Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podbijanie obrotów przy puszczaniu sprzęgła na biegu jałowym.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podbijanie obrotów przy puszczaniu sprzęgła na biegu jałowym.

    Witam wszystkich. W mojej octavi 3 1.4 tsi dziwnie podbija mi obroty przy puszczeniu sprzęgła na biegu jałowym.Czytałam gdzieś ze to niby normalne . Tylko jak to właściwie powinno działać czy te obroty powinny się podbijać zawsze tak samo bo u mnie np raz podbija do 1000 obr raz 1100 a czasem i 12000 a innym razem prawie w ogóle . . Pogrzebałam trochę w necie i okazuje się ze nie którzy uwarzaja ze to normalne niby jakiś wspomagacz ruszania ale sa i tacy z tym samym silnikiem co ja co u nich nie ma czegoś takiego. Może można to jakość dezaktywować skoro to jakiś wspomagacz? Znalazłam tez post w którym podbijanie obrotów udało się wyeliminować. Czy macie też tak u siebie w swoich octaviach . Auto po podłączeniu do kompa nie pokazuje błędów.
    A może jest tu ktoś kto miał taki problem i znalazł jego rozwiazanie ? z góry dziekuję za pomoc . Wrzucam fotkę posta w którym udało się pozbyć tego czegoś .
    Załączone pliki

  • #2

    Komentarz


    • #3




      Wszystkie trzy filmiki pochodzą z mojej skody .

      Komentarz


      • #4
        Czyli rozumie że nikt z was tak nie ma ?

        Komentarz


        • #5
          A to nie jest jakieś wspomaganie ruszania, manewrowania na parkingu że lekko sam podnosi obroty?

          Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

          Komentarz


          • #6
            Ja mam tak samo w 1.6 TDI identyczne zachowanie obrotów.

            Komentarz


            • #7
              U mnie też. Nie zawsze,ale są sytuacje w których lekko podbije obroty.
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #8
                Też to mam i to co wiem że to normalne. Taki wspomagacz ruszania jak zwał tak zwał ale nie ma co się obawiać i trzeba się przyzwyczaić.

                Komentarz


                • #9
                  To jest to co koledzy piszą wyżej. Nie podbija obrotów w momencie puszczania sprzęgła z jednocześnie naciśniętym hamulcem. Ja po zmianie softa sterownika silnika na nowszy już nie mam tej opcji.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X