Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TPM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TPM

    Zamieszczone przez rafiki
    ja tam Pawła nie widzę :shock:

  • #2
    TPM

    informacyjnie, obecnie instalowany w oprogramowaniu u mnie sterowany przez Bolero, wcześniej jak wspomniano w salonie jako dodatkowy przycisk

    natomiast jak dotychczas nie ogarnąłem tej funkcji, może moja wyobraźnia poszła zbyt daleko ale sądziłem, że funkcja wskazywać będzie aktualne ciśnienia w oponach lub ew. informować czy jest w normie czy też nie

    jak dotychczas auto zadaje tylko i wyłącznie pytanie czy ciśnienie w oponach jest prawidłowe...ustawiono w salonie wartość prawidłową i przy każdej próbie sprawdzenia auto dopytuje czy wartość jest prawidłowa

    dodatkowo wyświetla mi opony zimowe czego również nie mogę zmienić

    w pt będę w salonie zapewne dopytam co i jak jeżeli nie otrzymam wcześniej informacji na forum
    O3 2.0 TDI Elegance, Amazing, Dynamic

    Komentarz


    • #3
      Wiem, że czytanie instrukcji jest nie modne, ale instrukcja obsługi opisuje to w kilku miejscach odpowiadając na część twoich pytań...
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        czytałem instrukcje jednak nie odpowiada ona na moj problem, ale dziekuje za sugestie
        O3 2.0 TDI Elegance, Amazing, Dynamic

        Komentarz


        • #5
          U mnie tez są opony zimowe których nie mogę zmienić na letnie

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kb27
            czytałem instrukcje jednak nie odpowiada ona na moj problem, ale dziekuje za sugestie
            TPM nie pokazuje ciśnienia w oponach, bo tam nie ma żadnych czujników ciśnienia.
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              TPM pokazuje korzysta z czujnika ABS/ESP i jeśli w trakcie jazdy na jednym z kół jest mniejsze ciśnienie (mniejsza średnica obrotu) to informuje o tym.

              Instrukcja obsługi + czytanie ze zrozumiem + trochę wyobraźni :wink:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez doobo
                U mnie tez są opony zimowe których nie mogę zmienić na letnie
                Byles u wulkanizatora? :lol:

                A tak powaznie, to w opcjach samochodu mozesz sobie wybrac jakie masz obecnie opony, wlacznie z ostrzezeniem o przekroczeniu predkosci na zimowkach
                Black magic

                Komentarz


                • #9
                  A tak poważnie, to w opcjach samochodu możesz sobie wybrać jakie masz obecnie opony, włącznie z ostrzeżeniem o przekroczeniu prędkości na zimowkach
                  greg505 Poważnie?!
                  A możesz to zmienić? Jeśli tak to napisz w jaki sposób?
                  U mnie jest na stałe OPONY ZIMOWE i nie ma żadnego znanego mi sposobu żeby to zmienić.

                  Można natomiast zmienić ostrzeżenie o przekroczeniu dopuszczalnej prędkości.
                  Wulkanizator też nie wie jak to zmienić :szeroki_usmiech
                  była/jest O2FL 1.9 TDI BXE COMBI odMINTOWIANA
                  jest O3 1.6 TDI COMBI Ambition Amazing

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez jeremy_b
                    A możesz to zmienić? Jeśli tak to napisz w jaki sposób?
                    U mnie jest na stałe OPONY ZIMOWE
                    No nie można tego zmienić bo i po co ?? zakładasz zimówki z niższym indeksem V-Max to ustawisz ograniczenie a na letnie z dobrze dobranym fabrycznie V-Max po co ??!!
                    Pozdr. Przemek

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X