Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bagaznik dachowy ( halas we wnetrzu)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • bagaznik dachowy ( halas we wnetrzu)

    Witam. Zauwazylem ze po zalozeniu bagaznika dachowego ( oryginalny skoda) we wnetrzu slychac straszne wycie powietrza, jakby dostawalo sie pod uszczelkami. Czy ktos mial podobny problem i wie jak temu zaradzic?

  • #2
    Kolego ja zakładam w zimie nocą Inter p... i belki whispbar, szum powietrza słychać nawet przy małych prędkościach, chyba nie ma rady na to, trzeba sie przyzwyczaić .
    Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

    Komentarz


    • #3
      Raczej nic na to nie poradzisz. Zawsze będzie słychać szum powietrza zwłaszcza przy dużych prędkościach.

      Komentarz


      • #4
        Nie do końca tak jest. Po raz pierwszy w życiu zainwestowalem do O3 w porządne belki (Athera Signo) i jest kompletna cisza. Żadnych gwizdow czy buczenia. Przy samych belkach delikatny szum od 120-130km/h wzwyż. Z boxem czy uchwytami rowerowymi głośniej, ale wtedy dźwięki pochodzą od nich.

        Komentarz


        • #5
          Same belki whispbara są bardzo ciche, no ale po dołożeniu boxa lub uchwytów rowerowych, wiadomo że szum jest słyszalny.
          Octavia Combi Style 1.8 TSI DSG - beż cappucino + amazing + sunset + pakiet chrom + srebrne relingi

          Komentarz


          • #6
            w necie znalazlem cos takiego ( thule owiewka dachowa - fairing) czy ktos mial z tym kontakt i czy rzeczywiscie dziala?? Moze zainwestowac w cos takiego , na olx widzialem podrobki koszt 100 zl

            Komentarz


            • #7
              znalazlem polowiczne rozwiazanie problemu : trzeba zalozyc na belki bagaznika linke , moze byc taka elastyczna jak do spinania towarow na przyczepce. Trzeba ja owinac dookola belek. Wycie wewnatrz samochodu ustapilo , jest ciszej a slychac tylko szum wiatru. Jest lepiej ale problemu calkowicie nie rozwiazuje niestety. Na youtubie sa filmy jak to zrobic.


              Komentarz


              • #8
                Mam belki thule aero /aluminium/. Hałasują. Uchwyt na narty z deską hałasują jeszcze bardziej. Z bagażem na dachu nie przekraczam 110-120 - najczęściej do 100 nawet na autostradzie.

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo jest to dokuczliwe?Ja moim zestawem latam po 170km/h i nie jest źle.
                  Kondziu

                  OCP

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X