Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile kilometrów w nówce ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ile kilometrów w nówce ?

    No wlasnie o tym tez czytałem ze moze dać efekt czyszczenie smoka. Ale chyba dużo roboty z tym? Trzeba skrzynie zrzucać żeby michę odkręcić?

  • #2
    Ile kilometrów w nówce ?

    Witam Was
    Powiedzcie mi proszę czy zwróciliście uwagę na to ile kilometrów było w Waszych
    samochodach na zegarze przy odbiorze? Pytam bo byłem dziś na placu i w mojej skodzie
    nówce jeszcze nie odebranej jest 12km. Czy to jest normalne - dopuszczalne?
    PZDR
    Mirek

    Komentarz


    • #3
      raczej dopuszczalne ja miałem 9 km, zwróć uwagę że auto nie jedzie z taśmy do salonu, jest plac fabryczny, później z placu na wagony za wagonów na place mag. centralnego np: w Poznaniu z tego placu znowu jedzie na lawetę i do salonu to tych parę km się nazbiera podejrzewam że w przybliżeniu to tak wygląda jeśli się mylę proszę kolegów o sprostowanie
      Octavia III 1.4 TSI AMBITION, KOLOR DZIADKOOOWYYY BEŻOOOWY

      Komentarz


      • #4
        Normalna rzecz.Moja miala 9kkm
        Kondziu

        OCP

        Komentarz


        • #5
          U mnie na liczniku było 8 km. Czyli mniej jeździła. :szeroki_usmiech
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            Re: ILE KILOMETRÓW W NÓWCE

            Zamieszczone przez Miro1174
            Witam Was
            Powiedzcie mi proszę czy zwróciliście uwagę na to ile kilometrów było w Waszych
            samochodach na zegarze przy odbiorze? Pytam bo byłem dziś na placu i w mojej skodzie
            nówce jeszcze nie odebranej jest 12km. Czy to jest normalne - dopuszczalne?
            PZDR
            oj ta Twoja to już miała nalatane :wink: :lol: może do lakierni musiała wrócić :P

            Komentarz


            • #7
              Re: ILE KILOMETRÓW W NÓWCE

              Zamieszczone przez Andja
              Zamieszczone przez Miro1174
              Witam Was
              Powiedzcie mi proszę czy zwróciliście uwagę na to ile kilometrów było w Waszych
              samochodach na zegarze przy odbiorze? Pytam bo byłem dziś na placu i w mojej skodzie
              nówce jeszcze nie odebranej jest 12km. Czy to jest normalne - dopuszczalne?
              PZDR
              oj ta Twoja to już miała nalatane :wink: :lol: może do lakierni musiała wrócić :P
              Żartowniś
              Mirek

              Komentarz


              • #8
                z tego co pamiętam to chyba 8 km miała przejechane w dniu odbioru

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...113714#1113714

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez lu5asz
                  Normalna rzecz.Moja miala 9kkm
                  9000km (kkm) to już trochę sporo ;-)
                  Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                  Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                  Komentarz


                  • #10
                    Moja miała 9, więc normalne.
                    O3 1.8 TSI Blue Race

                    Komentarz


                    • #11
                      Moja miała 5, widocznie lawetą bliżej pan Kazio podjechał albo licznik po korekcie :?: , ale poprzednia OII miała coś pod 20 o ile dobrze pamiętam
                      Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                      Komentarz


                      • #12
                        jak odbierałem to na liczniku miałem 11
                        O2 FL 1,6 Mint "MAŁA CZARNA" LPG - LandiRenzo

                        Komentarz


                        • #13
                          Widze, że wszyscy zapomnieli o jednej najważniejszej rzeczy - auto w fabryce jedzie na tor objazdowy i to stąd biorą się przeważnie nalatane kilometry. Reszta, jak wjazd na lorę, zjazd na plac i z powrotem to są ledwie dziesiątki metrów - może z kilometr się zbierze.
                          A jeśli na torze objazdowym wyjdą na jaw odgłosy lub inne usterki, auto wraca z powrotem, jest poprawiane i znowu na tor.
                          Także, im więcej tych kilometrów tym bardziej jest przypuszczalne, że coś w aucie było poprawiane, chociaż nie można wykluczyć, że menadżerowie w salonach też sobie nie kręcą kilometrów dookoła komina.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja miałem 8km w dniu odbioru. Testy jakościowe muszą niby zrobić więc pewnie stąd się biorą te kilometry

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja miałem coś koło 27 km więc pewnie 2x lakiernia, 2x serwis, 3x kontrola jakości, resztę nakręcili w salonie :szeroki_usmiech :P
                              Pozdr. Przemek

                              Komentarz


                              • #16
                                Przem78, hehehehe!!!
                                Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                VW Jetta 1.2 TSI

                                Komentarz


                                • #17
                                  12 km.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    A nie jest tak, ze do 100km to nawet VCDSem mozna przebieg cofnac na 0 :diabelski_usmiech
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Maicroft
                                      A nie jest tak, ze do 100km to nawet VCDSem mozna przebieg cofnac na 0 :diabelski_usmiech
                                      dokładnie - jest to tryb Transportowy i jeśli sie nie myle to nie nalicza km "po fabryce"

                                      w zeszły piątek byłem w "Mladej" i widziałem nowy tor testowy dla OIII oj dzieje się tam aż miło, i mam pewność że OIII jest bezpiecznym autem
                                      OII sprzedana


                                      Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez kapi
                                        w zeszły piątek byłem w "Mladej" i widziałem nowy tor testowy dla OIII oj dzieje się tam aż miło, i mam pewność że OIII jest bezpiecznym autem
                                        Z czystej ciekawosci -- mozesz nieco rozwinac temat? Z gory dziekuje.
                                        Co Ty robisz w "Mladej"?
                                        Mój Brzydal :-)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez kapi
                                          mam pewność że OIII jest bezpiecznym autem
                                          Nawet z belką z tyłu - nie to nie jest możliwe !!!! a tak na poważnie to masz rację moją O3 jeździ się super szybko sprawnie bez problemów
                                          Pozdr. Przemek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez kapi
                                            Zamieszczone przez Maicroft
                                            A nie jest tak, ze do 100km to nawet VCDSem mozna przebieg cofnac na 0 :diabelski_usmiech
                                            dokładnie - jest to tryb Transportowy i jeśli sie nie myle to nie nalicza km "po fabryce"
                                            Niestety - mylisz się.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              10km przy odbiorze.
                                              Przebieg pokazuje 9030km, a trip 9020km.
                                              O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                u mnie jest 12km
                                                Black magic

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Chris11
                                                  Widze, że wszyscy zapomnieli o jednej najważniejszej rzeczy - auto w fabryce jedzie na tor objazdowy i to stąd biorą się przeważnie nalatane kilometry. Reszta, jak wjazd na lorę, zjazd na plac i z powrotem to są ledwie dziesiątki metrów - może z kilometr się zbierze.
                                                  A jeśli na torze objazdowym wyjdą na jaw odgłosy lub inne usterki, auto wraca z powrotem, jest poprawiane i znowu na tor.
                                                  Także, im więcej tych kilometrów tym bardziej jest przypuszczalne, że coś w aucie było poprawiane, chociaż nie można wykluczyć, że menadżerowie w salonach też sobie nie kręcą kilometrów dookoła komina.
                                                  tak, bo akurat w salonie mają czas na takie jazdy, zresztą po co mieliby to robić?
                                                  SIMPLY CLEVER
                                                  Wiesz co dobre :-)

                                                  Moja Maszyna
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X