Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szyby same się opuszczają

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szyby same się opuszczają

    Cześć!
    Mam problem, który niezwykle rzadko, ale się powtarza. Mianowicie, co jakiś czas otwierają mi się sam szyby. Nie wiedząc, w którym momencie się to dzieje, zawsze przyjmowałem, że to z powodu tego,że przycisnąłem niechcący kluczyk. Teraz zaczynam mieć jednak wątpliwości.

    Mam też inne problemy. Wczoraj znów się opuściły i tylna szyba "połknęła" przyssawkę od osłony przeciwsłonecznej. Był z tym problem, bo przyssawka blokowała szybę i nie dało się jej w pełni podnieść. W końcu się udało, ale z poziomu tylnych drzwi nie mogę już jej podnieść. Działa z kolei przedni przycisk przy drzwiach kierowcy. Nie wiem, czy to się zepsuło wczoraj w trakcie tego zdarzenia, czy już wcześniej i nie zauważyłem kiedy.

    Dodatkowo coś mi też rozładowuje akumulator. Może nie w pełni, ale co jakiś czas (nawet, gdy jest ciepło) mam info, że akumulator jest słaby. Patrzyliśmy na kompie + miernik i nic nie wykazało.

    Może to wszystko można połączyć jakoś? Może to tylny przycisk jest wadliwy i powoduje jakieś zwary, czy coś?
    W każdym razie główny problem to szyby, bo się o to martwię. Głównie chodzi o deszcz i tego typu sprawy.

    Tutaj od razu pytanie - czy kluczyk też może mieć w tym swój udział? Chodzi o jego wadliwe działanie.

    Z góry dziękuję za pomoc!

  • #2
    Co do pierwszego problemu zerknij sobie tutaj Samoczynnie opuszczające się szyby elektryczne, błędy 9477141 oraz 00469 - Octavia Club Polska u mnie winny okazał się przycisk otwierania drzwi na panelu środkowym Wszystko co napisałeś może okazać się trafne, także mozolna diagnoza niestety czeka i poszukiwanie
    Wirus -> 136 KM 310 Nm
    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X