Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Listwy progowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Listwy progowe

    Zamieszczone przez Asystentka
    aniol, takie zdjęcie od tylu powinien wkleić po 22 no nie a nie teraz
    a czemu ?? .... to taki akt artystyczny Oddanie holdu pojazdowi dwukolowemu. Zestawienie piekna z pieknem ......czy co to tam mial autor na mysli

  • #2
    Listwy progowe

    Czy dokładał ktoś z Was listwy progowe do o3? Czy przez nie nie będą progi korodować, po myciu itp?

    Komentarz


    • #3
      W O3 nie mam doświadczenia. W Oplu Astra H miałem od nowości naklejone listwy na progi - usługa wykonana w ASO przed odbiorem samochodu. Nic złego się nie działo przez 3,5 roku jak jeździłem tym autem. Jeśli listwa jest prawidłowo naklejona nie widzę powodu do obaw ...

      Komentarz


      • #4
        W BMW E46 mam seryjnie zamontowane listwy ale nie są one przyklejone a wpięte na klips.
        W O3 obawiam się kleju w postaci poziomych pasków, jakby się pomiędzy nimi wilgoć zebrała, to byłby problem z jej odprowadzeniem.



        Zdjęcie zapożyczone ze strony Náhradní díly a doplňky Škoda - OB Autodíly.

        Komentarz


        • #5
          A jak auto stojąc na mrozie narażone jest na wilgoć to coś się dzieje???
          Dopóki nie zarysujesz powierzchni aż do gołej blachy to nie ma prawa się nic dziać.

          Komentarz


          • #6
            Re: Listwy progowe

            Zamieszczone przez KASA
            Czy dokładał ktoś z Was listwy progowe do o3? Czy przez nie nie będą progi korodować, po myciu itp?
            Dokładałem w O3 progi oryginalne (alu+plastik) - na razie nic się nie dzieje, ale to raptem kilka miesięcy.
            Wcześniej miałem progi w BMW (fabryczne) i w Pandzie (dokładane, ale oryginał) - BMW miało naście lat, a w Pandzie jeździły 3 lata - w żadnym z aut nic się nie działo.
            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Mam dwójkę małych dzieci i widzę, że w e46 syn wsiadając/wysiadając stawia nogę właśnie na progu, więc zaryzykuję i zamontuje w o3 aby choć trochę lakier uchronić.
              W golfie IV ojciec ma na progu folię o fakturze chropowatej, tam jest 100% pewne, że podczas mycia woda się pod nią nie dostanie .

              Komentarz


              • #8
                Wraz z ojcem założyłem oryginalne, aluminiowe nakładki do Fabii I na początku 2006 a na końcu 2013 sprzedaliśmy auto i wówczas nie było żadnych oznak nieprawidłowości w okolicach progów. Nie ma żadnych powodów do obaw, jeśli lakier pod nakładką nie jest znacznie uszkodzony. Warto przed nałożeniem przesmarować powierzchnię odtłuszczaczem dla pewności :wink:
                (Taty) Czarna Octavia III Liftback 1.4 TSI (manual) Ambiente + Amazing + pakiet Chrom + chromowane listwy przód/tył + el. lusterka + podświetlenie nóg + trójramienna, wielofunkcyjna kierownica + inne pierdoły (Mój) Ford Focus CC

                Komentarz


                • #9
                  Re: Listwy progowe

                  Zamieszczone przez KASA
                  Czy dokładał ktoś z Was listwy progowe do o3? Czy przez nie nie będą progi korodować, po myciu itp?
                  U mnie puki co jest ok a mam samochód od 2013 tj teraz druga zima

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki za odzew. Czekam na paczkę z listwami.

                    Komentarz


                    • #11
                      w O2 miałem oryginalne listwy przez 6 lat...żadnych problemów, trzymały do ostatniego dnia.
                      do O3 też zamówiłem.

                      Komentarz


                      • #12
                        Listwy już zamontowane

                        Komentarz


                        • #13
                          Pod listwy jeżeli ktoś się obawia można założyć specjalną folię ochronną na progi. Wtedy wszystko co dostanie się po listwy rysuje folię, a nie lakier. A w O3 wygląda to >>> TAK <<<
                          JEST >>> O2FL by Lockin

                          BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                          BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                          BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                          BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X