Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oryginalne dywaniki welurowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    sebkoch, jak nie zapomne to sprawdze jakie materialowe leza u mnie na szafie - odbierałem w grudniu auto i ktos madrze zamontowal od razu gumowe, a te wrzucil zapakowane do bagaznika

    Moja O3 RS

    Komentarz


    • #27
      Dobre pytanie - jaka roznica pomiedzy standard, a prestige ?

      Komentarz


      • #28
        Wyglada ze ktos w salonie zaoszczedzil, bo jak widze otrzymałem wersje standard...

        Dywaniki sa generalnie czarne, obszyte czerwona nicia. Szału nie ma, fotki sa tez slabe bo calosc zafoliowana, a nie chce poki co otwierac, zeby sie kurzyly na szafie...


        Moja O3 RS

        Komentarz


        • #29
          Otrzymalem dzis dywaniki welurowe prestige zakupione na alledrogo od jednego z dilerow Skody. Nie wiem czym roznia sie od podstawowej wersji, a ze cena byla dosc promocyjna (175zl) to nie bylo na co czekac.

          Komentarz


          • #30
            Dodi 175PLn dywaniki +20PLN za przesyłkę? jeżeli tak to nie aż tak okazyjnie bo u dealera 10PLN droższe są.
            OIII 1,4 TSI Elegance

            Komentarz


            • #31
              No zgadza sie, jeszcze bon rabatowy -10zl oraz dodatkowo zaoszczedzony czas - u mnie wystepuje permanentny brak czasu

              Komentarz


              • #32
                Dzisiaj oglądałem dywaniki w obu wersjach. Położyłem je obok siebie i nie ma żadnej różnicy w wyglądzie i może jakaś minimalna w dotyku samego materiału. Zazwyczaj zawsze biorę coś droższego jak widać różnicę. W tym przypadku kupiłem standard bo nie ma żadnej... :P
                Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                Komentarz


                • #33
                  ops:

                  Komentarz


                  • #34
                    sebkoch jaka cena dywaników u Ciebie była?
                    OIII 1,4 TSI Elegance

                    Komentarz


                    • #35
                      Ja (przy zamawianiu auta) wziąłem te welurowe pewnie - te Prestige. Na zimę dostałem te ori gumowe - ale smierdzą jak chorea i to do tej pory po całej zimie. Zaraz otwieram - uchylam daszek - to ich tak nie czuć :!:
                      Oglądałem ostatnio w garażu te welurowe i coś mi się zdaje że mają jakieś inne oznaczenie (numerki) niż te sprzedawane - Prestige ze sklepu.skoda.pl :?:
                      O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                      -----------------------------------------------------
                      Moja eReSka

                      Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez gs3136
                        sebkoch jaka cena dywaników u Ciebie była?
                        132 zł za standard, zawsze dostaję min 10% rabatu 8)
                        Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                        Komentarz


                        • #37
                          Hmm u mnie w Prestige po 1 tyś. km widać dwa punkty od pięt :? Niestety jeśli nie ma dodatkowego "wzmocnienia" w tym miejscu to w niedługim czasie zrobi się dziura (miałem tak w pasku B5 tez oryginalne dywaniki materiałowe). Za tą kwotę wolałbym poszukać dobrej jakości zamienników z wzmocnieniem.

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez maol72
                            Ja (przy zamawianiu auta) wziąłem te welurowe pewnie - te Prestige. Na zimę dostałem te ori gumowe - ale smierdzą jak chorea i to do tej pory po całej zimie. Zaraz otwieram - uchylam daszek - to ich tak nie czuć :!:
                            Oglądałem ostatnio w garażu te welurowe i coś mi się zdaje że mają jakieś inne oznaczenie (numerki) niż te sprzedawane - Prestige ze sklepu.skoda.pl :?:
                            Często jest tak że produkt na pierwszy montaż ma inny numer niż ten sam produkt sprzedawany w ASO lub sklepie Skody. Tak jest np z felgami.

                            Co do ori gumowych to miałem ori w O3 i teraz ori w S2 i nic nie śmierdzi...
                            JEST >>> O2FL by Lockin

                            BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                            BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                            BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                            BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                            Komentarz


                            • #39
                              Ja mam ori welurowe. Niestety na dywaniku kierowcy pojawiło się już przetarcie (47 000 km).
                              Zauważyłem także, że dywanik pasażera jest jakby lepszej jakości niż ten kierowcy. Różnica jest w sztywności i fakturze dolnej warstwy, tej podgumowanej. Być może ten kierowcy to standard a reszta prestige.
                              Teraz jest problem bo gdzie jak kupię tylko jeden ori dywanik ???
                              O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                              Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez JerzyM73
                                Ja mam ori welurowe. Niestety na dywaniku kierowcy pojawiło się już przetarcie (47 000 km).
                                Zauważyłem także, że dywanik pasażera jest jakby lepszej jakości niż ten kierowcy. Różnica jest w sztywności i fakturze dolnej warstwy, tej podgumowanej. Być może ten kierowcy to standard a reszta prestige.
                                Teraz jest problem bo gdzie jak kupię tylko jeden ori dywanik ???
                                Welur ładnie wygląda, ale jak jest czysty. Założyłem na zimę gumowe - wygrała funkcjonalność. Welurowe przejeździły zimę w bagażniku i już zastanawiałem się co z nimi zrobić, więc jak masz na nie chęć oddam za free, tylko daj znać jak chcesz je zabrać na PRIV.
                                O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                                Komentarz


                                • #41
                                  Tu nie chodzi o wygląd ale o komfort...
                                  W tych gumowych zawsze mi pięta od buta jakoś tak wpada w te zagłębienia, a tak jest miękko i wygodnie.
                                  Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez JerzyM73
                                    Ja mam ori welurowe. Niestety na dywaniku kierowcy pojawiło się już przetarcie (47 000 km).
                                    Zauważyłem także, że dywanik pasażera jest jakby lepszej jakości niż ten kierowcy. Różnica jest w sztywności i fakturze dolnej warstwy, tej podgumowanej. Być może ten kierowcy to standard a reszta prestige.
                                    Teraz jest problem bo gdzie jak kupię tylko jeden ori dywanik ???
                                    I właśnie dlatego sprzedają je w kompletach, bo jakby się zużywały wszystkie równomiernie to dałoby się je kupić osobno. Life is brutal...
                                    JEST >>> O2FL by Lockin

                                    BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                    BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                    BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                    BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X