Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klocki hamulcowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Klocki hamulcowe

    Witam muszę wymienić klocki z przodu i z tyłu i w ASO mi powiedziano że mają czujniki a że nie chce w ASO wymieniac a widzę że są dostępne pasujące klocki bez czujników to czy mogę założyć takie właśnie ? Czy to będzie oznaczało że będę miał błąd w komputerze i mi będzie się pojawiał jakiś komunikat ?

  • #2
    Możesz założyć bez czujnika. Wtedy na liczniku będzie się świecić żółta ikonka. Można to wykodować.

    Moja Octavia:
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za odpowiedź . A czy to wyokodowanie jest skomplikowane i kosztowne ? W sensie czy większość zakładów samochodowych jest w stanie to zrobić ?
      Ostatnio edytowany przez Przemekgabes; 9992714.

      Komentarz


      • #4
        Klocki Z czujnikiem czy bez są Z tej samej cenie, kup Z czujnikiem I nie kombinuj

        Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


        • #5
          Czy kosztowne? Nie wiem. Jako OCePek realny, nie internetowy mam to za free.

          Moja Octavia:
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
          Rafał

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mariush19 Zobacz wpis
            Klocki Z czujnikiem czy bez są Z tej samej cenie, kup Z czujnikiem I nie kombinuj

            Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
            No raczej cena jest o jakieś 100% wyższa z czujnikami ...

            Komentarz


            • #7
              Ja mam OIII 1.4 CZDA z 2016r. i mam hamulce bez czujnika. Samodzielnie wymieniałem klocki z przodu i z tyłu w pierwszej połowie lutego, kupiłem klocki z kabelkiem do podłączenia i musiałem go wymontować z klocków przed ich założeniem do zacisku.

              Komentarz


              • #8
                No ja mam na pewno z czujnikiem

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Przemekgabes Zobacz wpis
                  No ja mam na pewno z czujnikiem
                  Jesteś pewien?
                  U mnie w O3 1.4 TSI CHPA też nie było gdzie podłączyć kabelka od czujnika w klocku i musiałem go usunąć przy zakładaniu nowych klocków, z resztą tak był przygotowany, że można było go wypiąć.
                  Może mylisz kabelek do zliczania obrotów koła z kabelkiem do klocka hamulcowego?
                  Ciekawostka jest taka, że jak miałem O1, to czujnik na jednym klocku lewego przedniego koło był i było go gdzie podłączyć i na zegarach przy dużym zużyciu klocka pojawiała się odpowiednia ikonka, w O3 tego nie mam, postęp?!
                  Pozdrawiam,


                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Przemekgabes Zobacz wpis

                    No raczej cena jest o jakieś 100% wyższa z czujnikami ...
                    co takiego? Na szybko na allegro widzę wszystkie klocki do O3 z czujnikami firmy TRW, takie juz przyzwoite. i one kosztują od 130 do 160 zł. Jakoś nie wydaje mi się że klocek bez czujnika będzie kosztował 75 zł?? Nie widzę takich.
                    Ostatnio edytowany przez mariush19; 6046.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez spj Zobacz wpis

                      Jesteś pewien?
                      U mnie w O3 1.4 TSI CHPA też nie było gdzie podłączyć kabelka od czujnika w klocku i musiałem go usunąć przy zakładaniu nowych klocków, z resztą tak był przygotowany, że można było go wypiąć.
                      Może mylisz kabelek do zliczania obrotów koła z kabelkiem do klocka hamulcowego?
                      Ciekawostka jest taka, że jak miałem O1, to czujnik na jednym klocku lewego przedniego koło był i było go gdzie podłączyć i na zegarach przy dużym zużyciu klocka pojawiała się odpowiednia ikonka, w O3 tego nie mam, postęp?!
                      Tak mi serwis podal że z przodu są z czujnikami

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez mariush19 Zobacz wpis

                        co takiego? Na szybko na allegro widzę wszystkie klocki do O3 z czujnikami firmy TRW, takie juz przyzwoite. i one kosztują od 130 do 160 zł. Jakoś nie wydaje mi się że klocek bez czujnika będzie kosztował 75 zł?? Nie widzę takich.
                        Np brembo bez czujnika są za 75 zł na tym portalu ...

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Przemekgabes Zobacz wpis

                          Np brembo bez czujnika są za 75 zł na tym portalu ...
                          a ze stykiem 79
                          Link

                          Komentarz


                          • #14
                            Ktoś poleca jakieś konkretne klocki na tył do Octavii 3 1.4 TSI 150km?

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja założyłem Brembo tarcze + klocki i jestem zadowolony

                              Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

                              Komentarz


                              • #16
                                Miałem mieć komplet TRW, sklep źle dobrał, mechanik na szybko dobrał.., no i siedzi po taniości Delphi. Jakie będą czas pokaże.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Z tego co widzę, cenowo OEMy sa po 99zł, a trw około 80zl.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Mam textary i jest ok. Nie pylą, nie piszczą, cena coś ponad 50 zeta.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Dzięki za rady.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X