Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy ze wskaźnikiem paliwa/temperatury płynu chłodzącego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problemy ze wskaźnikiem paliwa/temperatury płynu chłodzącego

    Witam. Pewnego razu po uruchomieniu samochodu, wskaźnik paliwa wskazywał pusty bak. O tyle dziwne to było bo rozerwa nie świeciła (było ok połowy baku). Komputer też pokazywał wyliczenia ile kilometrów do przejechania itd. Za którymś uruchomieniem wskaźnik odżył. Pomyslałem że może jest to problem z pływakiem w baku. Przez długi czas miałem spokój az do dzisiaj. Wskaźnik temperatury płynu chłodniczego również był martwy. Co któreś uruchomienie samochodu działa albo paliwo, albo temperatura. Czasami oba wskaźniki "zaskoczą" i działają. Czasami oba są martwe. Czy to licznik już całkiem umiera? Może ktoś miał podobny przypadek.

  • #2
    mozesz zrobic test silniczków , i tyle
    i jak nasteponym razem pokaze 0 to bierzesz vcds i bloki pomiariowe by sprawdzić czy licznik widzi 0 i pokazuje 0 , czy widzi dobrze, a pokazuje 0

    Komentarz


    • #3
      Witajcie. Przez ostatnie dni było w porządku, aż do teraz. Znowu wskazówka temperatury i paliwa padły. Podłączyłem komputer i okazuje się że licznik otrzymuje wartości. Wykonałem test silniczków i te jak gdyby nic zadziałały i znowu działają. Nie wiem co dalej szukać :/

      Edit

      Jedyne błędy jakie są sporadyczne to dopasowanie immobilajzera. Problemów z odpalaniem nie ma ale pokazuje się co jakiś czas ten błąd.
      Ostatnio edytowany przez SQT; 43239.

      Komentarz


      • #4
        zacznij odwymiany silników, czyszczenia styków

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X