Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drżenie podczas przyspieszania. Help

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drżenie podczas przyspieszania. Help

    Witam,
    mam octavie II 2009R 2.0 140KM.
    GDY SAMOCHÓD SIĘ NAGRZEJE I ZACZYNAM PRZYSPIESZAĆ SŁYCHAĆ DRŻENIE, TARCIE METALU O METAL.
    PODEJRZENIE MAM,ŻE COŚ NIE TAK Z WYDECHEM.
    PYTANIE CO MOGŁO SIĘ W NIM ZERWAĆ LUB ZEPSUĆ. SPOTKAŁ SIĘ KTOŚ JUŻ Z PODOBNYM PROBLEMEM ??

  • #2
    Przy skręcie kół bardziej słychać? Jeżeli tak to łożysko.

    Komentarz


    • #3
      Tak, zauważyłem że szczególnie jak skręcam w prawo.

      Komentarz


      • #4
        Ma też na to wpływ czy samochód jest zimny czy rozgrzany ?

        Komentarz


        • #5
          Stawiam na lewe łożysko w takim razie. Pzdr..

          Komentarz


          • #6
            łożysko i drżenie?
            myślę, że bardziej przegub, a szczególnie wewnętrzny. a jak nie to powoli kończąca się dwumasa.
            jak odpala? jak zachowuje się po wciśnieciu i wyciśnieciu sprzęgła na jałowym na postoju? nie ma żadnych niepokojących dźwięków, ani wstrząsów?

            jak tarcie samo to może być łożysko, ale przyśpieszanie nic to tego by nie miało raczej - cały czas byłoby słyszalne, stopniowo hałas z nalotem narasta wiadomo, drżenie mi jednak do łożyska nie pasuje, jeśli występuje. chyba, że to dwie osobne rzeczy na raz (np. łożysko i dwumas)

            lepiej jedź na do mechaniora i niech na podnosniku dniagnozuje, jak pewności nie masz czy to samo łożysko.

            Komentarz


            • #7
              Dwumasa jest okej.
              Jadąc 120 i wcisne gaz to występuje a jak odrazu puszczę to nie ma nic. występuje Tylko jak przyspieszam.
              Ale jak skręcamy w lewo bardziej się nasila.

              Komentarz


              • #8
                Jeśli łożysko to występowało by to cały czas a je tylko przy przyspieszanie. Występuje tylko jak ma duży nacisk bo jadąc powoli i 2000tys obrotów to nic nie ma .

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X