Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek brak autozamykania i autootwierania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny zamek brak autozamykania i autootwierania

    owoc, :diabelski_usmiech

  • #2
    Centralny zamek brak autozamykania i autootwierania

    Informacyjnie wrzucam:
    Od piątku nie działa mi automatyczne zamykanie drzwi przy 20km/h a po zamknięciu drzwi przyciskiem na konsoli i otwarciu drzwi kierowcy/pasażera pozostałe drzwi zostają nadal zaryglowane.
    W środę ASO ma zbadać auto, jak naprawią to napiszę co było.

    [ Dodano: Czw 18 Wrz, 14 20:24 ]
    Zrobione:
    kodowanie sterownika BCM parametryzacja zamka centralnego (z książki serwisowej)

    Komentarz


    • #3
      co dokładnie Ci zrobili, u mnie też kiedyś miałem problem, przycisk działał tylko w jedną stronę, zamykał ale już nie otwierał. Podpinając komputer okazało się, że jest wyłączone autootwieranie i tak się zastanawiam skąd się to wzięło.

      Komentarz


      • #4
        Wiem tylko tyle co napisałem i dodatkowo, że musiał SAP pomagać bo sami na kompie nie dali rady.

        Komentarz


        • #5
          Witam. mam podobny problem ustawiłem sobie zamykanie przy 20km/h ale po przekroczeniu 20km/h drzwi się zamykają a tylne lewe zamykają i otwieraja a dodatkowo po wyłaczeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki nie odryglowują się drzwi. wysiadając drzwiami kierowcy odblokowują się tylko kierowcy może ktoś wie co nie tak mam ustawione. zrobiłem w module komfortu adaptacja i zmieniłem na 01. zamyka ale nie otwiera. Ma może ktoś inne kodowanie oraz co się dzieje z tymi tylnymi drzwiami. czasami po ok 25 kliknięciu przekroczeniu 20km/h zaryglują się.

          Komentarz


          • #6
            Też tak miałem i zamówiłem wizytę w serwisie (byli zdziwieni), ale po resecie komputera wszystko wróciło do normy.
            Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
            Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
            Moja szara myszka - Octavia 3
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X