Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O3] Kierownica 3-ramienna + MLF

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O3] Kierownica 3-ramienna + MLF

    Dupa. I nie dojadę. Właśnie wróciłem z firmy. Prezes mnie zatrzymal

  • #2
    [O3] Kierownica 3-ramienna + MLF

    Panowie pytanie czy ktoś przekładał/wyjmował/wypinał moduł przycisków z kierownicy O3?
    Przyciski po lewej/prawej stronie są ze sobą połączone i jak się nie mylę siedzą na wcisk i chciałbym przełożyć sobie przyciski z mojej obecnej kierownicy do nowej kiery 3-ramiennej. Przyczyną jest brak modułu do telefonu, a takie właśnie 2 dodatkowe przyciski są na nowej kierownicy podczas gdy u mnie tego nie ma. No chyba że nie muszę przekładać i po prostu te 2 przyciski będą sobie nieobsługiwane/niepodświetlone?



    JEST >>> O2FL by Lockin

    BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
    BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
    BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
    BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

    Komentarz


    • #3
      tak, wyjmował - wszystko jest na wcisk - weź łyżeczkę do herbaty i podważ najpierw prawy od strony poduszki
      jak nie przełożysz to może być tak, że moduł pokaże błąd złego kodowania (ale niekoniecznie)
      nie mniej jednak jak nie masz BT, to nie będą działać tak czy siak

      ta nowa kiera jest z Octavii? Jeżeli nie, to łatwo sprzedasz niepotrzebne przyciski, bo jak nie są z O3, to będą pasować do S2, O2FL, Yeti itp.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Enriquez
        tak, wyjmował - wszystko jest na wcisk - weź łyżeczkę do herbaty i podważ najpierw prawy od strony poduszki
        jak nie przełożysz to może być tak, że moduł pokaże błąd złego kodowania (ale niekoniecznie)
        nie mniej jednak jak nie masz BT, to nie będą działać tak czy siak

        ta nowa kiera jest z Octavii? Jeżeli nie, to łatwo sprzedasz niepotrzebne przyciski, bo jak nie są z O3, to będą pasować do S2, O2FL, Yeti itp.
        Dzięki Enriquez, wiedziałem że jest na wcisk, ale nie chciałbym być tym pierwszym, który coś urwał, tak będę tym drugim (wiem że adoptowałeś do swojej SII kiere z Rapida), który przełoży i opisze to na forum.
        Z O3 w stosunku do O2 jest ten problem, że tu jeszcze prawie nikt nic nie robił
        A co do kiery to na 99% jest z O3, okaże się jak wymontuje przyciski po kodach na przycikach
        JEST >>> O2FL by Lockin

        BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
        BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
        BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
        BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

        Komentarz


        • #5
          heh - dość mocno siedzą - nie zdziw się jak trzeba będzie użyć siły
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X