tego do 1.4 TSI
      Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

      Komentarz


      • #28
        zastanawiam sie czy jest różnica w jakości dźwięku między dwoma sposobami odtwarzania:

        1. Odtwarzenie mp3 z telefonu połączonego z radiem przez Bluetooth
        2. Odtwarzenie mp3 z telefonu połączonego z radiem kablem USB

        ?
        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

        VW Jetta 1.2 TSI

        Komentarz


        • #29
          Re: Sound System CANTON - czy warto? + Pakiet Dynamic - wart

          Co do Pakietu Dynamic - czy fotele z tego pakietu to te z RS? czy coś pomiędzy?[/quote]

          Nie są to fotele z modelu RS, ale są bardzo wygodne, dobrze trzymają na zakrętach. Coś między "standardowymi a sportowymi. W każdym razie plecy i siedzenie odczują różnicę.
          www.kawapelnaslonca.pl

          Komentarz


          • #30
            Ja nie widzę różnicy w fotelu z RS a z pakietu Dynamic poza materiałem z którego są zrobione.
            Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

            Komentarz


            • #31
              Festexx, no bo to są dokładnie takie same fotele jak RS tylko w szmacie zamiast półskóry/skóry.
              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Prim
                Maicroft
                A jak wrażenia z użytkowania BOLERO (8 głośników) bez Cantona?
                Szalu nie ma, ale jak na seryjne naglosnienie to zle nie jest,
                obecnie bardzo zaluje ze cantona nie wzialem, jezeli zalezy ci na dobrym dzwieku to zamawiaj,
                bo dolozenie customowego car audio moze sie wiazac z utrata gwarancji ;/

                [ Dodano: Nie 03 Lis, 13 09:05 ]
                Zamieszczone przez Prim
                zastanawiam sie czy jest różnica w jakości dźwięku między dwoma sposobami odtwarzania:

                1. Odtwarzenie mp3 z telefonu połączonego z radiem przez Bluetooth
                2. Odtwarzenie mp3 z telefonu połączonego z radiem kablem USB

                ?
                w obu przypadkach jest sygnal cyfrowy, wiec nie bedzie roznicy
                Black magic

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez greg505
                  Prim napisał/a:
                  Maicroft
                  A jak wrażenia z użytkowania BOLERO (8 głośników) bez Cantona?

                  Szalu nie ma, ale jak na seryjne naglosnienie to zle nie jest,
                  obecnie bardzo zaluje ze cantona nie wzialem, jezeli zalezy ci na dobrym dzwieku to zamawiaj,
                  bo dolozenie customowego car audio moze sie wiazac z utrata gwarancji ;/
                  podejrzewam że wystarczy zmienić głośniki przednie na coś lepszego i będzie całkiem fajnie
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • #34
                    Czy można domówić pełny zestaw CANTONA już po odebraniu auta i swobodnie doinstalować głośniki z wzmacniaczem, czy juz się wogóle nie da tego nigdy zrobić ?

                    Komentarz


                    • #35
                      Żeby poprawić dźwięk, trzeba wygłuszyć drzwi matami. Da to o wiele lepszy efekt niż zmiana głośników. Ja zrobiłem tak w oplu, wymiana potem fabrycznych głośników na markowe (średniej klasy) nie przyniosła już tak spektakularnej poprawy.
                      Swoją drogą jestem ciekaw, czy drzwi itd. w wersji z zestawem Canton, są inaczej wygłoszone niż w wersji standardowej.
                      '15 O2fl liftback 1,4 mpi 80 km
                      '13 O3 liftback 2,0 tdi dsg 150 km
                      '10 A4 b6 avant 2,5 V6 tdi 163 km

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez bluebox
                        Czy można domówić pełny zestaw CANTONA już po odebraniu auta i swobodnie doinstalować głośniki z wzmacniaczem, czy juz się wogóle nie da tego nigdy zrobić ?
                        Też mnie interesuje to pytanie, może się ktoś orientuje czy w późniejszym czasie można sobie zamontować Cantona bez jakiś dużych przeróbek?
                        O3 RS TSI DSG

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez bluebox
                          Czy można domówić pełny zestaw CANTONA już po odebraniu auta i swobodnie doinstalować głośniki z wzmacniaczem
                          można tylko po co ?
                          koszty na nowym sprzęcie będą zapewne tak wysokie, że lepiej jest zainstalować rozwiązania indywidualne oparte na muzycznie lepszym sprzęcie

