Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyciemniane szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez rol-on
    ps. tak trochę lamersko: jak klikamy pomógł :shock: ?
    autor tematu klika 'pomógł' jak coś
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

    Komentarz


    • #27
      LUKI, to domyślam się, ale nigdzie za przeproszeniem "ni ..uja" :evil: nie widzę "linku" pomógł (jest cytuj, jest ignoruj, pw, itp.)
      tak trochę OT, ale jak się dowiem, to moder skasuje te posty

      Komentarz


      • #28
        Tylko autor tematu ma widoczny przycisk. Jak założysz nowy topic z pytaniem i ktoś odpowie to możesz mu podziękować.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez rol-on
          Fredy, ładna ta Twoja skoda... na pierwszej fotce, to myślałem nawet, że srebrna - a to jednak beż:P
          Dzięki za dobre słowo Użytkuję ją około 2 tygodni, pierwszy tysiąc za mną i :banan z twarzy nie schodzi
          Pzdr
          Pzdr, Fredy
          Silnik w mojej O3 smaruje olej

          Komentarz


          • #30
            mac_aaron, oooo widzisz, teraz wiem o co kaman
            Fredy.PW, też bym się cieszył, i ciesz się dalej!

            Komentarz


            • #31
              rol-on,
              Pzdr, Fredy
              Silnik w mojej O3 smaruje olej

              Komentarz


              • #32
                mam białą z seryjnie ciemnymi szybami. Słabozna IMO - od zewnątrz jeszcze widać, ze coś jest ale od wewnątrz prawie bez różnicy
                Cycki-im większe za młodu, tym dłuźsze na starość

                Komentarz


                • #33
                  Cypher, właśnie uważam, że tak powinno być. Z zewnątrz ma nie być widać co jest w środku, a we wewnątrz widzisz świat "normalnie"

                  Komentarz


                  • #34
                    Gdzie w Poznaniu mógłbym przyciemnić szyby z podobnym efektem?

                    Komentarz


                    • #35
                      Wie ktoś może ile wynosi stopień przyciemnienia w opcji SUNSET ??
                      Moja czeszka

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez NYK
                        Wie ktoś może ile wynosi stopień przyciemnienia w opcji SUNSET ??
                        Bodajże 20%

                        Ja mam sunset, ale dodatkowo okleilem folia i dopiero teraz jest super efekt. Z zewnątrz nic nie widac, od środka jest OK. W dodatku z zewnątrz nie widac pasków podgrzewania szyby wiec całość wyglada jak oryginał.

                        Pozniej jak siądę do kompa wrzuce jakies foto.
                        Octavia III Kombi 2.0 TDI DSG Elegance+Columbus+Skóra+amizing+chromy+Front Assist i pare innych

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Michal83
                          Zamieszczone przez NYK
                          Wie ktoś może ile wynosi stopień przyciemnienia w opcji SUNSET ??
                          Bodajże 20%

                          Ja mam sunset, ale dodatkowo okleilem folia i dopiero teraz jest super efekt. Z zewnątrz nic nie widac, od środka jest OK. W dodatku z zewnątrz nie widac pasków podgrzewania szyby wiec całość wyglada jak oryginał.

                          Pozniej jak siądę do kompa wrzuce jakies foto.
                          Dlatego ja w ogóle nie brałem sunsetu po co mam 2x płacić za przyciemnianie szyb :wink: Jak zobaczyłem auto w salonie z sunsetem to od razu powiedziałem, że to za mało jak dla mnie
                          Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                          Komentarz


                          • #38
                            Basik_, znasz kogoś kto przyciemnia w Krakowie lub w okolicy?
                            Zamówiona (12.12.2013)
                            Zakończona produkcja (24.02.2014)
                            Odebrana (14.03.2014)
                            OCTAVIA III Liftback 1.4 TSI

                            Moja długo wyczekiwana perła

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez Gosi@czek
                              Basik_, znasz kogoś kto przyciemnia w Krakowie lub w okolicy?
                              Poszło info na PW
                              Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                              Komentarz


                              • #40
                                Mogę polecić Ci firmę ale w Tarnowie(autostrada 30 min)
                                Przyciemniaja szyby bez rozbierania tapicerki oraz bez wyciągania szyb.
                                Bardzo często ściemniaja w salonie Skody w Tarnowie fabrycznie nowe samochody.
                                Sam osobiście będę ściemniał jak odbiore swoją w przyszłym tygodniu.

                                Jesli będziesz zainteresowana to daj znać to wyślę namiar na priv

                                Komentarz


                                • #41
                                  A ile płaciliście za przyciemnianie szyb folią (limuzyna)? W Lublinie w jednej z firm zawołali 550zł niezależnie od stopnia przyciemnienia (tylne drzwi i tylna szyba), w innych zakładach się jeszcze nie orientowałem co do ceny.
                                  O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    kylo76, może lepiej popytaj w innych serwisach, w Wawie biorą o połowę mniej
                                    Mike

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Właśnie popytałem i następny też orientacyjnie 500zł, z wyjmowaniem szyb bocznych. Ale już kilometr za Lublinem około 400zł bez wyjmowania szyb.
                                      Na alle znalazłem też siatki na szyby tylnych drzwi, ale tanie to nie jest (ok. 230-240 zł)
                                      Link
                                      Link tyle, że można to szybko zdjąć.

                                      Doposażyłem się w zasłonki Solar Ride, mocowane (każda) na takie 3 śmieszne haczyki? uchwyty? Przyciemniają ładnie. zdejmują się szybko, wykonane ok, tylko cena jest dość wysoka (ale polska firma więc kasa zostaje w kraju). Do 100km/h nie wypadają z okien, dalej nie sprawdzałem. Wydaje mi się, że mniej dudni w środku przy otwartych szybach tylnych. Przed wakacjami może będą też robili na tylną szybę.
                                      Załączone pliki
                                      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X