Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana żarówek na LEDy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez G0 Mułek Zobacz wpis
    Czyli wystarczy w ASO skody zamówić led do yeti/rapid.
    Tak.
    Zamieszczone przez G0 Mułek Zobacz wpis
    Czy ASO też to robi?
    Na Śląsku jakieś ASO nie dało rady. Chyba w Lelek w Gliwicach.
    Zamieszczone przez G0 Mułek Zobacz wpis
    Czyli ten symbol wyżej podany pasuje w ASO Skody czy VW?
    I w jednym i w drugim powinno pasować.

    Są też na allegro:
    Link
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #77
      Ok. Dzięki. Czyli na serwisie aukcyjnym są.
      Co do programowania wykonam parę telefonów po swoich ludkach od elektryki i autoelektroniki.
      Co do ledów we wnętrzu i oświetlenia zewnętrznego pod lusterkami polecacie jakieś sprawdzone żarówki led które nie padają co chwilę i cieszą długim użytkowaniem?
      Jak wyjąć kloszyk w lusterku?
      We wnętrzu pewnie podważyć tylko z boku czy przód/tył?

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez G0 Mułek Zobacz wpis
        Co do ledów we wnętrzu i oświetlenia zewnętrznego pod lusterkami polecacie jakieś sprawdzone żarówki led które nie padają co chwilę i cieszą długim użytkowaniem?
        mam ten zestaw od 2 lat: Skoda Octavia 2 FL Zestaw Oświetlenia Wnętrza LED Deluxe#2 5.5k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi
        bez problemów ;-)
        Do O3 też znajdziesz

        Komentarz


        • #79
          Też mam z Motohida w dwóch autach i nie ma problemu. Mają też oryginały podświetlenia tablicy łącznie z kasownikami błędów, wtedy kodowania nie zmieniasz.

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez G0 Mułek Zobacz wpis
            Co do ledów we wnętrzu i oświetlenia zewnętrznego pod lusterkami polecacie jakieś sprawdzone żarówki led które nie padają co chwilę i cieszą długim użytkowaniem?
            Na forum Passata jest kolega co robi moduły LED do oświetlenia samochodów. Polecany na forach. Ma firmę Prolumo.
            Na przykładzie Audi A4 zobacz jak to wygląda:









            Numer do niego 510 719 221

            Mail: [email protected]

            Temat na forum Passata:
            Dedykowane Moduły Led Oświetlenia Wnętrza. - Elektryka, oświetlenie - Passat Forum





            Zamieszczone przez G0 Mułek Zobacz wpis
            Jak wyjąć kloszyk w lusterku?
            Musisz zacząć od wyjęcia szkła lusterka. Pod nim są dwa wkręty, które trzymają obudowę lusterka. Jak ją zdejmiesz to wymienisz żarówkę na LED.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #81
              Prezes73, czy ten zestaw: Skoda Octavia 2 FL Zestaw Oświetlenia Wnętrza LED Standard 4300k MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi będzie się różnił czymś więcej od Twojego niż barwą światła i brakiem żarówek od drzwi i jak się sprawuje oświetlenie bagażnika - czy daje rade po wymianie na ledy czy jednak lepiej dołożyć to: LCLT - dodatkowe oświetlenie LED do bagażnika (plug & play) - Octavia Club Polska ?
              blade232

              Komentarz


              • #82
                oświetlenie bagażnika daje radę, co do zestawu jaki mam podałem wcześniej linka, jest wszystko, włącznie ze schowkiem i drzwiami

                Komentarz


                • #83
                  Dla potomnych
                  LEDy tablicy rejestracyjnej VW (3AF943021A) są w chorej cenie 150 PLN/szt.
                  Te same(?) lampki, ale brandowane przez Skodę (000052110) są po ok. 30 PLN/szt. Do O3 pasują idealnie.

