Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

plastikowa oslona na silnik 1.4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • plastikowa oslona na silnik 1.4

    Nie dotankowuj tylko jedz na plukanie baku przy okazji wszytkie dafnie i syfy z dna bedziesz mial odessane.

    Wymiana filtra jak najbardziej tez.

    Potem jazda tylko z pelnym bakiem by nie wykraplac wilgoci

    Ps w DE co 50 kkm jest standardowa usluga serwisowa wliczona w cene przegladu.

  • #2
    plastikowa oslona na silnik 1.4

    Czy macie u siebie (silnik 1,4) plastikowa oslone na silniku z gory? U mnie nie ma a na zdjeciach w necie widze ze takowa jest, chyba ze dopiero do 1.8 dawali.
    1.4 TSI ambition,czarna perla,pakiet chrom,trojramienna kierownica,amazing,bi-ksenon

    Komentarz


    • #3
      Cześć, ja u siebie rownież w 1.4 nie posiadam.

      Komentarz


      • #4
        To jest zdjecie sinlika 1.8, u ciebie jest inaczej?

        Black magic

        Komentarz


        • #5
          arecki1338, też nie mam. Ja zauważyłem przy czytaniu instrukcji. Widocznie 1.4 nie mają...
          Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

          Komentarz


          • #6
            Czyżby księgowi już zdąrzyli skroić osłonę na silniku? u mnie jeszcze zamontowali
            Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

            Komentarz


            • #7
              na to wyglada, bo u mnie brak
              1.4 TSI ambition,czarna perla,pakiet chrom,trojramienna kierownica,amazing,bi-ksenon

              Komentarz


              • #8
                Pewnie za chwilę pojawi się w cenniku jako dodatkowa opcja za 150zł

                Komentarz


                • #9
                  na czyms takim oszczedzac? przydalby sie ten kawalek plastiku pod maska
                  1.4 TSI ambition,czarna perla,pakiet chrom,trojramienna kierownica,amazing,bi-ksenon

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez arecki1338
                    na czyms takim oszczedzac? przydalby sie ten kawalek plastiku pod maska
                    przydał, przydał....
                    Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                    Komentarz


                    • #11
                      ktos moze wkliec fotke jak to u was wyglada?
                      wszystkie zdjecia na jakich widzialem silnik mialy ta oslone
                      Black magic

                      Komentarz


                      • #12
                        to mi sie popier...liło ja też nie mam osłony, kolega greg505 to ma nawet płaszczyk na akumulator a tu brak w O2FL CAXA takowy płaszczyk był a tu brak
                        Załączone pliki
                        Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

                        Komentarz


                        • #13
                          No to ostateczny argument na korzyść 1.8TSI znaleziony

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez mac_aaron
                            No to ostateczny argument na korzyść 1.8TSI znaleziony
                            Ale plaszczyk czy plastikowa pokrywa? :lol:

                            mascotte, to nie moje foto, u mnie jest znacznie czysciej pod maska w sumie az dziwne
                            Black magic

                            Komentarz


                            • #15
                              nieźle... nie wiedziałem że 1.8 ma takie frykasy pod maską
                              Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                              VW Jetta 1.2 TSI

                              Komentarz


                              • #16
                                Ciekawe czemu wszyscy nie mają tego płaszczyka na akumulator.
                                Gdy oglądałem Octavie w salonie to był płaszczyk a w testówce też nie było.
                                Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zeby bylo Elegancko pod maska musisz wybrac opcje Elegance
                                  Black magic

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez greg505
                                    Zeby bylo Elegancko pod maska musisz wybrac opcje Elegance
                                    Ja mam Active i płaszczyk na akumulator jest :P Osłony oczywiście nie ma.... ale w ramach rekompensaty dokupiłem sobie "wygłuszenie" maski, które praktycznie nic nie wygłusza ale silnik dłużej trzyma ciepło (potwierdzone na swoich obserwacjach).

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez greg505
                                      Zeby bylo Elegancko pod maska musisz wybrac opcje Elegance
                                      Akurat te auta o których pisałem były w wersji Elegance :wink:
                                      Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                      http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        U mnie tez brak...
                                        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                        VW Jetta 1.2 TSI

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Właśnie czekam na O3 1,4TSI i czytając posty zastanawiałem się czy brak osłony plastikowej nie dotyczy wersji uboższych od Elegance, ale przejrzałem istniejące w internecie fotki VW Golf z tym silnikiem i tam tez nie ma osłony. Widocznie technologowie nie przewidzieli dla tego silnika takiego gadżetu. Co do osłony aku to w każdym aucie powinna takowa być wynika to m. in. z instrukcji obsługi, która przewiduje osłonę aku.
                                          Octavia III 1.4TSI ELEGANCE Brąz Topaz + Amazing + dupersznity

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Osłony silnika w 1.4 to chyba nikt nie ma, ale jeśli chodzi o osłonę akumulatora to moja posiada
                                            jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                            była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                            była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez greg505
                                              Zeby bylo Elegancko pod maska musisz wybrac opcje Elegance
                                              Dokładnie, ja mam płaszczyk na aku :P reszt jak na zdjęciach czyli goło i wesoło tak jak w latach 90'tych
                                              Pozdr. Przemek

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Panowie,
                                                Patrzę na zdjęcia silników, które wkleiliście i mam pytanie, czy u któregokolwiek z Was występuje w miejscu jak niżej podobna rdza?
                                                Od momentu produkcji do odbioru samochodu minął miesiąc i nie wiem czy uderzyć z tym do serwisu, czy dać sobie spokój..
                                                Jak myślicie?
                                                Załączone pliki
                                                O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                                                Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                                                Przebieg-ponad 25 000 km ...

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  To nie jest normalne :|
                                                  Black magic

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X