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez bolo81
                            Zamieszczone przez bluebox
                            Czy można domówić pełny zestaw CANTONA już po odebraniu auta i swobodnie doinstalować głośniki z wzmacniaczem, czy juz się wogóle nie da tego nigdy zrobić ?
                            Też mnie interesuje to pytanie, może się ktoś orientuje czy w późniejszym czasie można sobie zamontować Cantona bez jakiś dużych przeróbek?
                            Pewnie można ale nie sądzę aby to było opłacalne z prostej przyczyny - trzeba wymienić deskę rozdzielczą bo jest inna - ma centralny głośnik. Lepiej Cantona zamówic przy zamawianiu auta lub zdecydować się na inne audio w przyszłości.
                            Pozdrawiam,

                            Bomber
                            __________________
                            O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
                            + "Lodówka" :-)

                            Komentarz


                            • #39
                              Bomber możesz wskazać na jakimś zdjęciu róznice deski rozdzielczej z cantonem i bez?
                              Z góry dzięki. :wink:
                              Już odebrane A3 TFSI limuzyna

                              Komentarz


                              • #40
                                progressowy, W wersji z Cantonem jest na środku deski na podszybiu kratka pod którą umieszcony jest głośnik centraalny, w zwykłej tego nie ma
                                Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                                Komentarz


                                • #41
                                  progressowy, glosnik na podszybiu
                                  Black magic

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    greg505, ile masz tysięcy na tych fotelach przejechane ? nie podobają mi się te załamania na środku..
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Było juz o fotelach skórzanych w innym wątku. Wygląda na to, że skóra jest dość licha,

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        elektrykprosty, podasz mi jakieś namiary na ten temat proszę ?
                                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                        GVI 1.4TSI
                                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          fotele skórzane

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez leszekmw
                                            greg505, ile masz tysięcy na tych fotelach przejechane ? nie podobają mi się te załamania na środku..
                                            Na szczescie to nie moje, mam tapicerke materialowa w wersji elegance, ale niestety ta skora dosc szybko tak wyglada
                                            Black magic

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              greg505= dziekuję za fotkę deski z cantonem. Przy okazji potwierdziły się moje obawy o "lichą" skórę.
                                              Już odebrane A3 TFSI limuzyna

                                              Komentarz


                                              • #48


                                                Film mojego autorstwa :wink:
                                                Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                                http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  [quote="Bomber"]
                                                  Zamieszczone przez bolo81
                                                  Zamieszczone przez bluebox
                                                  Czy można domówić pełny zestaw CANTONA już po odebraniu auta i swobodnie doinstalować głośniki z wzmacniaczem, czy juz się wogóle nie da tego nigdy zrobić ?
                                                  Też mnie interesuje to pytanie, może się ktoś orientuje czy w późniejszym czasie można sobie zamontować Cantona bez jakiś dużych przeróbek?
                                                  Pewnie można ale nie sądzę aby to było opłacalne z prostej przyczyny - trzeba wymienić deskę rozdzielczą bo jest inna - ma centralny głośnik. Lepiej Cantona zamówic przy zamawianiu auta lub zdecydować się na inne audio w przyszłości.[/quote

                                                  Drodzy Koledzy - nie można !
                                                  Sam chciałem to zrobić bo dla mnie te 8 głośników gra niestety...słabo.
                                                  Pytałem w salonie gdzie kupiłem auto, sprzedawca powiedział, że niestety nie ma już takiej możliwośći ale - i tu uwaga ! MOŻNA ZAŁOŻYĆ SWÓJ ZESTAW Byłem zdziwiony, bo wydawało mi się, że łączyć się to będzie z utratą gwarancji, o co oczywiście też zapytałem. Jeśli zrobią podłącz w ASO to nie będzie problemów z gwarancją Nie ręczę jednak, że we wszystkich salonach jest tak samo, jak również nie jestem pewien czy w innych tego systemu CANTON nie można domówić. Dzielę się jedynie informacjami jakie dostałem od sprzedawcy. Mam nadzieje, że polepszyłem humor tym, którym seryjne audio nie wystarcza

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    pawster, chciałbym zobaczyć ASO robiące porządnie niefirmowe audio ( czyli takie, które wymaga czegoś więcej niż wyjęcie starego i włożenie nowego w/g instrukcji ). Dodatkowo bardzo "cenna" :diabelski_usmiech byłaby informacja o kosztach takiej modyfikacji; na pewno będzie to musiał robić "elektryk" a w ASO to o ile pamiętam 150pln/roboczogodzinę. Jak możesz to przy okazji zapytaj ich ile to by kosztowało i czy robią coś więcej niż wyjęcie starych i włożenie nowych głośników.
                                                    Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                                    Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X