Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chlapacze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chlapacze

    Moja Octavia też olej łyka przy szybszych trasach tak, że trzeba dolewkę robić, a o olejach i gdzie je kupować jest osobny temat.

  • #2
    Chlapacze

    Hej

    Pytanie pewnie głupie - naczytałem się już o chlapaczach do OI i OII ale ciągle nie mogę się zdecydować czy dokupić do OIII czy się wstrzymać.

    W OII oglądając tylny zderzak wyglądał naprawdę źle po zimie.

    Jak doradzacie?

    Michał
    "Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere."

    Komentarz


    • #3
      Re: Chlapacze

      Zamieszczone przez Panoramix
      Hej

      Pytanie pewnie głupie - naczytałem się już o chlapaczach do OI i OII ale ciągle nie mogę się zdecydować czy dokupić do OIII czy się wstrzymać.

      W OII oglądając tylny zderzak wyglądał naprawdę źle po zimie.

      Jak doradzacie?

      Michał
      nikt za Ciebie nie zdecyduje :szeroki_usmiech
      a zaraz będziesz miał 50% odpowiedzi za tak i 50% za nie :P
      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • #4
        ja zamówiłem chlapacze i są, w poprzednim aucie zamówiłem po pól roku użytkowania i była poprawa auto nie było tak brudne jak przed założeniem chlapaczy, generalnie chlapacze były zakładane od dziesięcioleci w historii motoryzacji był to stały element w wyposażeniu auta, zresztą jak masz okazję to popatrz na jakieś auto z chlapaczami i zobacz ile jest na nich błota, podwozie wraz z tylnym zderzakiem i resztą zakamarów w podwoziu mniej się brudzi, zamów założą i jeździj, polecam i pozdrawiam
        Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

        Komentarz


        • #5
          Zdecydowanie kup. Mniej brudu na aucie i tylnej szybie.
          Przy przednich chlapaczach bardziej czysty jest dół drzwi.

          Za autem z chlapaczami w deszczu jakby lepiej się jedzie.

          Komentarz


          • #6
            Panoramix, właśnie siedzę sobie w salonie Skody i jest jedna biała sztuka która czeka na wydanie klientowi i właśnie ma założone chlapacze. Powiem szczerze ze wygląda całkiem całkiem.

            Także ja polecam.
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              Czy chlapacze mogą byè montowane fabrycznie, czy robi to dealer?
              Ile kosztuje oryginalny komplet przód i tył?
              Może dorzucą za darmo...
              O3 1,4 TSI 140KM Elegance
              Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
              Przebieg-ponad 25 000 km ...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Alf
                Czy chlapacze mogą byè montowane fabrycznie, czy robi to dealer?
                Ile kosztuje oryginalny komplet przód i tył?
                Może dorzucą za darmo...
                Dealer zaklada. Takie rzeczy to dorzucaja do auta jak sie zaczynasz targowac w

                Komentarz


                • #9
                  Zakładaj... będzie czyściej i większa ochrona przed uszkodzeniami.
                  Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                  "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                  Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                  Komentarz


                  • #10
                    @yunior81

                    Dzięki za foty - mam dokładnie taką białą tyle, że na 16"

                    Zdecyduje się - dzięki wszystkim za opinie.

                    Michał
                    "Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere."

                    Komentarz


                    • #11
                      Panoramix,
                      Czy możesz wrzucić jakieś zdjęcia samochodu na kołach 16-tkach? Planuję taki rozmiar kupić na zimę...
                      O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                      Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                      Przebieg-ponad 25 000 km ...

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja swoje chlapacze zakładałem sam z 1.5 miesiąca temu Koszt ~105 zł, montaż prosty, nie trzeba ściągać kół do założenia wszystkiego. Wizualnie wygląda to dobrze (mi się przed i po montażu podobało autko ), mniej się brudzi (mam porównanie przy opadach deszczu) i kamienie tak nie walą po progach. Jeżeli planujesz jeździć autem długie lata to kupuj

                        Pamiętam w mojej OI pół zimy bez chlapaczy i drugie pół z chlapaczami - różnica gigantyczna

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Alf
                          Panoramix,
                          Czy możesz wrzucić jakieś zdjęcia samochodu na kołach 16-tkach? Planuję taki rozmiar kupić na zimę...
                          Zgodnie z życzeniem

                          Michał
                          Załączone pliki
                          "Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere."

