Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czunik różnicy ciśnień/Filtr cząsteczek stałych/ Brak mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czunik różnicy ciśnień/Filtr cząsteczek stałych/ Brak mocy

    Witam jestem nowy na forum
    Od dłuższego czasu borykam się z problemem braku mocy w Mojej O3.

    Zaczęło się od tego ze kilka miesięcy temu odcięło mi moc całkowicie wyskoczył check, oraz blad filtr cząsteczek stałych postępuj z instr. obsługi . Znajomy podpiał VCDS wyskoczył czujnik roznicy ciśnień i filtr cząsteczek stałych. Wymieniliśmy czujnik na nowy(zamiennik) nie pamiętam już jakiej firmy. Zaadaptował czujnik. Było wszystko ok i po jakimś czasie znowu check i w czasie jazdy brak mocy. Po wyłączeniu auta problem z mocą znika, zostaje check. Podpielismy auto pod VCDS wyskoczył błąd czujnika różnicy ciśnień, sonda lambda, oraz DPF. Wymieniliśmy sonde, zaadaptował ją, skasował błędy i w drogę. Przez 40km wszystko ok i znowu odcina moc. Podpinamy VCDS ponownie błąd czujnika różnicy ciśnien, oraz DPF. Po wykasowaniu błędów wszystko ok. Jadę autem 10km po trasie i znowu to samo. Rozkładam już ręce może miał ktoś podobny przypadek?

    Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam

  • #2
    Jakie masz wskazania zapełnienia DPF? Może warto go wyciągnąć i dać do prania? Jaki przebieg masz? Jakie trasy robisz? Głównie miasto czy trasy także?
    Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X