Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gniazdo 230V (000 063 826) - katalog akcesoriów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gniazdo 230V (000 063 826) - katalog akcesoriów

    misza_zabrze no i zatankować musi

  • #2
    Gniazdo 230V (000 063 826) - katalog akcesoriów

    Ktoś dokładał? Co warunkuje niemożność/możliwość doposażenia (nie pytałem jeszcze w ASO)? Jaka jest max moc? Czy zgodnie ze zdjęciem nie da się okrągłej wtyczki wpiąć tylko płaską (jak np. w ładowarkach do auta)?
    Wtedy widzę, że nie będzie śmietniczka z tyłu?

    Ktoś wie jaki koszt takiej zabawy i ile trwa? Da radę samemu dołożyć czy trzeba podciągać instalację?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Mam fabrycznie i tak moc to 150w co wystarczy do ładowania telefonu laptopa. Tylko można podłączyć płaskie wtyczki sieciowe

      Komentarz


      • #4
        Zawsze można kupić/zrobić przejściówkę/złodziejkę na okrągłą wtyczkę.

        Komentarz


        • #5
          A nie lepiej zakupić odrębną przetwornicę z 12 V na 230 za około 150 zł (albo i za 60-70 zł) zamiast 400 zł za fabryczne? Też myślałem, żeby wziąć to gniazdko 230V ale odpadło przez płaską wtyczkę i cenę.

          Komentarz


          • #6
            ORg nie zdoi Ci akku jak jakis roztargniony ktoś zostawi podłączone coś do gniazda. Org dziala tylko jak silnik pracuje o ile mi wiadomo , bo podłączona jest pod BCM

            NIE ORG - to juz inna bajka.

            Komentarz


            • #7
              Raczej przetwornicy też przypadkiem nie zostawisz podłączonej - za duży mebel

              Komentarz


              • #8
                Idzie to jakos w oII fl wsadzic?
                Spalanie - Motostat.pl
                Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                Sprzedam na OLX!!

                Komentarz


                • #9
                  idzie, sa moduły, np takowe
                  Link

                  Komentarz


                  • #10
                    są też czasem oryginały od O3 za dwie - trzy stówki - świeżutkie - nie ma co kombinować ze starymi sztruclami
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • #11
                      2010 to nie taki "old boy"

                      Komentarz


                      • #12
                        też się zastanawiałem nad tym gniazdkiem ale doszedłem do wniosku że dla mnie nie ma to sensu. Większość urządzeń "ręcznych" typu telefon ładuje się z USB czy zapalniczki. Ładowarki akku AA lub AAA też można z zapalniczki. A laptop ? Hmmm za 280 pln kupiłem 9cell'ową baterię i trzyma mi ~8h. :szeroki_usmiech
                        O3 -> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86469

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez pewux
                          też się zastanawiałem nad tym gniazdkiem ale doszedłem do wniosku że dla mnie nie ma to sensu. Większość urządzeń "ręcznych" typu telefon ładuje się z USB czy zapalniczki. Ładowarki akku AA lub AAA też można z zapalniczki. A laptop ? Hmmm za 280 pln kupiłem 9cell'ową baterię i trzyma mi ~8h. :szeroki_usmiech
                          znasz koszt?
                          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • #14
                            a nie lepiej kupić przetwornicę pod gniazdo zapalniczki? miałem taką za 130 zł chyba, moc do 150 W

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez bob_best
                              znasz koszt?
                              Znam. Luzik. Interesuje mnie tylko co tam chcesz podłączyć, bo może ja też chcę a jeszcze o tym nie wiem 8)
                              O3 -> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86469

                              Komentarz


                              • #16
                                SAP Commerce Cloud - Forbidden
                                (Taty) Czarna Octavia III Liftback 1.4 TSI (manual) Ambiente + Amazing + pakiet Chrom + chromowane listwy przód/tył + el. lusterka + podświetlenie nóg + trójramienna, wielofunkcyjna kierownica + inne pierdoły (Mój) Ford Focus CC

                                Komentarz


                                • #17
                                  SuitUp!, mega genialne "cos" Do tego fajnie wyglada.. Ciekawi mnie tylko jaka jest moc tego cacka - czy tak jak z gniazdem 230V ograniczone do 150W, czy nizsza? Bo w wyzsza troche watpie niestety..

                                  Moja O3 RS

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Parametrów tego urządzenia nie znam, z resztą na tej stronie jest multum świetnych gadżetów i akcesoriów, ale - niestety nie wysyłają do polski :|
                                    (Taty) Czarna Octavia III Liftback 1.4 TSI (manual) Ambiente + Amazing + pakiet Chrom + chromowane listwy przód/tył + el. lusterka + podświetlenie nóg + trójramienna, wielofunkcyjna kierownica + inne pierdoły (Mój) Ford Focus CC

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      SuitUp!, krzyzakp, przecież w opisie tej przetwornicy macie podane parametry
                                      Innovative 200W/400W DC/AC car convertor looks like a coffee cup, but in reality, it’s a car charger with various uses. You can use it for recharging your iPod, MP3 players, mobile phones and it even has two universal outputs for laptops, portable TVs and DVDs etc. The car charger is extremely reliable and safe, but even so, we recommend to read the user’s manual thoroughly before using.
                                      Input voltage is 12V DC.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        bohen, a bylem prawie pewien czytajac to wczoraj, ze mowa o 220V/400V a nie Watt.... Slepota jest straszna

                                        Co do dostawy - skoro sie da odebrac na poczcie, to kwestia znajomego, ktory ma blisko do granicy z CZ i moze odebrac, a dalej poczta wyslac Ew. podczas urlopu/wyjazdu na urlop mozna zamowic i odebrac

                                        Moja O3 RS

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X