Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki kabel do diagnostyki??

    Ello jako ze w dziale O3 nieznalazlem nic na temat kabla do diagnostyki to mam pytanko
    Zostal mi sie kabel z Audi A6C4 Avant 2,5TDI jest to KKL-Line od Viakena czy jest szansa odpalic go w mojej Skodzinie i pobawic sie z adaptacjami czy potrzebuje jakiegos innego
    Prosze o porady co wybrac jezeli nie bedzie kompatybilny i jaki programik.
    Mam na kompie Vag-Com 311-2 i VCDS 17.1 ale jeszcze nie testowany na tm kablu.
    Pozdro i dzieki

  • #2
    Ello prawie po tygodniu
    Nikt tutaj nie zaglada??
    Wystarczy tylko odpowiedz tak lub nie i szukam odpowiedniego kabla.

    Komentarz


    • #3
      w Skodzie jest CAN a Ty masz KKL więc nie pójdzie.
      Osobiście używam kabelka VCP+K.

      Komentarz


      • #4
        VCDS ori lub chińczyk
        Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

        Komentarz


        • #5
          Witam, a ten chinczyk to jaki ? HEX - USB + CAN czy musi byc HEX V2 ? Nikt nie potrafi konkretnie odpowiedziec jaki kabel powinien byc do diagnostyki w O3

          Komentarz


          • #6
            konkretnie:
            VCDS with HEX-V2 Enthusiast | Ross-Tech
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              Z tego linka:
              System Requirements:

              A 1.5 GHZ dual core processor with 1 Gb of RAM and Windows 7 or newer

              Nie sądzę, żeby ktoś zainstalował win7 na komputerze z 128 MB RAMu. Poważny dostawca sprzętu do diagnostyki, a podstawowych jednostek nie umie porządnie podać.

              ;-)

              Komentarz


              • #8
                martini jeśli wystarczy ci kabel na 3 auta to masz:
                Każdy upgrade 899 PLN brutto
                Ostatnio edytowany przez gradek; 9065.

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz


                • #9
                  Ja przygotowuje się do zakupu obdeleven pro można odblokować mirorlinka dzięki temu i wiele innych rzeczy

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Misio4321 Zobacz wpis
                    Ja przygotowuje się do zakupu obdeleven pro można odblokować mirorlinka dzięki temu i wiele innych rzeczy
                    Mogę prosić o więcej szczegółów? Szukam rozwiązania do zmiany kilku opcji w komputerze pokłądowym, ale jeśli jest opcja na dodanie takich opcji to z chęcią posłucham.

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam już obdeleven pro i powiem tak zajebista sprawa znajduje ci twoje auto i pokazuje co można zaprogramować a co masz już zaprogramowane na yt pełno filmików z kodowania naprawdę super i gorąco polecam

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Misio4321 Zobacz wpis
                        Mam już obdeleven pro i powiem tak zajebista sprawa znajduje ci twoje auto i pokazuje co można zaprogramować a co masz już zaprogramowane na yt pełno filmików z kodowania naprawdę super i gorąco polecam
                        I jak z tym mirrorlinkiem?

                        Komentarz


                        • #13
                          Mirror Link,Android Auto i CarPlay to jest jako rodzaj podłączenia poprzez SmartLink w Skodzie.Dostępne tylko od jednostek MIB2 w górę...Aktywacja kodem fabrycznym.Do poważniejszej roboty z autem po kablu to jednak tylko ODIS(VAS5054 lub wyżej) i VCP.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Misio4321 Zobacz wpis
                            Mam już obdeleven pro i powiem tak zajebista sprawa znajduje ci twoje auto i pokazuje co można zaprogramować a co masz już zaprogramowane na yt pełno filmików z kodowania naprawdę super i gorąco polecam
                            Czy ten zestaw ogarnie włączenie takich smaczków jak; pochylenie prawego lusterka przy wrzuceniu R (wstecznego binegu), albo np naprzemienne miganie tylnych świateł, czy też zmiana funkcji systemu ESC?
                            O3 FL, 2017 r., modelowo 2018.

                            Komentarz


                            • #15
                              Czy taki zestaw z Ali --> Vcds HEX V2 interfejs VAGCOM 20.4.2 VAG COM 19.6 ogarnie O3 FL 2017 (modelowo 2018) rok?
                              O3 FL, 2017 r., modelowo 2018.

                              Komentarz


                              • #16
                                A co myślicie o takim czymś, Link
                                Lub Link
                                oba obsługują prawie wszystkie auta

                                Komentarz


                                • #17
                                  Skanerami zdiagnozujesz błędy, ale adaptacji, i kodowań raczej nie zrobisz.

                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zaryzykowałem i zamówiłem taki kabel z Ali od użytkownika "Shop5410009 Store". Koszt to lekko ponad 100 zł. W zestawie kabel HEX-V2 + płytka z VCDS 20.4.
                                    W moim przypadku - Octavia III FL (2017 rok, modelowo 2018) - DZIAŁA. Jak narazie testowo wykonałem jedno kodowanie i działa.
                                    O3 FL, 2017 r., modelowo 2018.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Cześć, czy ktoś jeszcze zamawiał kabel VCDS z linku od Kolegi powyżej? Jeśli tak, to jakie są wrażenia? Czy wyszystko działa jak należy?

                                      Pozdrowienia.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ten interfejs z linku jest na Atmedze 162 i nie jest to V2 chociaż tak piszą, V2 jest na układzie STM i łączy się z wszystkimi sterownikami a Atmega nie w wszystkimi w OC3FL

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Atmega 162 nie łączyła się z lampami przednimi LED (D6 i D7) i modułem wielofunkcyjnym 4B. A interfejs na STM łączy się bez problemu i o wiele szybciej działa.

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Link coś w tym stylu.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
                                              Link coś w tym stylu.
                                              Za pomocą którego z tych interfejsów STM będę mógł wykonać kodowanie w mojej O3 z 2018.
                                              mógłbyś mi wskazać konkretnie.
                                              Dzięki

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A próbował ktoś OBD 11 podobno spisuje się b.dobrze również przy kodowaniu.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  mam obd11, daje rade. kodowanie też. zaletą jest że wystarczy telefon i pełna historia zmian. Natomiast nie wszystkie bity w długim kodowaniu są opisane tak jak w vcds

                                                  Natomiast ostatnio zmienili formułę i nie ma już 5 darmowych kredytów dziennie więc korzystanie z gotowych aplikacji przechodzi do historii.

                                                  natomiast do tej pory skorzystałem tylko z jednej gotowej aplikacji, resztę można samemu odnaleźć na forach.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X