Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RS - pełna skóra

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Dawanie skóry bez wentylacji to strata czasu.
    RS ma czarną skórę na bokach, w środku tkaninę - wszystko jest ciemne i jest OK.
    Dlatego uważam, że pełna skóra, jak i obijanie skórą foteli w Skodzie, to dziwactwo

    Komentarz


    • #27
      A ja polecam tapicerkę skóra pełna . Po pierwsze primo chodziło mi zachowanie czystości wnętrza. Po drugie dla oka wyglada 100 razy lepiej niż ten dziwny świecący materiał . Po trzecie cena za jaka mozna doposażyć w skory ( w ręcz za darmo ) . A temat jakości skory która kosztuje 2500 zł zostawiłbym juz 2 albo 3 właścicielowi niech sie doktoryzuje... droższe mercedesy czy BMW tez maja problemy z jakością skóry a kosztują od 10000 zł w górę ...

      Komentarz


      • #28
        Passat z tymi pierdołami bedzie fajny.. Tylko ze pewnie +50% ceny RS Wiec mozna miec wszystko, ale cos za cos..

        Jak juz tak koniecznie skora wentylowana i masaz to moze Audi/BMW albo Mesiu? Skoro ma miec wszystko to one zadowola.. Tylko tam to juz trzeba 100% ceny by miec podobne silniki i osiagi...

        Moja O3 RS

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez krzyzakp
          Passat z tymi pierdołami bedzie fajny.. Tylko ze pewnie +50% ceny RS Wiec mozna miec wszystko, ale cos za cos..

          Jak juz tak koniecznie skora wentylowana i masaz to moze Audi/BMW albo Mesiu? Skoro ma miec wszystko to one zadowola.. Tylko tam to juz trzeba 100% ceny by miec podobne silniki i osiagi...
          Dziś właśnie przejrzałem z uwagą najnowszy cennik Passata, wprowadzili wreszcie sensowne silniki benzynowe 1.8 180km i 2.0 220km. Nie powiem, że jest tanio ale w stosunku do "analogicznych" wersji Octavii to przepaści nie ma. W innym wątku kolega tu pisze że zakupił O3 rs tsi dsg za 130tys a Passat 220km dsg highline z pakietem business kosztuje 140 tys i jest na moje oko Lepiej wyposażony.

          A co do foteli to taki passat ma w serii Alcantara+skóra, podgrzewanie, wysuwaną część pod uda i jakiś tam certyfikat ergonomicznosci. Za +1390 jest pełna skóra, za +6350 fotele są klimatyzowane, pełna elektryczna regulacja w 12 kierunkach, pamięć, masaż i jeszcze jakieś tam pierdoły związane z oświetleniem i lusterkami. Więc tanio nie jest ale i nie jest to Audi A8 :wink:
          Pozdrawiam
          perfex

          Octavia HTP

          Komentarz


          • #30
            wszystko pięknie ładnie ale dalej nie można wybrać 4motion do benzyny, a cena za TDI zaczyna się od 166 tys, a jak dopakujesz elektronikę i bezpieczeńtwo tak jak w O3 wychodzi grubo ponad 225 tys to już absurd mega
            O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

            Komentarz


            • #31
              Nie można 4x4 do TSI dobrać?
              Oj, to nieładnie...

              Co do ceny - mój RS cennikowo kosztowął prawie 140 - tutaj za 80 więcej jest

              - 4x4 - to 10tys
              - 3 strefowa klima
              - rozpoznawanie pieszych
              - nawigacja - z Mirrorem
              - asystent jazdy w korkach
              - asystent martwych pól w lusterkach
              - otwieranie mogą bagażnika
              - adaptacyjne zawieszenie
              - fotele wentylowane z funkcją masażu kierowca
              - full ledy

              plus mocniejszy silnik, do tego TDI

              itp itd

              Nie powiem - ciekawie to wygląda...

              Komentarz


              • #32
                Sebastian75, od mojego, cenowo za 136 rozni sie:
                - 4x4
                - 3strefowa klima (serio az taka fajna i przydatna rzecz? 2 strefowa w zupelnosci zawsze wystarczała, nawet jak ja jestem zimno lubny jedyny w rodzinie/wsrod znajomych)
                - rozpoznawanie pieszych
                - martwe pola w lusterku
                - adaptacyjne zawieszenie (w PL moze i ma sens jeszcze..)
                - wentylowane fotele (fajne.. Ale zeby dla tych paru drobiazgow powyzej placic az tyle wiecej w sumie?)
                - full ledy (jakos wole i tak ksenon na dalekosieznym, mimo wszystko).

                Co do reszty:
                - nawigacje mam, mirrora jeszcze nie, ale byc moze to kwestia updateu softwareu.. A jak nie to w nowym cenniku musialbym AZ 400PLn dolozyc..
                - asystent jazdy w korkach - ACC z DSG dziala podobnie, z tego co inni opisuja

                Wiec wychodzi ze z ciekawych rzeczy place za 4x4 i wentylowane fotele z drobiazgami sporo wiecej.. Wiec nie, dziekuje

                Moja O3 RS

                Komentarz


                • #33
                  Co do asystenta jazdy w korkach - w RSie ACC w korku działa tak, że jak nie naciśniesz hamulca, to wjeżdżasz w tyłek autu z przodu - nie wiem, kto to "klepnął na produkcji"

                  Aha - jeszcze Head-up będzie

                  A adaptacyjne zawieszenie by spasowało

                  No nic - zobaczę i się przejadę, to wtedy będę wiedział, czy to jest TO. Jak nie - może w końcu skuszę się na wyciszenie drzwi...

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X