                  Komentarz


                  • #84
                    Witam, mógłby ktoś wrzucić spis żarówek reflektor przedni i tylni. Chcę wymienić na ledowe kierunkowskazy, cofania i ewentualnie przednie przeciwmgłowe.
                    Polecicie jakąś sprawdzoną firmę w miarę przystępną cenowo?Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #85
                      Na podsufitkę z przodu i z tyłu polecam te:


                      Ford Mondeo V - Światło wsteczne / cofania LED W16W T15 Opticon Premium - 1 żarówka www.sklepledowy.pl


                      5 szt. świecą ładnie, mieszczą się bez problemu, żadnych błędów.

                      O3FL 2017

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                        Na podsufitkę z przodu i z tyłu polecam te:


                        Ford Mondeo V - Światło wsteczne / cofania LED W16W T15 Opticon Premium - 1 żarówka www.sklepledowy.pl


                        5 szt. świecą ładnie, mieszczą się bez problemu, żadnych błędów.

                        O3FL 2017
                        Rany, ale cena.
                        ​​​​​​​Wnętrze nie jest monitorowane, więc żaden błąd się nie pojawi nawet jak żarówki nie będzie.
                        Pozdrawiam,


                        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                        Komentarz


                        • #87
                          Zmieniłem oświetlenie na ledy w podsufitce (jak wyżej), w skarpetkach(płytka4diody), w schowku(płytka6diod) i w bagażniku(płytka6diod) i efekt jest powalający. Mega ładnie wygląda.
                          Jeszcze jedna rzecz mnie irytuje - żółte doświetlanie zakrętów - nijak nie pasuje do FullLED z przodu. Tylko tu już chyba grubsza sprawa żeby co zmienic?

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                            Zmieniłem oświetlenie na ledy w podsufitce (jak wyżej), w skarpetkach(płytka4diody), w schowku(płytka6diod) i w bagażniku(płytka6diod) i efekt jest powalający. Mega ładnie wygląda.
                            Jeszcze jedna rzecz mnie irytuje - żółte doświetlanie zakrętów - nijak nie pasuje do FullLED z przodu. Tylko tu już chyba grubsza sprawa żeby co zmienic?
                            Nie grubsza tylko droższa:
                            Link

                            Komentarz


                            • #89
                              A jak wygląda wymiana? to jest 1:1 jak z pozostałymi żarówkami? co z gwarancją w tym temacie? można taką wymianę zrobić?

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis
                                Zmieniłem oświetlenie na ledy w podsufitce (jak wyżej), w skarpetkach(płytka4diody), w schowku(płytka6diod) i w bagażniku(płytka6diod) i efekt jest powalający. Mega ładnie wygląda.
                                Jeszcze jedna rzecz mnie irytuje - żółte doświetlanie zakrętów - nijak nie pasuje do FullLED z przodu. Tylko tu już chyba grubsza sprawa żeby co zmienic?
                                Podaj namiary gdzie kupiles zestaw Led do wnętrza.

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez Kamil205 Zobacz wpis
                                  Podaj namiary gdzie kupiles zestaw Led do wnętrza.
                                  Podświetlenie nóg: Link 4x
                                  Bagażnik: Link 2x
                                  Schowek - pasują obydwie powyżej, ja wsadziłem tą 6diod, ale 4diody też się sprawdzi. Kupisz więcej to wsadzisz jedną, potem druga i zadecydujesz.
                                  Podsufitka: Ford Mondeo V - Światło wsteczne / cofania LED W16W T15 Opticon Premium - 1 żarówka www.sklepledowy.pl 5x

                                  Ja wziąłem sobie każdego rodzaju po 2,3 więcej, bo jak się spalą czy coś co żeby mieć identyczną na podmianę, a nie sztukować i szukać - Tobie też to polecam.
                                  Potem wchodzisz w ustawienia oświetlenia ambiente, i nogi ustawiasz na najsłabszy możliwy i w takim ustawieniu jest bomba. Inaczej, świecą za mocno w moim odczuciu.
                                  Do tego paski ledowe w drzwiach na biały i jest cycuś.
                                  Ja co prawda mam ustawiony czerwony ale to dlatego że mi pasuje do foteli z czerwoną nicią z pakietu dynamic
                                  Efekt jest powalający. Jestem mega zadowolony.

