Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - nawigacja z smartfona

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    miałem to chyba z miesiąc i za bardzo mnie wkurzało, zawieszało się, resetowało, radio szalało, odtwarzać mp3 potrafił się zatrzymywać, pełne sterowanie z kierownicy nie działało, automapa nie chodzi na tym jak dla mnie nieporozumienie, wolałem wywalić to i wrócić do BOLERO i nawigacji na szybę

    Komentarz


    • #27
      No to szkoda. Na filmach i opisach wyglądało całkiem przyzwoicie, ale jak widać "nie wszystko złoto, co się świeci". Dzięki za informację. Przeszukiwałem trochę internet z nadzieją, że znajdzie się coś lepszego od Bolero, bo w końcu to żaden wyszukany sprzęt. Na rosyjskich kanałach (YT) widziałem jeszcze inne urządzenia, ale jak widać trzeba być BARDZO ostrożnym w podejmowaniu decyzji. Gdyby kogoś interesowało zgłębianie tematu, to dogrzebałem takich modeli jak: ANS 840A, Redpower 18007, Car4G. Jeżeli ktoś ma doświadczenie z takimi urządzeniami, to chętnie poczytam. Jeszcze raz dziękuję za informacje.

      Komentarz


      • #28
        Gdzieś doczytałem że fabryczne Bolero w O3, produkcja od połowy 2015 ma mieć fabryczny mirrorlink, tak jak w fabiach 3... :roll: trochę słabe jest to że klasę niższa fabia ma to już teraz a O3 dopiero w połowie roku, powinni wprowadzić upgrade zaraz od początku produkcji F3 lub początku 2015

        Komentarz


        • #29
          Ale ten mirrorlink w nowym bolero ma obslugiwac 3-4 aplikacje, wiec nie da sie np google maps, albo yanosika odpalic
          Black magic

          Komentarz


          • #30
            Jeżeli skodziarski Mirrorlink nie różni się od tego z VW to natywne aplikacje andka będą chodzić.
            VW-News: Preiseerhöhung für Autos mit Verbrenner | autozeitung.de

            Komentarz


            • #31
              Ale jaki jest sens Google Maps z telefonu oglądać skoro w Passacie można wybrać Google Maps normalnie (ale z transmisją danych na karcie SIM lub z telefonu). :?: :?: :?:
              O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
              -----------------------------------------------------
              Moja eReSka

              Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez mariusz123a
                miałem to chyba z miesiąc i za bardzo mnie wkurzało, zawieszało się, resetowało, radio szalało, odtwarzać mp3 potrafił się zatrzymywać, pełne sterowanie z kierownicy nie działało, automapa nie chodzi na tym jak dla mnie nieporozumienie, wolałem wywalić to i wrócić do BOLERO i nawigacji na szybę
                piszac na szybie masz na mysli Garmin HUD?
                Lepiej komus wejsc w droge niz w ....

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Gladzik
                  piszac na szybie masz na mysli Garmin HUD?
                  Nie do końca mi o to chodziło, ale widzę, że fajny bajer ten HUD, tylko w słońce pewnie marnie wyświetla. U mnie jest zwykła navi.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X