Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 manetka kierunkowskazów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3 manetka kierunkowskazów

    Witam, mam uszkodzoną manetkę w O3 FL, dokładniej rzecz ujmując coś się chyba ułamało, i po lewej stronie tzn gdzie kierunkowskaz i tempomat, lata ona sobie trochę luźno i nie wyłącza za każdym razem kierunku po wyprostowaniu kierownicy i tu rodzi się pytanie, czy jeśli wymienię manetkę na używaną (np taką jak na grafice) to będzie ok, czy obejdzie się bez kompa i kodowania?
    Załączone pliki

  • #2
    Możesz wymienić na inną z warunkiem że będzie dokładnie taka sama jak twoja tzn. będzie miała te same numery . Zdejmij obudowę górną kierownicy ( jest na wcisk i łatwo schodzi ) i odczytaj numery na niej . Nie sugeruj się obrazkami na ogłoszeniach jak one wyglądają , mają być te same numery . Wtedy odłącz akumulator , zdejmij poduszkę i kierownicę i podmień manetki jeżelli Cię to przerasta udaj się z tym do kogoś kto to ogarnia ..
    Możesz też przed zakupem sprawdzić co w niej się stało jest rozbieralna ale to też wymaga jej zdjęcia inaczej jej nie rozkręcisz .
    Manetki nie zawierają elektroniki którą trzeba kodować po wymianie pod warunkiem że są takie same .

    Komentarz


    • #3
      Czyli teoretycznie nawet jak kupię jakąś z innym numerem to mogę podmienić do mojej uszkodzony element i powinno grać?

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie , ja osobiście najpierw bym rozkręcił i zobaczył na czym stoję a dopiero potem zakupy .

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
          Dokładnie , ja osobiście najpierw bym rozkręcił i zobaczył na czym stoję a dopiero potem zakupy .
          Tak też zrobię. Dziękuję za podpowiedzi.

          Komentarz


          • #6
            Zapraszam do mnie. Mam manetki i pomogę w naprawie.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X