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Zamieszczone przez pminor Zobacz wpis

                                    Podświetlenie nóg: Link 4x
                                    Bagażnik: Link 2x
                                    Schowek - pasują obydwie powyżej, ja wsadziłem tą 6diod, ale 4diody też się sprawdzi. Kupisz więcej to wsadzisz jedną, potem druga i zadecydujesz.
                                    Podsufitka: Ford Mondeo V - Światło wsteczne / cofania LED W16W T15 Opticon Premium - 1 żarówka www.sklepledowy.pl 5x

                                    Ja wziąłem sobie każdego rodzaju po 2,3 więcej, bo jak się spalą czy coś co żeby mieć identyczną na podmianę, a nie sztukować i szukać - Tobie też to polecam.
                                    Potem wchodzisz w ustawienia oświetlenia ambiente, i nogi ustawiasz na najsłabszy możliwy i w takim ustawieniu jest bomba. Inaczej, świecą za mocno w moim odczuciu.
                                    Do tego paski ledowe w drzwiach na biały i jest cycuś.
                                    Ja co prawda mam ustawiony czerwony ale to dlatego że mi pasuje do foteli z czerwoną nicią z pakietu dynamic
                                    Efekt jest powalający. Jestem mega zadowolony.
                                    Dzięki za info pozdrawiam

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Cześć, jakkolwiek wpływa wymiana ledow we wnętrzu na gwarancje?

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Zamieszczone przez cihens Zobacz wpis
                                        Cześć, jakkolwiek wpływa wymiana ledow we wnętrzu na gwarancje?
                                        Ja dzwoniłem do Wieliczki to mi powiedzieli że nie ma problemu. Tylko żebym kupił sobie takie aby błędów nie było.
                                        Z kolei ktoś pisał tu że wnętrze nie jest monitorowane.

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          O, dzięki za info

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Witajcie. Wymienilem zarowki na led mam tylko klopot nie potrafie zdjac obudowy do zarowek z tylu. Mam okno panoramiczne i umiejscowione sa swiatelka kolo uchwytow. Ktos probowal?

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez marmiz86 Zobacz wpis
                                              Witajcie. Wymienilem zarowki na led mam tylko klopot nie potrafie zdjac obudowy do zarowek z tylu. Mam okno panoramiczne i umiejscowione sa swiatelka kolo uchwytow. Ktos probowal?
                                              Do otwierania obudowy lampek pomocne są takie plastiki.
                                              Nie niszczą krawędzi obudowy.

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Witajcie.
                                                Jestem właśnie po wymianie żarówek we wnętrzu. wymieniłem 14 żarówek. Cały zestaw zakupiłem w SKLEPLEDOWY.PL. Powiem szczerze wygląda to mega. Auto mam tydzień. Połączenie tych ledów z ambiente robi niesamowitą robote. Została mi jeszcze wymiana tych żarówek od doświetlania zakrętów. Przy full ledach faktycznie to słabo wygląda. jak ktoś by chciał to moge cyknąć pare fotek. Pozdro.

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez marmiz86 Zobacz wpis
                                                  . jak ktoś by chciał to moge cyknąć pare fotek
                                                  To ja poproszę o zdjęcie lampki podsufitki z przodu. Ciekawy jestem jaką tam masz?
                                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez marmiz86 Zobacz wpis
                                                    Witajcie.
                                                    Jestem właśnie po wymianie żarówek we wnętrzu. wymieniłem 14 żarówek. Cały zestaw zakupiłem w SKLEPLEDOWY.PL. Powiem szczerze wygląda to mega. Auto mam tydzień. Połączenie tych ledów z ambiente robi niesamowitą robote. Została mi jeszcze wymiana tych żarówek od doświetlania zakrętów. Przy full ledach faktycznie to słabo wygląda. jak ktoś by chciał to moge cyknąć pare fotek. Pozdro.
                                                    Daj znać jak zrobisz coś z tymi żarówkami do doświetlania zakrętów

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X