Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O3] Schematy, dokumentacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O3] Schematy, dokumentacja

    Regulator jest ze szczotkami. Mój do Valeo i do Boscha też (kupiłem właśnie do boscha omyłkowo i ma szczotki). Objawy zużycia szczotek to przerywanie w ładowaniu przy mocnym wciskaniu gazu na wyższych obrotach (przynajmniej w benzyniaku, gdzie im większe obroty i mocniej wciśnięty pedał tym większe zapotrzebowanie na prąd) ale to jak są w "jeszcze dobrym" stanie, w tragicznym to nawet nie będzie ładował na wyższych obrotach. W BFQ trzeba tylko ściągnąć obudowę silnika i nic nie trzeba spod maski wyciągać. Nie wiem jak w innych.

  • #2
    [O3] Schematy, dokumentacja

    Tutaj znalazłem wydruki z ELSY do Octavii 3
    Co prawda po angielsku, ale lepsze to niż nic.

    Oops, Captcha!
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • #3
      Super, moze sie przydac kiedys!

      Tylko małe ale... Plik "Body repairs.pdf", strona 53 i pare kolejnych - co to za rysunki?! Czyzby jakis prezent od serwisu/osoby ktora to zrzuciła, co by ukryc jednak to i owo? :diabelski_usmiech

      Moja O3 RS

      Komentarz


      • #4
        Co poradzisz, możesz równie dobrze wykupić konto na ErWinie za 2-3 EUR za godzinę i zrzucić, co Ci potrzebne. Nie marudź.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Enriquez, absolutnie nie marudze, wrecz jestem wdzieczny
          nie mniej dziele sie czyms, co wpadło mi w oko. Fajnie ze te grafiki wrzucili w klimacie serwisowym. Tak czy siak nie planuje raczej az tak grubej rzezby, jak ta opisana na tych stronach, wiec sa to raczej zbedne rysunki..

          Moja O3 RS

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X