Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] kabel vag912 zablokowałem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] kabel vag912 zablokowałem

    Nasza Polska Centra niczym nie ustępuje Boschowi wykonywanym w Chinach.
    S3 - Centra Zwykła
    S4 - Centa Plus
    S5 - Centra Futura
    Do osób polecających produkty zagraniczne typu Bosch, Varta, Banner itp. itd., jeśli macie coś wspólnego z produkcją czegokolwiek, też od was nic nie kupie, tylko wybiorę produkt chiński.
    Jak tak dalej pójdzie to my będziemy pracować dla Chin za 1 euro brutto za 1h.

  • #2
    [O2] kabel vag912 zablokowałem

    witam panowie, kupiłem sobie kabelek vag912 chiński uzywałem kilka dni i chyba sciągnęła sie aktualizacja i sie zablokowł, jak podłączm do samochodu wyswietla port-ok a interfejs-not found ale dioda swieci sie na zielono, wiecie moze jak go odblokować ?

    Komentarz


    • #3
      ZAGA198, może troche tutaj poczytaj:

      Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        czytałem ale dalej nie bardzo wiem jak go naprawić

        Komentarz


        • #5
          ZAGA198, to wiecej Ci nie pomoge, chyba , że jak chcesz cos sprawdzic czy ustawic to mogę pomoc , tez mam kabelek.

          Komentarz


          • #6
            A próbowałeś zrobić tak jak pisali w tamtym poście?

            Problem polega na tym, że
            Uszkodzenie VCDS polega na nadpisaniu losowymi (bądź nie - w zależności co go uwala) danymi epromu układu FTDI. Naprawa sprowadza się do wpisane prawidłowych wartości do FTDI i w 99% przypadków to wystarcza. Przepis który podał w linku @marcin_tdi powinien zadziałać.
            W opisie jak odblokować kabel jest krok po kroku opisane jak dodać do swojego systemu kabel po zmianie danych eepromu (czyli kabla nie trzeba fleszować, wystarczy powiedzieć systemowi że kabel z takimi danymi jest VCDSem).

            ZTCW problem powstał po zainstalowaniu "niechińskiego" VCDSa w wersji 10.6 i pewnie podmienił eeprom od razu jak się próbowałeś połączyć.

            Komentarz


            • #7
              Witam.
              Ja podobnie jak kolega.
              Pożyczyłem kabel vag 106 na vcds10.6.2 i niestety komputer był podłączony do neta i ściągnął aktualizację. I teraz nie da się go uruchomić na innym kompie : i mam pytanie czy komuś udało się już uratować taki kabel. Proszę o pomoc.

              Komentarz


              • #8
                łysy, funkcja szukaj się kłania :roll:

                Forum - Octavia Club Polska
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Próbowałem wczoraj tej metody ale dalej ten problem się pojawia . Obawiam się że musiałem dobrze namieszać (wszystkie posty mam już opracowane, nawet też z innych forum) . A ciekawe gdzie odkupie mu ten sam kabel teraz.A widzę że jest to bardzo stara wersja i nikt jej nie posiada. :thank: Dziękuję za odzew.
                  _________________

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X