Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogrzewanie przedniej szyby warto?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    ....nareszcie VW to wprowadził. To, co mnie najbardziej wkurza w O2 po przesiadce z mondeo, to właśnie długie odparowywanie szyby i konieczność drapania.
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=85575

    Komentarz


    • #27
      VW od dawna mal webasto. Wtedy mamy w calym aucie cieplo zanim do niego wsiadziemy
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #28
        Ogrzewanie szyby działa tez na zaparowanie - czesto uzywam ostatnio, bo auto stoi pod chmurka, pogode mamy jaka mamy i zdarza mu sie parowac przy klimie na auto..

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • #29
          zaskoczony pisałem właśnie , że też to używam, tyle, że dotąd nieświadomie. Ogrzewanie samo się włącza, nie trzeba ręcznie uruchamiać.

          W tym przypadku to, że ogrzewanie przedniej szyby jest włączone można poznać tylko na wyświetlaczu DOT, gdy ustawimy podgląd z listą dodatkowych urządzeń pobierających energię.
          O3 1,8 TSI

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez brodacz
            W tym przypadku to, że ogrzewanie przedniej szyby jest włączone można poznać tylko na wyświetlaczu DOT
            a to ciekawe, bo u mnie zawsze zapala się równoczesne kontrolka na środkowym pokrętle - reg. nadmuchu. dodam, że też mam włączoną opcje "automatyczne ogrzewanie szyby przedniej".

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X