Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak wspomagania i inne błędy.....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak wspomagania i inne błędy.....

    Witam

    Sporadycznie pojawiały się u mnie wcześniej "usterka systemu start/stop" oraz "awaria systemu kontroli trakcji". Błędy były bardzo rzadko i system /start stop działał. Dziś natomiast wróciły wspomniane błędy i co gorsza brak wspomagania kierownicy- czerwona kontrolka. Dodatkowy po porannym uruchomieniu migał przez chwilę check i auto jakby pracowało na 3 cylindrach (po krótkiej jeździe silnik pracuje normalnie). Po podpięciu pod kompa wychodzi czujnik kąta skrętu kierownicy oraz wypadający zapłon. Może jakieś sugestie co sprawdzać i od czego zacząć...Akumulator sprawdzony dobry, auto garażowane. Z góry dziękuję

  • #2
    Proponuje ci na początek upewnij się, że akumulator jest naładowany i sprawny na 100%. Wiem że pisałeś że dobry, ale wiem co mówię.

    Komentarz


    • #3
      Proponuje ci na początek upewnij się, że akumulator jest naładowany i sprawny na 100%. Wiem że pisałeś że dobry, ale wiem co mówię.
      I jak trzymasz auto w garażu to mimo wszystko zamykaj je bo inaczej moduły jeszcze długo pracują i zjadają prąd.​

      Komentarz


      • #4
        Akumulator sprawdzony na 100 % dobry. Właśnie też to obstawialiśmy...

        Komentarz


        • #5
          Daj autoscan z vcds i będzie wiadomo

          Komentarz


          • #6
            Kolego tomekcm​ daj znać jak poszła naprawa. Co było itd?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez alokostry Zobacz wpis
              Kolego tomekcm​ daj znać jak poszła naprawa. Co było itd?
              Auto jest diagnozowane, o rezultatach na pewno powiadomie

              Komentarz


              • #8
                Problem rozwiązany przyczyna tkwiła w poluzowanym przewodzie masowym........wbrew pozorom ciężko była na to wpaść.

                Komentarz


                • #9
                  Spoko. Dzięki za info. Zawsze to w razie potrzeby wiadomo co jeszcze sprawdzić. A domyślam się, że niełatwo było to znaleźć.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X