Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pełna płyta pod silnik do OIII TSI od diesla

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ok. dzięki. Przy okazji zamówię.
    Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
    Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
    Moja szara myszka - Octavia 3
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

    Komentarz


    • #27
      Te otwory sluza chlodzeniu skrzynii biegow.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #28
        Czy ta osłona 5Q0825236Q to jest jedna taka duża?Czy doczepia się do tej małej? Pytam bo posiadam tylko taką małą
        Jest Octavia III 1.4 TSI CHPA 140 KM http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=84299
        Była Octavia II 2.0 TDI 16V BKD 140 KM
        Była Octavia I 1.9 TDI AGR 90 KM

        Komentarz


        • #29
          Jak chcesz pełną osłonę silnika to tą "małą" możesz przekazać np panom z MPO... albo na WOŚP...bez urazy...

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez kkmw24
            Czy ta osłona 5Q0825236Q to jest jedna taka duża?Czy doczepia się do tej małej? Pytam bo posiadam tylko taką małą
            Sorry że nie odpowiedziałem na priv - tą małą osłonę się demontuje całkowicie i zastępuje tą większą która jest od diesla.
            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

            Komentarz


            • #31
              Dzięki za odpowiedź.

              [ Dodano: Pią 01 Maj, 15 10:40 ]
              Wczoraj założyłem pełną pokrywę pod silnik 5Q0825236Q,wszystko pasowało idealnie.
              Na początku kierownik serwisu nie wiedział czy będzie pasować do mojej 1.4tsi,ale się uparłem że będzie.
              Jest Octavia III 1.4 TSI CHPA 140 KM http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=84299
              Była Octavia II 2.0 TDI 16V BKD 140 KM
              Była Octavia I 1.9 TDI AGR 90 KM

              Komentarz


              • #32
                Witam

                i przepraszam, że odgrzewam kotleta,
                ale chciałem zapytać jak Wam jeździ z zamontowaną
                pełną (5Q0825236Q) osłoną pod silnik. Pytanie kieruję głównie do posiadaczy O3 1.4TSI.
                Czy teraz po kilku miesiącach dalej jesteście przekonani, że wartą ją założyć?
                A może macie jakieś krytyczne uwagi?
                :?:
                Pozdrawiam
                Moustache

                Komentarz


                • #33
                  Moustache, jeździ się dobrze, nie zaobserwowałem żadnych negatywnych objawów jego posiadania. Podejrzewam, że przejeżdżanie przez kałuże niepotrzebnie nie chłodzi miski olejowej, a i komora silnika nie jest jakoś bardzo zabrudzona po 1,5 roku użytkowania.
                  Ja brałem pakiet na bezdroża, bo tak się to nazywa, gdy jest wybierane przy zamówieniu samochodu, posiada ową osłonę oraz inne dodatkowe osłony i zawieszenie ok. +1,5 cm wyżej od auta bez tego pakietu. Do jazdy po mieście i parkowania przodem przy krawężnikach bardzo przydatne. W O1FL miałem porysowany przedni zderzak od dołu, teraz w O3 nie.

                  Poglądowa ilustracja jak wyglądają osłony (poglądowa, bo w 1.4TSI wyglądają one trochę inaczej, bo końcowy jest inaczej umiejscowiony):
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Moustache
                    Witam

                    i przepraszam, że odgrzewam kotleta,
                    ale chciałem zapytać jak Wam jeździ z zamontowaną
                    pełną (5Q0825236Q) osłoną pod silnik. Pytanie kieruję głównie do posiadaczy O3 1.4TSI.
                    Czy teraz po kilku miesiącach dalej jesteście przekonani, że wartą ją założyć?
                    A może macie jakieś krytyczne uwagi?
                    :?:
                    tak, dalej uważam, że warto. Żadnych negatywnych skutków nie zauważyłem. Polecam.
                    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #35
                      W momencie gdy nie masz płyty lub masz krótką pod silnikiem cały syf leci od spodu na silnik.
                      Założyłem pełną płyte i umyłem klape silnika od spodu (od strony silnika) i po założeniu już się nie ubrudziła. Brak efektów ubocznych, a wręcz przeciwnie:
                      - szybsze nagrzewanie
                      - dłuższe trzymanie temperatury na postoju
                      - czysty silnik

                      PS. Taka ciekawostka, w Superbie 2FL 1.4 TSI miałem pełną osłonę na starcie fabrycznie, w O3 jest chyba tylko w dieslu, reszta ma tylko krótką, ot taka oszczędność
                      JEST >>> O2FL by Lockin

                      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X