                          Komentarz


                          • #14
                            Dziękuję za foto,
                            Nie wyglądają żle
                            Na lato zostawię 17-tki, na zimę kupię 16 -tki a chlapacze jeszcze przemyślę..
                            O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                            Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                            Przebieg-ponad 25 000 km ...

                            Komentarz


                            • #15
                              jaki jest koszt kompletu chlapaczy? w specyfikacji dodaktowego wyposażenia nie mogę ich znaleźc...

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Sweetdream
                                jaki jest koszt kompletu chlapaczy? w specyfikacji dodaktowego wyposażenia nie mogę ich znaleźc...
                                u Plichty na alledrooogoooo do O3, 47zł przód i 47 tył, ale pojedź albo zadzwoń do swojego salonu i może wydębisz ciekawszą cenę
                                Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                                Komentarz


                                • #17
                                  Miał ktoś styczność z tym produktem
                                  Link
                                  Fanem chlapaczy nie jestem, bo łatwo to urwać przy zjeździe z krawężnika (a czasem trzeba tam wjechać), ale może się zdecyduję.
                                  O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez kylo76
                                    Miał ktoś styczność z tym produktem
                                    Link
                                    :shock: :lol:
                                    A tak serio to oryginalne za drogie ? Czy nie ładne ?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez yunior81
                                      A tak serio to oryginalne za drogie ? Czy nie ładne ?
                                      A tak z ciekawości pytam
                                      A czy za drogie, niech pomyślę................
                                      94zł za cztery kawałki gumy, ori wykonane w Chinach, plus przesyłka........ :?:
                                      Nie jest to dużo, ale nie warte tych pieniędzy
                                      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        @yunior81

                                        Jak się te chlapacze montuje?

                                        Michał
                                        "Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere."

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez kylo76
                                          Nie jest to dużo, ale nie warte tych pieniędzy
                                          Ciesz się że nie jeździsz Oplem lub VW...... sprawdź sobie ile tam chlapacze kosztują.
                                          Corsa D mojej siostry- koszt chlapaczy ( plastik ) 120 zł w ASO po zniżce.....

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Też uważam, że komplet chlapaczy ori 105zł co dałem to drogo. Ale tutaj nie szukałem zamienników bo oryginalne szybko i łatwo się montuje + idealnie pasują

                                            Panoramix - jest instrukcja. Tył wykrecasz śrubki z nadkola dajesz chlapacz i wkrecasz z powrotem Z przodu to samo tylko musisz jedną dziurkę zrobić w nadkolu dodatkowo ja miałem "podręczny" wkrętak to nie używałem żadnej wiertarki czy coś. Kół nie ściągałem do tego.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez yunior81
                                              sprawdź sobie ile tam chlapacze kosztują.
                                              Sprawdziłem i osłabłem :shock:
                                              Do Golfa 7 (u Plichty) za jedyne 175zł przód i tyle samo tył
                                              Link
                                              O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Sporo rzeczy do VW jest droższych.
                                                W cenniku choćby za hak czy lakier wołaja więcej.
                                                Lakier jest o tyle ciekawy, że przecież golf jest mniejszy.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  taki jest urok znaczka a później to kosztuje, toyota tak samo się ceni, pamiętam mały kołpaczek do koła stalowego w corolli to chcieli 70 złociszy i w ogóle ceny za akcesoria w toyocie są po migane, za ds2 xenon philipsa to śpiewają 500 złoty, a parę km dalej facet regenreuje lampy xsenonowe to za żarówkę tą samą chciał 250 czy 300zł
                                                  Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X